Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Dragon Age: Przebudzenie - zgarnij zestaw nagród

45 postów w tym temacie

rany co w z tym forum xd nikt nie musi udzielać się na forum żeby móc brać udział w konkursie i wygrywać nagrody, to nie jest konkurs dla jednostek wybitnych (czyt. forumowiczów) tylko dla każdego użytkownika gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ksiązki i Koszulki to raczej nic ciekawego. Po co mi wersja cyfrowa dodatku fuu. Nie mogli zafundowac normalnie w pudełku na płycie ? Eh.. EA zeszło na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg obrazka z nagrodami książka do wygrania to "Dragon Age: Przebudzenie". Toż to już trzecia książka po "Utraconym Tronie" i "Powołaniu"? Ale jeszcze nie napisali jej! Chyba, że wykradliście scenariusz dodatku i chcecie się go pozbyć, bo się gorąco robi, a to co innego... Poprawcie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm czy ktos ma taki problem jak ja?? Nie moge wyslac odpowiedzi, poniewaz nie zaakceptowalem regulaminu ;o A w rzeczywistosci zaznaczylem ptaszkiem okienko i zaznaczylem tez odpowiedzi. Zaznacze, ze wczesniej takich problemow nie mialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jest konkurs, w którym nagroda mnie w pełni interesuje ;)
Trzeba jutro wziąć się za odpowiadanie, a nuż się coś trafi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że coś jest nie tak podczas wysyłania formularza z odpowiedziami.Zaznaczam to co mi pasuje,nawet regulamin którego nie czytałem a kiedy klikam "wyślij" pojawia się komunikat że muszę za akceptować regulamin.Trochę szkoda tych kilku minut szukania w google... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:00, glazur665 napisał:

12 kwietnia a wyników jeszcze nie ma :)


No właśnie... Ja to już o tym konkursie zapomniałem;P
To tylko mały poślizg, pewnie będą jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować