Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

Zbankrutuje w tym tempie :)
Z Delta Force: Xtreme to niezła wyprzedaż 14,90 z 49,00 - WOW !!!
Faktycznie można łatwiej w tym nowym sklepie wykorzystać swoje WPLN''y - dobrze że mam ich jeszcze ponad 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 18:21, Evil Khan napisał:

Worms 4: Totalna Rozwałka - zostało 9 sztuk !!! radzę sie pospieszyć - ja już zamówiłem :D

Na pewno zbankrutujesz, jestem pewien :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 18:22, Budyn napisał:

> Worms 4: Totalna Rozwałka - zostało 9 sztuk !!! radzę sie pospieszyć - ja już zamówiłem
:D
Na pewno zbankrutujesz, jestem pewien :]


ja zamówiłem 1 sztukę :)
nie grałem w to jeszcze a jest okazja by sprawdzić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 08:48, Abi Dalzim napisał:

Jeżeli zamówienie zostało zrealizowane (gra doręczona i zapłacona), to kiedy ona znika z zakładki
"Moje zamówienia"? I czy w ogóle znika?


Nie znika. Tak samo jak zamówienia anulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy macie też taki problem że w koszyku przy próbie usunięcia pozycji lub zwiększenia ilości zamawianych tytułów pojawia się bląd ? mam to od wczoraj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 21:36, Budyn napisał:

Mam pytanie. Czy jak zamówię GW:F+koszulka+smych to dosytanę to wszystko w premierę GW:F czy
wcześniej? Potrzebna mi ta pomoc.


Jeśli zamówisz kilka produktów razem, a wśród nich będzie przynajmniej jeden niedostępny, to paczkę wyślemy dopiero gdy ów niedostępny produkt (lub produkty) zostaną wydane. Mówiąc inaczej, wysyłka następuje w chwili gdy wszystkie produkty staną się dostępne (= "najdalsza" data premiery).

Jeśli nie chcesz uzależniać jednego produktu od drugiego, np. jeszcze niedostępnego, najlepiej zlożyć oddzielnie zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. I jeszcze jedno pytanie. Gdzy zamawiam GW:F i inne produkty to pisze mi, że " dołóż coś za 25,10 i dostarczymy Ci produkty za darmo. Chyba GW:F zapewnia już darmową przesyłke, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny i wygodny sklepik no i tanio... xD postanowiłem sie skusić i zafundować sobie Diablo 2 Złotą Edycje nie moge sie doczekac jak zaczne gre na Battle.net :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 21:56, Isar napisał:

Ładny i wygodny sklepik no i tanio... xD postanowiłem sie skusić i zafundować sobie Diablo
2 Złotą Edycje nie moge sie doczekac jak zaczne gre na Battle.net :P


Skarbnicą informacji o D2 jest http://diablo2.cdprojekt.com, wiele się dowiesz, nauczysz, także odwiedzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować