Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony wyśmiewa w reklamie Natala i Wiiloty

52 postów w tym temacie

Jezus maria... Czy to ważne kto od kogo ściagnął o_O?

Nie obchodzi mnie, czy Sony było pierwsze czy Nintendo czy może jakiś nikomu znany informatyk co wpadł na ten pomysł i teraz się obudził, że był pierwszy. Ważne by to działało i się fajnie grało w to... oraz, żeby było dużo ciekawych gier korzystających z tego...

Skoro uważacie teraz, że Wii ma "wyłączność" na coś takiego, to ciekawe czemu nikt się nie pluje o wyłączność dla padów... Przecież każda konsola obecna od kogoś pomysł z padem musiała zerżnąć nie? -__-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 16:01, Mrocz napisał:

Jezus maria... Czy to ważne kto od kogo ściagnął o_O?

Nie i jak dla mnie to dobrze, że od siebie ściągają, bo dzięki temu powstaje konkurencja, a konkurencja jest dobra dla klienta. Zaraz zaczną się ścigać w coraz to nowszych technologiach, więc będziemy mięli coraz ciekawsze wynalazki na forum. Mnie denerwuje tylko jeśli ktoś mówi, że Move nie jest kopią, bo ET był tam 100 lat temu i w ogóle. Co z tego, jak widać tego nie wykorzystali i zrobiło to Nintendo, a Sony później to ściągnęło. Tak samo jak denerwuje mnie to porównywanie Natala z ET. Technicznie zasada działania jest kompletnie odmienna, jedyne podobieństwa, to to, że można bez kontrolera kierować grą i to, że obie technologie opierają się na kamerkach. Jak przeinstaluje system (obecnie mam Linuxa) na XP, to spróbuje to narysować na paincie (bo tu te narzędzia mi jakoś nie podchodzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Butler w tej reklamie pięknie pojechał konkurencję :P Because real boxers don''t hit like this :D Umarłem przy tym.

Jak bardzo chamska ta reklama by nie była to pokazuje duży problem Natala - nie wydaje mi się, by nadawał się on do shooterów. Po prostu nie ma szans by kamerka rozpoznała czy mamy wyprostowany czy zgięty palec. Jedyne wyjście dla Microsoftu to wydanie osobnego kontrolera w kształcie karabinu. Też do końca nie jestem przekonany jak miałoby wyglądać poruszanie się - trucht w miejscu?

Natal to jedna wielka niewiadoma, przy PlayStation Move możemy być praktycznie na 100% pewni, że kontroler będzie sprawny i grywalny. A Nintendo co? Nintendo denerwuje się, że konkurencja podkradła im pomysł i nie robi nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego braku przycisków np. w menu. Wszystko będzie się dało wybrać rękoma. Naciskać będzie się przez popchnięcie. Przesuwać poprzez machnięcie ręką. A poza tym nawet kursor da się zrobić. Wystarczy machać palcem przed natalem i wszystko. Nie wiem w czym problem ...

A co do Natal vs. Move:
Natal innowacyjniejszy, Move pewniejszy [wypróbowany]. Wszystko.

I jeszcze jedno. Nie ważne kto pierwszy wymyślił. Imo najważniejsze jest to kto pierwszy ZARYZYKOWAŁ i wypuścił coś takiego. Sony mogło to wymyślić nawet podczas powstawania PSX, ale co z tego, jeśli nie zaryzykowali ?? Nintendo zaryzykowało, wypuściło coś zupełnie nowego i to oni zgarnęli brawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha gość jest świetny ^^ uwielbiam takie coś - niby nic, a jednak śmieją się z konkurencji. Podobnie było w Battlefield Bad Company 2, kiedy dostaliśmy kolejną, trudną misję i bodajże Sweetwater mówi coś w stylu - "No chłopaki, jeśli my tego nie zrobimy, to wyślą tam jakieś cioty z pedalskimi wykrywaczami pulsu przyczepionymi do broni" - i od razu wiadomo, że robią sobie jaja z MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no w sumie racja ma racje. Uważałem, że xbox oferuje znacznie ciekawsze rozwiązanie ale jednak uświadomiłem sobie, że byłem w błędzie bo fakt, bez przycisków to co takiego można zrobić... Sony po prostu stwierdza fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 16:24, czaczi87 napisał:

Jak bardzo chamska ta reklama by nie była to pokazuje duży problem Natala - nie wydaje
mi się, by nadawał się on do shooterów. Po prostu nie ma szans by kamerka rozpoznała
czy mamy wyprostowany czy zgięty palec. Jedyne wyjście dla Microsoftu to wydanie osobnego
kontrolera w kształcie karabinu. Też do końca nie jestem przekonany jak miałoby wyglądać
poruszanie się - trucht w miejscu?


To tak. Kamerka RGB może nie rozpozna zgiętego palca, ale na podczerwień już tak. Poruszanie się? Nic prostszego to już jest pewne. Krok do przodu, im bardziej wychyliłeś nogę tym szybciej idziesz/biegniesz.

Dnia 18.03.2010 o 16:24, czaczi87 napisał:

Natal to jedna wielka niewiadoma, przy PlayStation Move możemy być praktycznie na 100%
pewni, że kontroler będzie sprawny i grywalny. A Nintendo co? Nintendo denerwuje się,
że konkurencja podkradła im pomysł i nie robi nic :/


Nintendo jak zwykle wszystko olewa. Oni zarobili już tyle na Wii, że im to zwisa, czy ktokolwiek coś od nich podkrada, myślę, że teraz interesuje ich Wii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugie jak to kretyńsko wygląda. Stoi 2 kolesi po 20 lat czy więcej prze Tv i robią pow! pow! klnąc przy tym sowicie. Natal - hardcore CASUAL Move - normal casual. A Wii ssiee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, kiedy na gramie pojawi się ten filmik, z jednego powodu: miło teraz popatrzyć, kto jak zareagował, kogo najbardziej zabolał tyłek po obejrzeniu tego filmiku :P Eh, Xboty, Xboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 15:40, pawelekgrzcz napisał:

Ja nie mogę sony zrobił wibratora i się podnieca natal go zmiecie z powierzchni wszechświata.

Pustelnik come back. Wielki powrót. Ja radziłbym od razu mu dać bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta parodia jest świetna. Oczywiście dla kogoś kto nie jest fanboyem klocka i Wii, no i ma dystans do siebie i konsoli.
"It also got what we in the future call buttons", lol :)
A Microsoft raczej na to nie odpowie, bo co ma zrobić, to prawda że tam w nic nie można grać po za ściagałkami, i grami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować