Zaloguj się, aby obserwować  
Ballonik

Nowy sklep - jak wrażenia?

26 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 17:30, Ballonik napisał:

Mnie się bardziej podoba niż ten starszy (lepsza szata graficzna), no i większe promocje...
(choć gier za złotówkę nie widziałem ;])


Wybacz, no wiele to se ta szata nie zmieniła... interfrejs już bardziej...promocji rzeczywiście jest więcej.. mam nadzieje że ten wskaźnik się będzie nadal utrzymywał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sklep jest ok, bo niby po co jakieś super hiper wyglądy.
Brakuje mi tlyko 2 rzeczy - przycisku do Gadżetów (wiem, wiem wpisuje np koszulka i już) jednak lepiej by było jakby był przycisk i przycisku powrót do Strony Głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pare fajnych rzeczy, ale jest tez duzo niedociagniec..

Ale ogolnie mam negatywne wrazenie, o wiele przyjemniejszy dla oka byl stary sklep... a te dziwne znaki na pasku... bleee...

Wolalem stary sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy lepiej i ładniej to rzecz gustu i przyzwyczajenia, nie widzę tylko tych fajnych gadzetów co były zapowiadane. a promocyjne ceny są do przyjęcia ........ale może byc ich więcej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:35, Didson napisał:

Wolałem ten starszy sklep, w tym sie jakoś tak gubie

Ja też. Teraz przypomina sklep cenegi. Tamten był duży, przejrzysty i ogólnie łatwiej się było w nim połapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie tutaj w tym topicu, podałem link już, nie spamujcie !!

Tamtem link to komentarze, owszem . A jak inaczej nazwiesz "NOWY SKLEP - jak wrażenia ? " , to to samo co komentarze na litość boską, nie spamujcie tu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, ze nie widze jakiejs znaczacej rewolucji... Jedyne, co mi sie rzucilo w oczy, to brak gadzetow (a przynajmniej ich ukrycie pzrede mna ;)). Glupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna rzecz, która w sklepie gram.pl bardzo mi się nie podoba. Zajrzałem do działu wyprzedaż i to co zobaczyłem to... to po prostu trudno nazwac. Bo co to za wyprzedaz jak sie towar oferuje w tej samej cenie w jakiej była? Dla przykladu na screenie macie gre Constantine na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh ciężko zrobić w tym nowym sklepie zakupy jest promocja że od 150 PLN darmowy koszt wysyłki zakupiłem produkty za 165 i odjołem - 81 WPLN i miało wyjść 84PLN a zamiast tyle wyszło mi 91 PLN + koszt wysyłki :P
Wysyłam e-maila z pytaniem jak to możliwe? A oni mi na to, że to ma być 150 PLN zapłacone prawdziwymi PLN a nie już obniżone itd... no mówie wam zamawiałem i wycofywałem zamawiałem i wycofywałęm :P
Ale teraz się już wiele o tym nauczyłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 13:51, Wojman napisał:

Jest pewna rzecz, która w sklepie gram.pl bardzo mi się nie podoba. Zajrzałem do działu wyprzedaż
i to co zobaczyłem to... to po prostu trudno nazwac. Bo co to za wyprzedaz jak sie towar oferuje
w tej samej cenie w jakiej była? Dla przykladu na screenie macie gre Constantine na PS2.


Cena sugerowana jaka pojawia się na liście w kilku wypadkach (w tym na załączonym przez Ciebie obrazku) wyświetla się niestety już po obniżeniu - nie jest więc faktyczną ceną sugerowaną. Prawidłowa cena sugerowana gry Constantine na PS2 to 199,90 zł - http://www.gram.pl/gra.asp?id=105

W tej chwili pracujemy nad pierwszym (sporym) pakiem poprawek do sklepu który poprawia m.in. ten błędzik. W imieniu całego teamu przepraszam za problem i proszę o jeszcze odrobinkę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2006 o 18:17, Destro napisał:

Cena sugerowana jaka pojawia się na liście w kilku wypadkach (w tym na załączonym przez Ciebie
obrazku) wyświetla się niestety już po obniżeniu - nie jest więc faktyczną ceną sugerowaną.
Prawidłowa cena sugerowana gry Constantine na PS2 to 199,90 zł - http://www.gram.pl/gra.asp?id=105

W tej chwili pracujemy nad pierwszym (sporym) pakiem poprawek do sklepu który poprawia m.in.
ten błędzik. W imieniu całego teamu przepraszam za problem i proszę o jeszcze odrobinkę cierpliwości
:)


etam takie małe błendy to bajka sklepik teraz jest taki zywy i wogule kawał dobrej roboty ^^ kiedys moze zmienicie cały serwis na taki zywy ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować