Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest God of War III, nie ma PS3

32 postów w tym temacie

Jak dla mnie jedynym tytułem, który wychodzi w tym roku na Xboxa i godnym uwagi jest Alan Wake, tutaj szykuje się naprawdę kawał solidnej roboty. Ale to jest tylko moje zdanie, kto inny może mieć odmiennny gust, następnemu jeszcze co innego się spodoba. Ja oceniam wg. swojego upodobania. God of war III na pewno kupię ale jeszcze nie teraz, w to trzeba będzie zagrać. I nie jestem żadnym fanboyem (pospolicie uważa się, że jak ktoś chwali gry ze swojej platformy do grania to uważany jest za fanboya......SIC), moją główną platformą do grania jest PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 21:05, Renzov napisał:

Fable III i Halo: Reach- Kto kupuje takie badziewne gry?
Jak dla mnie to np Heavy Rain i God of War 3 miażdżą te tytuły nie pozostawiając po nich
śladu. Żeby nie było, że faworyzuję tylko Czarnulkę to uważam, że np Mass Effect 2 jest
dobrą grą, choć nie podoba mi się kierunek, który obrała tzn mniej statystyk, a więcej
strzelania. Mimo wszystko PS3 teraz RZĄDZI !!!


Oj kolego kolego zanim zaczniejsz oceniac proponuje najpierw pograc. Halo Reach jest naprawde swietna gra i rozszeza historie poznana w HALO 2 i HALO 3. Nie grales nie komentuj. Acha mam PC PS3 i X360 wiec nie pisz mi ze ps3 jest lepsze bo to tylko kwestia gustu. Ja mam gust wiec mam wszystko no po za Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą jakąś godzinę gry i szczerze Wam powiem warto było czekać, a puszka pandory może robić za dobre pudełko do kanapek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 23:07, MLODY2K6 napisał:

Oj kolego kolego zanim zaczniejsz oceniac proponuje najpierw pograc. Halo Reach jest
naprawde swietna gra i rozszeza historie poznana w HALO 2 i HALO 3. Nie grales nie komentuj.

A więc Ty grałeś w Halo Reach i wiesz, że to taka świetna gra? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 23:26, nVid napisał:

> Oj kolego kolego zanim zaczniejsz oceniac proponuje najpierw pograc. Halo Reach
jest
> naprawde swietna gra i rozszeza historie poznana w HALO 2 i HALO 3. Nie grales nie
komentuj.
A więc Ty grałeś w Halo Reach i wiesz, że to taka świetna gra? ;]


Oczywiscie jak w kazde Halo od A do Z ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 23:07, MLODY2K6 napisał:

Oj kolego kolego zanim zaczniejsz oceniac proponuje najpierw pograc. Halo Reach jest
naprawde swietna gra i rozszeza historie poznana w HALO 2 i HALO 3.

Powiedział ten co ma za sobą dziesiątki godzin w Halo: Reach.

Dnia 17.03.2010 o 23:07, MLODY2K6 napisał:

Nie grales nie komentuj.
Acha mam PC PS3 i X360 wiec nie pisz mi ze ps3 jest lepsze bo to tylko kwestia gustu.

Nic takiego nie napisałem. Stwierdziłem tylko, że PS3 na chwilę obecną "rządzi", bo miałem ku temu powody tzn więcej ciekawych gier jest NA RAZIE na Czarnulkę.

Dnia 17.03.2010 o 23:07, MLODY2K6 napisał:

Ja mam gust wiec mam wszystko no po za Wii

Ekhem, wiesz są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 16:14, Renzov napisał:

Powiedział ten co ma za sobą dziesiątki godzin w Halo: Reach.


No napisalem to specjalnie czekajac ile Ci czasu zajmie wpadniecie ze chodzi o ODST :)

Dnia 18.03.2010 o 16:14, Renzov napisał:

Nic takiego nie napisałem. Stwierdziłem tylko, że PS3 na chwilę obecną "rządzi", bo miałem
ku temu powody tzn więcej ciekawych gier jest NA RAZIE na Czarnulkę.


Tak jak napisales sa gusta i gusciki, ale dla mnei jako maniaka gier takie cos wogole nie interesuje. Mam prawie wszystkie platformy i jestem bardzo zadowolony z tego ze moge grac w kazdy tytul jaki tylko wyjdzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 09:04, MLODY2K6 napisał:


No napisalem to specjalnie czekajac ile Ci czasu zajmie wpadniecie ze chodzi o ODST :)


Jaaasne ;p A czemu kolega, który mówi wyraźnie o "Reach" musi dedukować, że Ty masz na myśli "ODST"? Przyznaj się,że spaliłeś a nie robisz z kogoś idiotę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 09:24, kodi24 napisał:

Jaaasne ;p A czemu kolega, który mówi wyraźnie o "Reach" musi dedukować, że Ty masz na
myśli "ODST"? Przyznaj się,że spaliłeś a nie robisz z kogoś idiotę ;]


jeszcze sie nie podjaralem zebym mogl sie spalic. :)) Napisalem to celowo gdyz po co zaczac wspominac o grach ktorych jeszcze nie ma. Chcial gier slownych dostal gry slowne. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 09:34, MLODY2K6 napisał:


jeszcze sie nie podjaralem zebym mogl sie spalic. :)) Napisalem to celowo gdyz po co
zaczac wspominac o grach ktorych jeszcze nie ma. Chcial gier slownych dostal gry slowne.
!!!!


A nie prościej napisać "LOL"? ;) btw nie wiem jak tam Reach w przyszłości, ale GoW 3 tu i teraz trzeba mieć! :) Jak masz wszystkie platformy to imo powinieneś w to zainwestować, mniejsza o gusta, miałbyś i dobrą grę na dobry początek wiosny i nowy argument do przepychanek słownych po swojej stronie ;] W każdym razie polecam, skoro to room poświęcony GoW3;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować