Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Platynowy Diablo w przedsprzedaży!

47 postów w tym temacie

-> Zamówiłbym, ale w tym roku matura...

A kiedy Ty chcesz grac? Po maturze? Studia beda. Po studiach? Praca.

Teraz grac. Teraz i zawsze. Sa jednak jakie priorytety, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:47, Bobo napisał:

A kiedy Ty chcesz grac? Po maturze? Studia beda. Po studiach? Praca.

Teraz
grac. Teraz i zawsze. Sa jednak jakie priorytety, no nie? :)


Można też wygrać parę milionów w totka i wtedy nie trzeba ani zdawać matury, ani studiować, ani pracować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:05, Velociraptor napisał:

No trzeba już zamówić, bo nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja w sklepach jak się rzucą wygłodniali fani diabełka ;}


Silnie podejrzewam, że CDP jest przygotowany na taką sytuację o czym świadczy chociażby przedsprzedaż. :) Ponadto sądzę, że jeżeli cały nakład znikł by ze sklepów w czasie pierwszych kilku tygodni, to osoba odpowiedzialna za jego wysokość otrzymała by ostro po łbie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak złoże zamówienie na PRE-ORDER i będe chciał płacić przez np. mTRANSFER to będe musiał zapłacić odrazu czy dopiero gdy gra będzie na stanie sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha (diaboliczny śmiech:)) zaraz sobie diablo II zamówię, a później Warcraft III, a później Antologie...a później...później to se grać bydziem...hahahaha (tak samo diaboliczny śmiech jak poprzednio.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 06:06, SiniS napisał:

To Diablo jest w angielskiej wersji językowej czy jak?


Diablo + LoD jest (i będzie) w polskiej wersji językowej. W wersji angielskiej będzie Antologia Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:21, Sarafan_Knight napisał:

> Zamówiłbym, ale w tym roku
> matura...

Chyba nie będziesz siedział 24h na dobę nad książkami... :)


Dobrze by było gdybym posiedział więcej niż 0.5-1h, a i to z trudem, przynajmniej na razie. :/
Ale mam też natłok innych pozaszkolnych i pozagrowych zajęć-rozrywek, które skracają mi możliwości operacyjne w świecie gier. Zresztą ostatnio nawet szkoda mi czasu, najlepsza lata przed monitorem? Jak będe stary i stetryczały to się nasiędzę, przy Diablo 6 na ten przykład... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde flaszka zamiast odgrzewania tego co już było choćby najlepszego, ogłosiliby że robią co nowego (to co ja wiem a wy rozumiecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś potrafił rozwiać moje wątpliwości - mianowicie (nie śmiać się ;)): Co będzie w pudełku? Bo jakoś "karta produktu" w sklepie jest bardzo lakoniczna pod tym względem - np. dlaczego 5 CD - na trzech D2, na jednym LOD a co na tym piątym - muzyka (wcześniej, jak mi się zdaje, były 2 płytki z muzyką, tyle że w osobnych wydaniach)? No i jak z tymi nieszczęsnymi manualami - bardzo mnie niepokoi to, że z tej strony można ściągnąć kompletną instrukcję do D2 - czyżby miała się powtórzyć sytuacja z SC z Bestsellerów (całe 12 stron instrukcji, wliczając w to okładkę)?

PS Miałem zamówić w Wirtusie, ale coś mi się widzi, że taniej mi wyjdzie z gram.pl ;). I pomyśleć, że zaczęło się od maila z Timsoftu :) (dobrze, że tam nie zamówiłem - nic bym nie zaoszczędził :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 13:56, Blackhand napisał:

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś potrafił rozwiać moje wątpliwości - mianowicie (nie śmiać się ;)): Co będzie w pudełku? Bo
jakoś "karta produktu" w sklepie jest bardzo lakoniczna pod tym względem - np. dlaczego 5 CD - na trzech D2, na jednym LOD
a co na tym piątym - muzyka (wcześniej, jak mi się zdaje, były 2 płytki z muzyką, tyle że w osobnych wydaniach)? No i jak
z tymi nieszczęsnymi manualami - bardzo mnie niepokoi to, że z tej strony można ściągnąć kompletną instrukcję do D2 - czyżby
miała się powtórzyć sytuacja z SC z Bestsellerów (całe 12 stron instrukcji, wliczając w to okładkę)?

Piąta płyta to prawdopodobnie jakaś muzyka. Wcześniej co prawda były 2 płyty z muzyką, ale ostatnio (wydanie ze Złotej Edycji za 99zł) nie miało ani jednej płyty z muzyką (tylko 4 płyty) i nie miało instrukcji do D2 (a tylko do dodatku) - dlatego jest do ściągnięcia instrukcja w pdf. Tak więc jakkolwiek nie wiem, co będzie wewnątrz, to mogę jedynie Cię pocieszyć, że będzie i tak lepsze wydanie niż poprzednio (bo gorzej być nie może).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować