Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 vs Killzone 2 - porównanie grafiki

65 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Porównywanie grafiki w różnego rodzaju produkcjach to ostatnimi czasy domena zachodnich mediów traktujących o grach. Nie inaczej jest tym razem, kiedy to redaktorzy serwisu Gamingbolt wzięli na warsztat Killzone 2 oraz Crysis 2.

Przeczytaj cały tekst "Crysis 2 vs Killzone 2 - porównanie grafiki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to grafika była najważniejsza. Twórcy gier lepiej zajęliby się gameplayem, klimatem, długością gry i optymalizacją miast serwować nam kolejne graficzne monstra, jednak z wymienionym wcześniej elementami na poziomie ilorazu inteligencji ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 przyt Crysisie 2 wygląda jak gra z poprzedniej generacji.Crysis 2 wygląda niesamowicie.A nie długo przeciesz wychodzi koljene graficzne killery min. Halo Reach i RAGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 10:34, pustelnik21 napisał:

Killzone 2 przyt Crysisie 2 wygląda jak gra z poprzedniej generacji.Crysis 2 wygląda
niesamowicie.A nie długo przeciesz wychodzi koljene graficzne killery min. Halo Reach
i RAGE.


Okrutnie się ośmieszyłeś...

Obie wyglądają next-genowo. Reach nawet nie ma zamiaru konkurować graficznie z czymkolwiek bo wygląda biednie. Niewiele lepiej od swojego poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Crysis 2 wygląda jak Crysis 1. Po drugie co za geniusz porównuje screeny robione na PC w dużej rozdzielczości i z wielkimi teksturami do gry na konsole? Porównajcie jak będzie wyglądać wersja PS3 lub X360 to wtedy będzie miało jakiś sens. Poza tym widzę, że dzieje się dokładnie to samo co przed premierą Crysis 1. Patrzcie jaką mamy grafę... wszyscy OMG, a potem wychodzi niemrawa gierka z cudownymi efektami specjalnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 10:34, pustelnik21 napisał:

A nie długo przeciesz wychodzi koljene graficzne killery min. Halo Reach i RAGE.


Przecież, a nie przeciesz... Ludzie przeglądarki nawet podkreślają błędy, a i tak popełniacie błędy...

Co do porównania grafiki jest różnica ale czy poprzednia generacja jak to określił pustelnik nie powiedziałbym...
Crysis znów dostanie gigantyczne oceny za grafikę i co z tego ?
Wolę pograć w starego dobrego MGS''a lub Medal of Honor z PSX''a niż Crysisa 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć iż Crysis2 jest dużo bardziej szczegółowy co jak Arachnos zauważył jest efektem wielkich tekstur i najnowszych kart graficznych na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest różnica, ale dla mnie śmiesznym jest porónywanie grafiki w grach, które dzieli rok od wydania i w dodatku w wersji PC vs PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to ja jestem ślepy ale gdzie pisze, że porównują wersję PC z wersją na PS3 ? Może mi ktoś łaskawie pokazać, bo wzrok nie ten sam co w młodości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie porównanie to żadne porównanie. Killzone 2 ma już jakiś rok. Crysis 2 nie wyjdzie nawet w tym roku. Dlatego takie porównani jest bezcelowe. Już Crysis 1 pokonuje wszystkie dzisiejsze gry, a gra jest z 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie powinni porównywac wersji PC z wersją PS3 po drugie te zdjęcia z Crysisa wyglądają mi na render a Killzone wiem, że tak wygląda chociaż jeżeli te foty nie są renderowane to Crysis będzie najładniejszą grą w historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 10:47, NdysH napisał:

Wolę pograć w starego dobrego MGS''a lub Medal of Honor z PSX''a niż Crysisa 2...


A grałeś chociaż w Crysisa 2 że już z góry stwierdzasz że wolisz MoH na PSX? A może akurat wzięli się za mankamenty Crysisa i zrobią powalającego sequela (okej, wątpliwe)? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTFO Halo ODST i Reach to lekko podpicowany silnik Halo 3, które jest biedne graficznie przy np Mass Effect 2 albo Bad Company 2 więc serio ogarnij się. Lubie mojego xboxa 360 ale jak coś jest gniotem to nie wychwalam tego pod niebiosa.

Co do Benchmarka 2 i KZ 2 to Panowie kurna może coś o fabule, nowych umiejętnościach ? Nic ? Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 12:12, Czaroxxx napisał:

Jak można porównywać grafikę w grze która ma beznadziejną grafę (kz2) z grą która opiera
się jedynie na grafice...


Beznadziejna? No ręce opadają. Człowieku a widziałeś chociaż to na żywo? Fani klocka to wyraźnie przesada tej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować