Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Platynowy Diablo w przedsprzedaży!

47 postów w tym temacie

Domek

Wszystkich fanów eksplorowania fantastycznych krain i eksterminowania ich nie mniej fantastycznych mieszkańców informujemy, że w sklepie gram.pl można już składać przedpremierowe zamówienia na grę Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction w Platynowej Kolekcji.

Przeczytaj cały tekst "Platynowy Diablo w przedsprzedaży!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejciu ... gdybym byl kobieta to dal bym Ci calusa ... a tak to na pifo jedynie moge zaprosic ... wczoraj ogladalem i nie zauwazylem ... dzieki ... zaraz zamawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Mam Diablo II z dodatkiem, ale 1 płyta jest bardzo porysowana (thx to my cat).
Teraz mam okazję kupić tanio całość i zagrać ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Wam odpalic Edycje Kolekcjonerską D2 + LOD za 59,00zł :P
2 pudełka, podkładka pod mysz, 2 instrukcje - nie ma na co czekac! :P:P
A tak na serio.. jesli ktos to brał na serio to ja tez moge i mozna sie zgrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 18:45, Bobo napisał:

A jak jest z instrukcją do Diablo? Jest taka instrukcja jak w oryginalnym pudelku z przed paru lat? Czy okrojona?


Podejrzewam, że instrukcja będzie nowa tzn. okrojona. :)

Natomiast jeśli chodzi o moje zdanie w kwestii wydania D2 w platynowej kolekcji, to jest to bardzo dobry pomysł. D2 to wciąż bardzo popularna gra jeśli chodzi o grę w sieci. Na Battlenecie siedzą cały czas tabuny ludzi, podobnie jak w Starcrafta. :) A tak na marginesie, to pomyślałem sobie, że skoro wydajecie D2 w PK, to może by wydać Warcraft 3 w PK i Starcraft w NXK? Na pewno byłoby sporo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko czy Warcraft ( jedynka ) to już abandonware? Bo w sumie jak już kupie W3 to Tego mi zabraknie do prawie całej kolekcji gier Blizza ( oprócz WoW''a z oczywistych względów [$] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować