Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Ile wydajemy na gry ?

597 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 19:03, olki77 napisał:

Ale gry w Polsce powiny byc ciut tansze np WoW kosztowało 200zł nie wiem jak teraz


A WoW dalej kosztuje 200zł pijawki,co nie?
Ale na szczęście są wPLNy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:03, olki77 napisał:

Ale gry w Polsce powiny byc ciut tansze np WoW kosztowało 200zł nie wiem jak teraz


Postaraj się poświęcić trochę czasu i pisz jednego posta zamiast trzech co minutę.

Ja wydaję średnio 20pln miesięcznie. Jak kupię za 60 to przez dwa miesiące potem odpuszczam. Niestety pieniędzmi nie mogę póki co szastać, a jeść trzeba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam w co grać i za dużo nie wydaję. Na razie gram od 3 michów w Wolfenstein:ET (całkiem darmowa gierka-gorąco polecam), w wolnych chwilach w Icewinda 1, a jak przejdę (jestem w ostatnim akcie) to kupuję za 9 zeta Baldura 2 i to mi na najbliższe pół roku wystarczy. Ja tam wymagający nie jestem - 40 zetów rocznie (oczywiście pomijam gry z czasopism).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:09, ArtuRPGpl napisał:

No teraz za 80 zamawiam Warcrafta 3 Baldura 2 i Baldura 1

Ja chyba też wkrótce zakupię Baldura z dodatkami, tak jedynkę jak i dwojkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało bo rocznie kupuje najwyżej 3 gry. Zwykle to dwie w ciagu roku. I to w granicach 50-60 zł.
Czyli od 60 do 120 zł rocznie. A i pismo kupie jakieś(najczęściej CDA) jak jest w nim jakaś dobra gra,ale to wyjątkowo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:10, szerszeń45 napisał:

> No teraz za 80 zamawiam Warcrafta 3 Baldura 2 i Baldura 1
Ja chyba też wkrótce zakupię Baldura z dodatkami, tak jedynkę jak i dwojkę.


słyszalem ze niezle, gosc z uzywek mial m iwyslac 2 ale wyslal i poczta zawalila, nie doslzo nawet priotytet polecony, chociaz nie wiadomo czy wyslal, mowil ze wyslal jeszcze 1 jak nie dojdzie do konca tyg do wysyłam potwierdzenie kupna jakby mi nie dali bumelatna to bym kupil wiecej gier ale to moj protest przeciwko KNTOWI zeby stracil swoja robote i nie mial co jesc:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:11, Darkstar181 napisał:

Mało bo rocznie kupuje najwyżej 3 gry. Zwykle to dwie w ciagu roku. I to w granicach 50-60
zł.
Czyli od 60 do 120 zł rocznie. A i pismo kupie jakieś(najczęściej CDA) jak jest w nim jakaś
dobra gra,ale to wyjątkowo rzadko.


Chyba że doliczy się jakiąś forsę na upgrade sprzętu aby gry mogły pojść na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to moj protest przeciwko KNTOWI zeby stracil swoja robote i nie mial co jesc:D

Dnia 13.03.2006 o 21:13, ArtuRPGpl napisał:

heh

Sadysta:))

Moderator to nie żadna płatna fucha,moderator żadnej forsy nie dostaje. Więc kNOT z głodu nie umrze jeśli go wywalą (w co wątpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:16, Darkstar181 napisał:

ale to moj protest przeciwko KNTOWI zeby stracil swoja robote i nie mial co jesc:D
> heh
Sadysta:))

Moderator to nie żadna płatna fucha,moderator żadnej forsy nie dostaje. Więc kNOT z głodu nie
umrze jeśli go wywalą (w co wątpie)


nieobchodzi mnie to juz przygotowuje plaktay z manifestacja i biore mojego kota pseudonim "spryciara" dobre nie ? heh i idziemy na wioche jutro pewnie bende w tv biore kit kat i jazda ale nie to strajk glowodwy to nci nie bende jesc tylko woda z kaluzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:13, ArtuRPGpl napisał:

słyszalem ze niezle, gosc z uzywek mial m iwyslac 2 ale wyslal i poczta zawalila, nie doslzo
nawet priotytet polecony, chociaz nie wiadomo czy wyslal, mowil ze wyslal jeszcze 1 jak nie
dojdzie do konca tyg do wysyłam potwierdzenie kupna jakby mi nie dali bumelatna to bym kupil
wiecej gier ale to moj protest przeciwko KNTOWI zeby stracil swoja robote i nie mial co jesc:D
heh

najpierw myśl potem pisz.... jak ci knot Bana zapoda to nie rycz...
A wracając do tematu prawie nie wydaje kasy na gry czytam recki, opinie na forum, gadam z qmplami i wtedy sobie coś kupuje. Rocznie to ze 190zł wychodzi. Chociaż ten rok jest wyjątkowy bo żem WoW-a z prepaidem zakupił a tu jeszcze się Oblivion szykuje mam nadzieje że się na nim nie przejade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:22, L33T napisał:

> słyszalem ze niezle, gosc z uzywek mial m iwyslac 2 ale wyslal i poczta zawalila, nie
doslzo
> nawet priotytet polecony, chociaz nie wiadomo czy wyslal, mowil ze wyslal jeszcze 1 jak
nie
> dojdzie do konca tyg do wysyłam potwierdzenie kupna jakby mi nie dali bumelatna to bym
kupil
> wiecej gier ale to moj protest przeciwko KNTOWI zeby stracil swoja robote i nie mial co
jesc:D
> heh
najpierw myśl potem pisz.... jak ci knot Bana zapoda to nie rycz...
A wracając do tematu prawie nie wydaje kasy na gry czytam recki, opinie na forum, gadam z qmplami
i wtedy sobie coś kupuje. Rocznie to ze 190zł wychodzi. Chociaż ten rok jest wyjątkowy bo żem
WoW-a z prepaidem zakupił a tu jeszcze się Oblivion szykuje mam nadzieje że się na nim nie
przejade


malo jazaty jestescie, znaczy nie rozumiesz mnie....i nie znasz sie na głupich zartach pani profesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie czasami jest tak że w miesiącu 200 zł. Bo akurat jest wysyp fajnych tytułów a czasami 20zeta na cos z NXK czego jeszcze nie miałem. średnio ok 1000 rocznie. Ale cóż pracuję i narazie nie mam dzieci :D więc mogę wydać na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w skali roku to będzie ze 150 - 200 złociszy, a licząc w grach to pewnie 4 - 6, albo jakoś tak :)) przeazają u mnie gry z półki 20 -30 zetów i są wykorzystywane do cna ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować