Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Ile wydajemy na gry ?

597 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2006 o 03:47, Amistan napisał:

ILU Z WAS - MĄDRALE - ZARABIA NA SWOJE GRY? A za ilu płacą rodzice?


jezeli tak bardzo cie to interesuje to zarabiam na wlasne gry, albo raczej wydaje na nie stypendium na ktore sam pracowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 03:47, Amistan napisał:

ILU Z WAS - MĄDRALE - ZARABIA NA SWOJE GRY? A za ilu płacą rodzice?

No właśnie o to chodzi. Ja niestety nie mam własnego źródła zarobku i nigdy nie naciągam rodzicielki na gry, chyba że sama pragnie mi zrobić przyjemność i zafundować jakiegoś CD-Ajkszona. ;) Gry kupuję za własną kasę. A najlepiej się gra w gry, na które się własnoręcznie zarobiło, np. przy pracy dorywczej (jeśli chodzisz do szkoły)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:29, scooby01 napisał:

> ILU Z WAS - MĄDRALE - ZARABIA NA SWOJE GRY? A za ilu płacą rodzice?

jezeli tak bardzo cie to interesuje to zarabiam na wlasne gry, albo raczej wydaje na nie stypendium
na ktore sam pracowalem.


Bardzo mnie to nie interesuje, ale jeśli ktoś z dumą wielką "chwali" się że wydaje na gry ileśtam pieniędzy, a nieco biedniejsi to leszcze, to niech się przyzna czy sam zdobywa te pieniądze czy jest jeszcze kijanką objadającą rodziców. Bo takich mam za durniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem potrzebuję lekkiego dofinansowania, ale zazywczaj płacę z zarobionych przeze mnie. Z drugiej strony nie wymagaj od 12 - 16 latków, żeby same zarabiały, bo nie wszędzie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.03.2006 o 17:48, Amistan napisał:

Bardzo mnie to nie interesuje, ale jeśli ktoś z dumą wielką "chwali" się że wydaje na gry ileśtam
pieniędzy, a nieco biedniejsi to leszcze, to niech się przyzna czy sam zdobywa te pieniądze
czy jest jeszcze kijanką objadającą rodziców. Bo takich mam za durniów.

Całkowicie się zgadzam. Też mi cos,chwalenie się że można kupić dużo gier bo ma się od cholery kasy
Ja jeszcze nie zarabiam więc gry kupuje bardzo rzadko, nie naciągam rodzicow, jeśli kupuje to dlatego że gra cholernie mi sie podoba i zwykle płącę kieszonkowym ktore się trochę zbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 17:50, Arclight napisał:

Czasem potrzebuję lekkiego dofinansowania, ale zazywczaj płacę z zarobionych przeze mnie. Z
drugiej strony nie wymagaj od 12 - 16 latków, żeby same zarabiały, bo nie wszędzie jest to
możliwe.

No nieee, to jest jasne, sam taki stary nie jestem żeby nie pamiętac jak to jest być piętnastolatkiem, ale jak miałem więcej od innych to w życiu nie przyszło by mi do głowy żeby być z tego dumny albo chwalić się tym. Wielce mądry to ja na pewno nie byłem, ale wiedziałem przynajmniej że nie ode mnie zależy ile rodzice zarabieją i ile mi z tego dadzą.
Za durniów mam nie tych, którzy żyją z pieniędzy rodziców, ale tych którzy biorą od "starych" kasę i myślą "jestem boss".
Ale dość o tym, jeśli ktoś tego posta "nie panimaje" to niech nie liczy na następny. I tak nic to nie dałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 17:48, Amistan napisał:

Bardzo mnie to nie interesuje, ale jeśli ktoś z dumą wielką "chwali" się że wydaje na gry ileśtam
pieniędzy, a nieco biedniejsi to leszcze, to niech się przyzna czy sam zdobywa te pieniądze
czy jest jeszcze kijanką objadającą rodziców. Bo takich mam za durniów.


w zasadzie sie zgadzam, chociaz nie wyrazalbym sie tak ostro. jednak lepiej jak ktos chwali sie grami, ktore kupil w sklepie (np. za kieszonkowe) niz powtarza mantre : "kupuje piraty bo nie stac mnie na oryginaly" i jest z siebie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na gry zarabiam chociaż mam 14 latek. Roznoszę ulotki itp. Od rodziców kaskę na gry biorę bardzo żadko (0-1 w ciągu roku :D ) czasami jeszcze mnie babcia z Radomia "wesprze" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:29, scooby01 napisał:

> ILU Z WAS - MĄDRALE - ZARABIA NA SWOJE GRY? A za ilu płacą rodzice?


No no własnie ale napewno nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:51, olki77 napisał:

Po co sie przyznajesz ze masz piraty ale czy je kupujesz wydajesz na nie kase ??

Sorki że dopiero teraz ale ostatnie mnie nie było n forum.
jeśli chodzi o te nieszczęsne piraty to mam kilka ale ich nie kupuję to raczej coś co mi kolega przyniesie na zasadzie o cześć piotrek wiesz mam nową gierkę
[ja] o fajnie a co to ??
[on] no wiesz to jest Half 2 ale pirat zhackowany może ci pożyczyć wrzucisz sobie na HDD
[ja] no dobra to daj przynajmniej łącza mi nie zapcha podczas startu czy i nstalacji
oczywiście to tylko przykłąd a HL2 miałem (kilka miechów temu wywaliłem)
nie jestem zadowolony że mam piraty ale no cóż niestety ale saram sie kupować oryginały zamiast super nowych piratów. bo jak wiadomo piracenie to kradzież a jak zajeb**sz leksusa z pod domy misztala to masz error, a tak wogule to piraty są BEEEE i namawiam wszystkich "pirat do śmietnika w oryginały klikaj"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 12:26, Dark SMG napisał:

nie jestem zadowolony że mam piraty ale no cóż niestety ale saram sie kupować oryginały zamiast
super nowych piratów. bo jak wiadomo piracenie to kradzież a jak zajeb**sz leksusa z pod domy
misztala to masz error, a tak wogule to piraty są BEEEE i namawiam wszystkich "pirat do śmietnika
w oryginały klikaj"!!!!!

Ja stałem sie dobrym obywatelem gdy zacząłem zarabiać. Przede wszystkim zalecam ostrożność. Nie pojawia się wcale wiele gier, które warto zakupić. No i są takie pisma jak CDA. Np chciałem kupix Xpand Rally, nawet sie napalałem. A tu niespodzianka, jest w CDA - i dobrze, że nie kupiłem bo kicha!!!

Na pirata to mam ochotę gdy czekam kolejny za***any miesiąc na spolszczenie i wydanie w Polsce X3 Reunion, a tu ni widu, ni słychu. Chyba czas się przejechać na stadion ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2006 o 15:34, flymar napisał:

Ja stałem sie dobrym obywatelem gdy zacząłem zarabiać. Przede wszystkim zalecam ostrożność.
Nie pojawia się wcale wiele gier, które warto zakupić. No i są takie pisma jak CDA. Np chciałem
kupix Xpand Rally, nawet sie napalałem. A tu niespodzianka, jest w CDA - i dobrze, że nie kupiłem
bo kicha!!!

Na pirata to mam ochotę gdy czekam kolejny za***any miesiąc na spolszczenie i wydanie w Polsce
X3 Reunion, a tu ni widu, ni słychu. Chyba czas się przejechać na stadion ;-)

no słuchaj ja rozumiem że Xpanda nie kupiłeś ale żeby w nigo grać i nie polubić to aż grzech jest bno normalnie :-)
ja też go nie kupiłem choć chciałęm a jak w CDA dali to bajka normalnie i gra super (bo polska :-) )
grafa ładniutka i ogulnie super, ale jak to z super grami bywa wywaliłem z HDD bo dorwałęm lilka nowych rzeczy i miejsca potrzebowałem, i jakoś nie znalazłęm czasu (choć mam go wiele) aby poczciwą Pandę X zainstalować spowrotem... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 03:47, Amistan napisał:

Jak czytam większość z ostatnich postów w tym wątku to nasuwa się dodatkowe pytanko:
ILU Z WAS - MĄDRALE - ZARABIA NA SWOJE GRY? A za ilu płacą rodzice?


Jestem pełnoletni od kilku tat pracuje, nie mam dzieci i stac mnie na to co pisałem czyli 100-200 zł miesięcznie. Co do brania kasy od rodziców to już w liceum przestałem bo sobie dorabiałem różnymi rzeczami i jak coś to kupowałem za własne pieniądze. Pamiętam Ufo: enemy unknown które kupiłem za 600 starych zł. To były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:37, Dark SMG napisał:


> Ja stałem sie dobrym obywatelem gdy zacząłem zarabiać. Przede wszystkim zalecam ostrożność.

> Nie pojawia się wcale wiele gier, które warto zakupić. No i są takie pisma jak CDA. Np
chciałem
> kupix Xpand Rally, nawet sie napalałem. A tu niespodzianka, jest w CDA - i dobrze, że
nie kupiłem
> bo kicha!!!
>
> Na pirata to mam ochotę gdy czekam kolejny za***any miesiąc na spolszczenie i wydanie
w Polsce
> X3 Reunion, a tu ni widu, ni słychu. Chyba czas się przejechać na stadion ;-)
no słuchaj ja rozumiem że Xpanda nie kupiłeś ale żeby w nigo grać i nie polubić to aż grzech
jest bno normalnie :-)
ja też go nie kupiłem choć chciałęm a jak w CDA dali to bajka normalnie i gra super (bo polska
:-) )
grafa ładniutka i ogulnie super, ale jak to z super grami bywa wywaliłem z HDD bo dorwałęm
lilka nowych rzeczy i miejsca potrzebowałem, i jakoś nie znalazłęm czasu (choć mam go wiele)
aby poczciwą Pandę X zainstalować spowrotem... ech....


Zdecydowanie wolę RBR (też zresztą było swego czasu w CDA) albo CMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogkąd mi zasilacz się spalił, to jakoś komputer stracił na mocy ( jest już oczywiście nowy zasilacz), nowe mi nie chcą już chodzić, kupuję z NXK ( Nowa Extra Klasyka). W tym roku ani jednej gry nie kupiłem, w tamtym Lioneheart i BG2, no i jakąś gazetę z Falloutami . Wolę wydawać na książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować