Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God Of War III - recenzja

88 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2010 o 20:49, palpatine napisał:

Mam wrażenie, że to nie kamera się gubi, tylko niektórzy gubią się w kamerze GOW :P.
Kamera chodzi super, czego chcecie ??


Jak super jak czasami ustawi taki kont ze nie wiadomo czy skoczyc przed siebie czy pod kontem, a takze zdazal mi sie taki Zoom w grze ze znikal Kratos i widzialem jego oczyma. Dodam ze gralem tylko 4 h w trzecia czesc i od tamtej pory jej nie ruszalem, wiec pewnie jakby przeszedl cala to mial bym wiecej przykladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 14:58, Akamaru napisał:

Gosu, najpierw naucz się pisać po polsku, a potem krytykuj programistów. KONty mu nie
pasują...


A ty naucz sie uzywac ''odpowiedz'' jak do mnie piszesz. No i mi nie pasuja, urazilem fanboya? przykro mi...
Jak nie zrozumiales bo widze po twoim imieniu ze jestes jeszcze dzieckiem ktore oglada bajeczki, to wyjasnie, kat nachylenia kamery czasami jest taki, ze jak skaczesz z jednej platformy na druga, to nie wiadomo czy galke od Pada ruszyc np. w prawo czy pod katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie zabralem i skonczylem GoW3, w sumie zabralo mi to jeden dzien i troche wieczoru. Gra bardzo fajna, bardzo widowiskowa ale podczas grania mialem pare bugow mimo ze wszyscy uwazaja ta gre za bezbledna. Dwa bugi mialem podczas walki z

Spoiler

Cronosem, pierwszy polegal na tym ze nie dalo rady wspiac sie na jego reke, wiem ze trzeba bylo zachaczyc sie o specjalna czesc jego ciala ale to nie dzialalo i musialem loadowac, drugi blad byl kiedy wyladowalem na platformie gdzie rozchyla sie drzwi do krysztalu na jego ciele, u mnie nie mozna bylo tych drzwi wogole otworzyc, a ja biegalem z 30 minut na malym balkoniku glowiac sie co dalej? Oczywiscie Load pomogl i po ponownych zmaganiach z tytanem drzwi zaswiecily sie i z ulga kliknalem R1

. Mialem rowniez problemy z lokacjami gdzie sie robi save game, nie moglem ich czasami wogole kliknac. Natomiast w wyzwaniach chocby w tym gdzie
Spoiler

Trzeba dac meduzie zamienic sie w posag 10 razy,

po 8 razie jest tyle przecinikow a Kat kamery taki ze ja kompletnie nie widze gdzie jest Kratos. Znowusz w wyzwaniu gdzie
Spoiler

nie mozna nabic sie na rogi minotaura ani przygniesc przeciwnikom,

ja chwytam jednego z mniejszych gosci i robie szarze ale nic sie nie dzieje, zamiast rozbijac przeciwnikow, postac blokuje sie o nie i biega w miejscu. Nie wiem moze to nie blad tylko ten akurat ruch jest nie dozwolony w tym trybie, choc nic takiego nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę,że wrzucili łatkę na bugi związane ze sterowaniem i interakcją (chociaż u mnie od początku gra chodziła lepiej niż u kumpla, pomimo tego,że obaj mamy w miarę nowe konsole i kontrolery);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w koncu mam platynke ^^ Masakra ile sie nameczylem, szczegolnie zeby pokonac Cerbera na Titan, chyba z 2 godziny prob, nawet sam Zeus nie sprawial tyle problemow. No ale 100% jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować