Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake jeszcze taniej w sklepie gram.pl

13 postów w tym temacie

po co tak kręcicie z tymi cenami :D?? fleshe na stronie wam nie wyrabiają :D i można się pogubić co ile kosztuje :P

BTW. odnośnie sklepu. Link w prawym rogu : "Sklep w metrze centrum" - trochę siara bo na stronie do której prowadzi szczytem nowości jest Batman Arcam Asylum ... trochę do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo że od kilku lat gram na x-boxie to po zagraniu u znajomego dzisiaj w God Of War 3 , to tylko jak bym miał jakiś nadmiar kaski to zaraz jutro kupuje Sony 3 , i do tego jeszcze wspaniały Ucharted 2 i Heavy Rain.Ale nie ma co narzekać ten rok dla xboxa tez się ciekawie zapowiada Alan Wake i nowy Splinter Cell.Nowego HALo0 nie liczę bo ta seria nigdy mi do gustu nie przypadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 19:07, arborek napisał:

BTW. odnośnie sklepu. Link w prawym rogu : "Sklep w metrze centrum" - trochę siara bo
na stronie do której prowadzi szczytem nowości jest Batman Arcam Asylum ... trochę do
tyłu.

Ale co to ma do rzeczy? Przecież i tak wszystko do odbioru w metrze centrum możesz zamówić na sklep.gram.pl a tam jest aktualne wszystko więc problemu nie ma.
A co do Alana to świetna cena, najlepsza w sieci - gra już zamówiona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 19:48, sewik23 napisał:

Tego tytułu jako posiadacz PS3 mogę pozazdrościć XBOXowi. Ale tylko tego ;O.

Ja tam bym już zazdrościł bardzij vivy pinaty. :P Może ta obniżka skusi mnie do zakupu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkurencja na U obniżyła cenę i jest identyczna jak na gramie ;)

więc sprawa z DLC jest kluczowa- będzie w zestawie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować