Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA musi się poprawić

10 postów w tym temacie

Właśnie czytając się zastanawiałem czym mi podpadli... Oczywiście chodziło o AVP... grę zepsutą, bo korzystając z pierwowzoru, okroili go pozostawiając dużą dziurę niedosytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AvP jest świetną grą, ale brakuje jej 2x większej kampanii i 2x większej ilości map do multi. Lepszym AI też bym nie pogardził, gdyż Marine zachowują się totalnie nierealistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy AvsP to tak jakby dać AvsP 2 nową grafę i lepsze modele postaci, a że AvsP 2 było świetne to nowe AvsP mi się bardzo podoba (zwłaszcza na Hardzie, w 1 Aliena czasami trzeba cały magazynek wywalić :P ) , fajnie by było gdyby się wzięli za następną część i posiedzieli przy niej dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bravo4

Nie mogę się z Tobą zgodzić, jeśli chodzi o porównanie AvP od Monolith z tym od Rebelliona... Grafika owszem jest poprawiona, ale to tylko jest kwestią 8 lat, które dzielą oba tytuły. Aczkolwiek jeśli chodzi o SP, to nowy AvP niczym nie zachwyca, nic nowego nie wnosi... Więcej, bardzo dużo mu brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy jednoczesnym zlekceważeniu sedna oryginału... ...A to podburza pozycję marki... ...Czas jednak przekłuć słowo w czyn...
Lubie czytac wypociny tego goscia bo tworzy takie zabawne elementy nowomowy. Widac w nich wyraznie jak bolesny moze byc sam proces tworzenia tekstu i odwieczna walke wewnetrzna autora z wlasnymi ograniczeniami w dazeniu do doskonalosci ktora jawi mu sie jako absolut nie mozliwy do osiagniecia przez zwyklego smiertelnika ;>
A z samego newsa jak zwykle nic nie wynika, *musimy zrobic cos* zapewne wiele tlumaczy. A umiarkowany sukces komercyjny? Co to ma byc prognoza pogody? Albo sie sukces odnosi albo nie. Istnieje jakas skala dla sukcesu? Wynika z tego tyle ze po prostu gra nie przyniosla strat i troche zarobila, ale przeciez nie mozna powiedziec inaczej niz *sukces* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na AvP się zawiodłem. Może nie ''bardzo'' ale jednak.
Napaliłem się na tę grę jak szczerbaty na suchary posiedziałem przy niej 3 dni i raczej już do niej nie wrócę. W przeciwieństwie do AvP2 które przeszedłem na wszystkich poziomach trudności od Easy do Nightmare.
W nowym AvP nie brakuje dłużej kampanii (no może trochę) ani map do multi... Brakuje jej przede wszystkim klimatu i tego ''czegoś'' co chwytało za jaj.... serce w AvP1 i AvP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... wielki wydawca przyznaje, że jakaś z ich gier wcale nie była taka dobra? O_o Świat się wali... może następny news będzie o innowacyjnej nowej części Ultimy od EA? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować