Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie liczcie na Gears of War 3 w tym roku

30 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2010 o 11:46, AlmostAngel napisał:

A po co ? Nie chce mi się grać w jakieś płytkie padło na ogłupiacza

Chętnie sprawdziłbym Twoje umiejętności w multiplayerze. Zakładam, że po tęgich batach od razu zmieniłbyś zdanie na temat taktycznych strzelanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 12:04, AlmostAngel napisał:

Gry robione na konsole są spłycane do granic możliwości. Jeżeli gra wyszła najpierw na
ogłupiacza to nie potrzebuje w nią grać na PC.


O, członek sekty ELYTA, a już myślałem, że zmądrzeli :>

Niech się z GoW3 pospieszą, dwójka była świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 12:04, AlmostAngel napisał:

Gry robione na konsole są spłycane do granic możliwości. Jeżeli gra wyszła najpierw na
ogłupiacza to nie potrzebuje w nią grać na PC.


Ogłupiacza to ktoś ci rano do mleka wsypał ;)

A co do GOW 3 to szczerze nie wierzyłem,że to mogłoby nastąpić w tym roku, ale mam nadzieję,że będzie to góra końcówka przyszłego; Aha, poproszę jeszcze dwójkę na pc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> O, członek sekty ELYTA, a już myślałem, że zmądrzeli :>

Tacy nigdy nie zmądrzeją. Nie warto mu odpisywać - prędzej czy później za jego żenujący wkład w to forum podziękuje mu moderator ;)

Dnia 16.03.2010 o 13:08, aope napisał:


> Niech się z GoW3 pospieszą, dwójka była świetna :)

No ba :) Była znacznie lepsza od jedynki. Wzorcowy wręcz sequel - bardziej soczysty gameplay, lepsza historia, ciekawsze lokacje, więcej przeżyć, a na deser poprawiona grafika ( UE 3.5). Z jednym się nie zgodzę, wręcz "stane okoniem" - nie ma pośpiechu, niech dopieszczą każdy aspekt i wycisną z "klocka" ostatnie soki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gearsy 2 to jedna z moich ulubionych gier, stawiam go na podium razem z Half-life 2 i GTA IV :) Według Edge GoW3 ma wyjść w kwietniu 2011, by nie robić konkurencji dla Halo Reach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Gears of War 3 wyszło jeszcze w tym roku to była by już przesada... Ludzie i tak wydają coraz częściej następne części gier, które nie wnoszą nic nowego, mają słabą fabułę i są niedopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę uncharteda 2 na PC! -.-'' Szczerze premiera mi obojętna. Niech robią sobie co chcą, byle nie dawali znowu takiego shitu jak dwójka tylko się w końcu przyłożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 14:46, Albii napisał:

A ja chcę uncharteda 2 na PC! -.-'' Szczerze premiera mi obojętna. Niech robią sobie
co chcą, byle nie dawali znowu takiego shitu jak dwójka tylko się w końcu przyłożyli.


O czym ty mówisz? Że niby U2 było szitem? W takim razie figa! ;D

A jak GOW 2 to też figa! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 14:46, Albii napisał:

A ja chcę uncharteda 2 na PC!

Wiadomo, każdy by chciał:). A w GoW 3 chętnie bym pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część imo najlepszego exclusive na X360 - muszę mieć. Dwójka była fenomenalna, jeżeli Epic utrzyma tendencję wzrostową, czeka nas ciekawy rok 2011. Z exclusive na X360 chyba tylko Alan Wake może zagrozić GoW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 14:58, kodi24 napisał:

O czym ty mówisz? Że niby U2 było szitem? W takim razie figa! ;D

Co Ty, o girsach mówię, ale widzę, że chyba wiesz o co chodzi, bo jakbyś myślał, że mówię poważnie to już byś mnie nawyzywał. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować