Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #139: Project Natal czy PlayStation Move - który kontroler wydaje się lepszy?

54 postów w tym temacie

Sorry, ale ktoś, kto pisze, że Natal jest ładniejszy musi mieć ostro skrzywiony gust. Albo lubić design przypominający zabawki dla niemowlaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sorry, ale ktoś, kto pisze, że Natal jest ładniejszy musi mieć ostro skrzywiony gust. Albo lubić design przypominający zabawki dla niemowlaków.

Gusta są różne. Jak dla mnie to PSM wygląda jak pospolita zabawka dla małych dzieci: plastikowa kulka na patyku z guziczkami. Żeby nie było, że jestem fanboy''em - nie mam ani xbox''a ani ps''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 20:47, Eguroll napisał:

>Sorry, ale ktoś, kto pisze, że Natal jest ładniejszy musi mieć ostro skrzywiony gust.
Albo lubić design przypominający zabawki dla niemowlaków.

Gusta są różne. Jak dla mnie to PSM wygląda jak pospolita zabawka dla małych dzieci:
plastikowa kulka na patyku z guziczkami. Żeby nie było, że jestem fanboy''em - nie mam
ani xbox''a ani ps''a.

Jesteś chyba jedyną osobą, której Move kojarzy się z zabawką dla dzieci. Wszystkim innym kojarzy się to z innym rodzajem zabawek :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe coś czuje że w PlayStation Move wzrośnie liczba grających kobiet po tej zabawce ;>
PlayStation nic nowego nie pokazuje prócz kopie z wii z bajerem przycisków
Natomiast natal jest to nowe spojrzenie w przyszłość nie zawsze może być wykorzystywany do wszystkiego nie tylko do gier osobiście wole wynalazek microsoftu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 21:11, Henrar napisał:

> >Sorry, ale ktoś, kto pisze, że Natal jest ładniejszy musi mieć ostro skrzywiony
gust.
> Albo lubić design przypominający zabawki dla niemowlaków.
>
> Gusta są różne. Jak dla mnie to PSM wygląda jak pospolita zabawka dla małych dzieci:

> plastikowa kulka na patyku z guziczkami. Żeby nie było, że jestem fanboy''em - nie
mam
> ani xbox''a ani ps''a.
Jesteś chyba jedyną osobą, której Move kojarzy się z zabawką dla dzieci. Wszystkim innym
kojarzy się to z innym rodzajem zabawek :o)


Pisałem wcześniej, że Move to taki wibrator z żarówką, ale moderatorzy gram.pl usunęli mój komentarz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako zwolennik Xboxa z żalem muszę przyznać, że więcej wiary pokładam w PS Move. Jakieś takie bardziej... funkcjonalne się wydaje. Ja muszę trzymać coś w dłoni żeby czuć tego "kopa" z M16 i spust pod palcem. Machanie pustymi rękami przed telewizorem to już nie to samo. Szczególnie przy tym opóźnieniu które widać na filmikach z Natalem w akcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie psm nie przemieni sie zbyt bardzo w wii chodzi dokladniej mi o porecznosc czy wygode
np: komu odpowiada kontroler w kształcie pilota? nie dosc ze ma ,,Trapezoaty" ksztalt
to jeszcze ma wydluzony koniec pewnie wiekszosc ludzi którzy go 1 raz ujrzeli pomyśleli
,,o jaki przedziwny odtwarzacz dvd" ;p. a różnica miedzy psm a natalem...
czekaj czekaj wróć ,,sam natal" wg mnie:

-problemy z dzialaniem kamery (np rysy lub kurz)
-zle skanowanie (np twarzy)
-niewygodne sterowanie menu

jak sie tu Alphasisco wypowiedzial przede mna
cytuje:
Sony: Playstation 2 + Eye Toy = Natal
koniec cytatu
playstation 3 ma cos takiego jak natal jast to zwykla kamera do ps3 i gra EyePet
sami jestesmy kontrolerem wniosek?
Ps3 + kamera + dziwne gry wykorzystujące kamere = x360 + natal
Wnisek (wniosku) psm to jest ułatwienie do kamery ps3 a natal jest jak kamera do ps3 tyle ze do x360 ale wykorzystująca więcej gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować