Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

Nie wiem albo ten nowy sklep to totalna pomylka albo mi sie cos psuje bo wszystko mam po lewej stronie patrzac na monitor i nie chce mi sie wierzyc ze tak ma byc!
Pomocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa u mnie też wszystko jest po lewej stronie i wszystko jest w kolumnie jednej... nie wiem czy to wlasnie ten super nowy sklep czy jakiaś mała zwara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:01, MatejM napisał:

Taaaa u mnie też wszystko jest po lewej stronie i wszystko jest w kolumnie jednej... nie wiem
czy to wlasnie ten super nowy sklep czy jakiaś mała zwara...

CTRL+F5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkich przepraszam to moja druga wieksza wpadka na tym forum juz mam wszystko dobrze wystarczylo poklikac z chwile na odswierz F5 i juz jest ok
SORRy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, nowy sklep to kaszana , co z tego że ładna grafika skoro nie ma odnośników do gadżetów, gatunków gier, i co najwazniejsze powrotu na gram .pl.... Ktos chyba chciał żeby to ładnie wygladało a nie pomyslał o ergonomii... Jednym słowem : lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle.ale tam ten sklep był O WIELE LEPSZY.Przynajmniej takie rzeczy jak :NAJLEPSZE MMO NA ŚWIECIE moze być na boku po lewej,ale jak klikam dane o grze,lub zapisuje sie na newsteller to przynajmniej by było na środku i troszke na prawej.
troche też dziwny ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt używając 40,00 wPLNów lub Guild Wars: Factions (pudełko Assassin) używając 40,00 wPLNów ponieważ masz zarejestrowaną grę Guild Wars." - gdy kliknę na "Guild Wars: Factions (pudełko Assassin)" to przenosi mnie na stronę " http://www.gram.pl/aa" więc chyba jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą sugestje:
jak są zakładki: PC, PLAYSTATION 2, PSP
to żeby dodać GADŻETY bo z chęcią bym coś kupił i jak widze co to się szybciej zdecyduje, a jak nie widzę to nie wiem czego szukać :/ (nie zdecydowany jestem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkladam do koszyka WOW - wszystko ok
dokladam karte prepaid -> sie psuje (pisze ze wirtualna kasa ktora moge wydac to 2,61zl) [dla ulatwienia programistow powiem ze mam 261 wpln]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować