Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - kto zgarnął wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2?

22 postów w tym temacie

Znowu jakieś no-name''y :/ Ja tam nawet nie brałem udziału, ze względu na brak pełnoletności, chociaż bardzo chętnie wybrałbym się na tą prezentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję. Szkoda, ze po raz kolejny mi się nie udało.
Swoją drogą intryguje mnie jeden ze zwycięzców - wojar_95. Pewny nie jestem, ale nie stawiałbym na to, że jest pełnoletni. To tylko moja opinia i przypuszczenie, więc oszczędźcie sobie słów krytyki w moją stronę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom, znowu jednak osoby praktycznie nieznane wygrały które na forum się nie wypowiadają...No ale cóż...mówi się trudno po raz kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe z tym Wojarem_95 też mnie intryguje, w końcu Wiedźmin jest od 18 lat :P Ale i tak gratuluję zwycięzcą, ja nawet jakbym wygrał to bym nie mógł pojechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:40, Bajta2 napisał:

No ciekawe z tym Wojarem_95 też mnie intryguje, w końcu Wiedźmin jest od 18 lat :P Ale
i tak gratuluję zwycięzcą, ja nawet jakbym wygrał to bym nie mógł pojechać :P


Nie tyle chodzi o grę co o kjwestie "zabaw do samego rana", gdzie 14/15 latek raczej byc nie powinien... Ciekawe czy gram.pl w ogóle się tym zainteresuje, bo osoba która to rozwiązywała, pewnie nawet regulaminu nie przeczytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... jak to jest, że zwycięzcami konkursów są osoby, których praktycznie nie widuje się na forum?

Sprawdziłem szczęśliwców i tak:

Robi111 - na forum 3,5 roku, liczba postów: CZTERY (4)
Wojar_95 - na forum 4 miesiące, liczba postów: TRZY (3)
Ailantan - niecałe 3 lata na forum, 192 posty, z tego w ciągu ostatnich 6 miesięcy - DWA.
liego - największa zagadka, wyszukiwarka twierdzi, że taki użytkownik NIE ISTNIEJE
Pawelck91 - ok, trochę postów jest (123, na forum od prawie 3 lat, powiedzmy, że 40 postów na rok, to niewiele, ale niech będzie)

Z tej całej listy jedynie Pawelck wykazuje niejaką aktywność.

Żeby była jasność - nie brałem udziału w tym konkursie, bo na pierwszym Wiedźminie się zawiodłem, więc drugi mało mnie interesuje. Ale wydaje mi się, że jednak miło by było, gdyby udział w konkursach (a konkretniej - wygrana) był w pewnym sensie uzależniony od aktywności. Jeśli wygrywa ktoś, kto jest na forum ponad 3 lata a ma średnią poniżej jednego postu na rok, to chyba jest to nie fair w stosunku do stałych bywalców.

Może niech będą jakieś wymogi formalne? Niech to będzie chociaż post tygodniowo i przynajmniej miesięczna obecność na forum, co? Inaczej będzie to, co miało miejsce w przypadku bety Bad Company 2 - nagły wysyp "Obywateli", którzy nigdy więcej tu nie zajrzą. To trochę bez sensu, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę z wygranej, nawet jeśli na forum jestem "niecałe" 3 lata ;) Po prawdzie to jestem taka szczesliwa, ze nie wiem czy dam rade teraz uczyć się fitopatologi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 18:22, Ringno5 napisał:

Może niech będą jakieś wymogi formalne? Niech to będzie chociaż post tygodniowo i przynajmniej
miesięczna obecność na forum, co? Inaczej będzie to, co miało miejsce w przypadku bety
Bad Company 2 - nagły wysyp "Obywateli", którzy nigdy więcej tu nie zajrzą. To trochę
bez sensu, nie sądzicie?


Przecież jest wielu ludzi, którzy odwiedzają gram.pl tylko dla newsów. Niekoniecznie muszą korzystać z forum. Widzą atrakcyjny konkurs to się zarejestrują. Oni też są aktywni i wspierają stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2010 o 18:22, Ringno5 napisał:

Żeby była jasność - nie brałem udziału w tym konkursie, bo na pierwszym Wiedźminie się
zawiodłem, więc drugi mało mnie interesuje. Ale wydaje mi się, że jednak miło by było,
gdyby udział w konkursach (a konkretniej - wygrana) był w pewnym sensie uzależniony od
aktywności. Jeśli wygrywa ktoś, kto jest na forum ponad 3 lata a ma średnią poniżej jednego
postu na rok, to chyba jest to nie fair w stosunku do stałych bywalców.



Ale co ma piernik do wiatraka?! Równie dobrze paroletni gracz w totka może powiedzieć, że on chce mieć większą szansę na trafienie szóstki, bo co ta ma znaczyć, że przyjdzie jakiś maślak i za pierwszym razem rąbnie sześć prawidłowych liczb. Konkursy na gramie są organizowane dla graczy, nie dla jakiejś specjalnej "elity", która ma wyższy stopień na forum ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ludzie, ogarnijcie się w końcu. Konkurs jest dla ludzi ODWIEDZAJĄCYCH stronę gram.pl, pojawiają się na stronie głównej i wystarczy tylko być zarejestrowanym. Jeżeli ktoś w ogóle wie o takim konkursie, to znaczy, że tu zagląda, prawda? A że nie pisze na forum - co z tego? Ja też prawie tu się nie udzielam, bo czasu mi brak. Może jeszcze postawmy wymagania "Napisz esej na temat: Dlaczego miałbym wziąć udział w konkursie"? To konkursy dla GRACZY, a nie dla gramowiczów.

Serio, aż tak zazdrościcie, czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla zwycięzców, szkoda że nie mogłem wziąć udziału ale w nasępnej konferencji o kolejnej części Wiedzmina napewno wezme, o ile będzie.:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować