Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje w nowym sklepie gram.pl!

107 postów w tym temacie

łaadna oprawa graficzne etc...... Szkoda, że te fajne zakładki w panelu zniknęły, ale ...... xD Da się przeżyć :D teraz sklep jest bardziej uporządkowany :D To wielki + :D Wogóle jesteście EXTRA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Jak zapewne doskonale się orientujecie w dniu dzisiejszym wystartowała nowa wersja sklepu gram.pl! Wraz ze starem sklepu uruchomiliśmy również kilka atrakcyjnych promocji, o czym też zapewne już wiecie - na wypadek, gdyby coś Wam jednak umknęło poniżej zamieszczamy garść informacji na ich temat. ;)

Przeczytaj cały tekst "Promocje w nowym sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś niepokojące wrazenie, że pod moim Firefoxem sklep nie wygląda tak, jak w założeniu miał ;] A uważam tak, bo nie wydaje mi się, że _wszystko_ powinno być umieszczone w jednej kolumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, mi tam nic z tego nie odpowiada. Najbardziej to chyba ta promocja z grami z NXK, ale koszty przesyłki niwelują całą zniżkę, lepiej iść pieszo do najbliższego sklepu. Oj, postarajcie się, bo tak łatwo mnie nie zadowolicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 22:14, lampak napisał:

E tam, mi tam nic z tego nie odpowiada. Najbardziej to chyba ta promocja z grami z NXK, ale
koszty przesyłki niwelują całą zniżkę, lepiej iść pieszo do najbliższego sklepu. Oj, postarajcie
się, bo tak łatwo mnie nie zadowolicie ;)


zamów za 150 złotych i masz darmową przesyłke;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, Złota Edycja Gothic 2 wraz z Nocą Kruka za 49zł!?

Ja nie mogę przepłaciłem z 60 zł :((

Niech was szlag CDP :))) Nie można było wcześniej? :)
Dobra żartuje oby tak dalej... następnym razem się wstrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować