Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Star Wars: The Old Republic mierzą w 2 miliony subskrybentów

29 postów w tym temacie

No i nadal myślą nad systemem płatności. Mi by najbardziej pasowało kupowanie pudełkowej gry i brak abonamentu jak w GW. No, ale mi chodzi tylko o przejście głównych wątków wszystkimi klasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie te reklamy ze środka newsa, albo chociaż przesuńcie niżej, bo są irytujące.

A co do newsa, to 2mln subskrybentów to nie jest za dużo. No ale to zależy jaki będzie endgame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat gram w WoW (nawet teraz czekam na BG), ale z ogromną przyjemnością zamienię go na inne, WSPANIAŁE MMO. Mam nadzieję, że SW taki będzie, gdyż z ogromną nadzieją zakupiłem KAŻDE płatne dostępne w Polsce MMO, które wyszło od premiery WoW, ale żadne - niestety - moim zdaniem nie dosięga Królowi do pięt. Trzymam kciuki za SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak tylko ruszy machina marketingowa to zyskają wielu userów, na razie muszą się zaspokoić legionami Mandelor... eee fanów SW (ze mną włącznie). May the Force be with BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat gram w WoW (nawet teraz czekam na BG), ale z ogromną przyjemnością zamienię go na inne, WSPANIAŁE MMO. Mam nadzieję, że SW taki będzie, gdyż z ogromną nadzieją zakupiłem KAŻDE płatne dostępne w Polsce MMO, które wyszło od premiery WoW, ale żadne - niestety - moim zdaniem nie dosięga Królowi do pięt. Trzymam kciuki za SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie nie czekam na ten tytuł i ciekawy jestem tych opłat. Z WoWem mi nie wyszło (opłaty... po prostu szkoda mi kasy) więc zapewne i tutaj będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 22:05, Konrad-kun napisał:

We mnie już mają usera.

Miasta wpisywać się!
Brzenczyszczykiewice


Propagowanie zachowań znanych m.in. z forum onetu powinno być banowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję premierówkę, tylko proszę BioWare wprowadźcie mikrotransakcje z nich też da się utrzymać serwery. Poza tym jeżeli gra będzie tak dobra jak reszta gier Kanadyjczyków to nie ma bata, żeby serwery świeciły pustkami. Graczy a zarazem fanów SW na świecie jest więcej niż "marne" 2 miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 22:33, Undertaker napisał:

Od 5 lat gram w WoW (nawet teraz czekam na BG), ale z ogromną przyjemnością zamienię
go na inne, WSPANIAŁE MMO. Mam nadzieję, że SW taki będzie, gdyż z ogromną nadzieją zakupiłem
KAŻDE płatne dostępne w Polsce MMO, które wyszło od premiery WoW, ale żadne - niestety
- moim zdaniem nie dosięga Królowi do pięt. Trzymam kciuki za SW.


Również wiążę spore nadzieje z TOR''em, gdyż WoW po 2 latach gry, przejadł mi się zupełnie ;) Przydałoby się, żeby ktoś wreszcie obalił króla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TOR nie musi pobić WoWa. Po co? Fani uniwersum Warcrafta i ludzie, którzy zżyli się ze swoimi gildiami i tak zostaną przy Wow. Poza tym, WoW jest już na rynko bardzo długo i cały czas się ulepsza i poprawia. Ale TOR ma duże szanse dostać się na stałe do TOP 3 MMO. Ja już wiem, że na pewno grę kupię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Bioware prezentuje się tak dobrze, iż nawet jeżeli byłby abonament (którego jednak mam nadzieję, nie będzie) iż będę skłonny płacic go co miesiąc. Nareszcie szykuje się gra, która może i powinna zdeklasowac WoW''a. Kurde ale pojedynek pomiędzy największymi gigantami rynku RPG: Blizzardem i Bioware a do tego ich wydawcy czyli Activision i EA będzie ciekawym wydarzeniem:) Szczerze mam nadzieję iż w tym pojedynku wygra Bioware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 09:35, dresX napisał:

Gra Bioware prezentuje się tak dobrze, iż nawet jeżeli byłby abonament (którego jednak
mam nadzieję, nie będzie) iż będę skłonny płacic go co miesiąc. Nareszcie szykuje się
gra, która może i powinna zdeklasowac WoW''a. Kurde ale pojedynek pomiędzy największymi
gigantami rynku RPG: Blizzardem i Bioware a do tego ich wydawcy czyli Activision i EA
będzie ciekawym wydarzeniem:) Szczerze mam nadzieję iż w tym pojedynku wygra Bioware


Abonament będzie na 110%, bym powiedział. Mi to osobiście nie przeszkadza, a nawet lepiej, bo to zawsze służy za swojego rodzaju "filtr". ;-) Tzw. kombinatorzy i Ci lubiący "chodzić na lewo" wymyślą pewnie jakieś nielegalne serwery (jak w WoWie) i nie trzeba się będzie ich obawiać.
Oczywiście nie jest to filtr idealny, ale lepsze to niż nic.
Natomiast mi zależy na tym, aby były pre-paidy. Bez nich mogę zapomnieć o TORze na co najmniej najbliższy rok, może nawet dwa z powodu tymczasowej niemożności uzyskania karty kredytowej w lokalnym banku. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 10:13, Dann napisał:

Natomiast mi zależy na tym, aby były pre-paidy. Bez nich mogę zapomnieć o TORze na co
najmniej najbliższy rok, może nawet dwa z powodu tymczasowej niemożności uzyskania karty
kredytowej w lokalnym banku. :-(


W kwestii karty to jest alternatywa. "Karta internetowa" oferowana przez BZ WBK. Działa jak kredytówka ale de facto jest kartą pre-paid. Obsługuje do 500pln miesięcznie. Płaciłem nią abo w WoWie, więc nie ma z tym problemu. Polecam.
Odnośnie tematu:
Biorąc pod uwagę liczbę fanów SW i zainteresowanie każdym artem, screenem itp. na oficjalnej stronie TOR, myślę, że spokojnie przekroczą 2mln. Oczywiście jeśli nie popełnią jakichś niewybaczalnych błędów, choć i te można poprawić patchem. I mam nadzieję na normalny comiesięczny abo. To daje większą szansę na poważne traktowanie gry przez devteam.
A tak z innej beczki to ten alalityk ma nazwisko jak pewien mąż pewnej marine z Mass Effect, poległej w ataku na Eden Prime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 10:30, Waaazuuup napisał:

W kwestii karty to jest alternatywa. "Karta internetowa" oferowana przez BZ WBK. Działa
jak kredytówka ale de facto jest kartą pre-paid. Obsługuje do 500pln miesięcznie. Płaciłem
nią abo w WoWie, więc nie ma z tym problemu. Polecam.


Problem jest taki, że nie mam możliwości uzyskania karty kredytowej (mam konto w PKO BP) z powodu braku tzw. zdolności kredytowej (spłacam już inne kredyty i tak będzie co najmniej przez najbliższy rok).
Przeniesienie konta nawet do WBK nic tu nie zmieni (chociaż cały czas mam taki zamiar, ale to za jakiś czas).
Chyba że uzyskanie takiej "karty internetowej" nie wiąże się z koniecznością uzyskania zdolności do spłaty... lub np. posiadania tam konta. ;-)

Dnia 19.03.2010 o 10:30, Waaazuuup napisał:

Biorąc pod uwagę liczbę fanów SW i zainteresowanie każdym artem, screenem itp. na oficjalnej
stronie TOR, myślę, że spokojnie przekroczą 2mln. Oczywiście jeśli nie popełnią jakichś
niewybaczalnych błędów, choć i te można poprawić patchem. I mam nadzieję na normalny
comiesięczny abo. To daje większą szansę na poważne traktowanie gry przez devteam.


Ja obejrzałem (całkiem niedawno swoją drogą) cinematic trailer i, jak to już gdzieś ująłem, dosłownie wgniotło mnie w fotel, a razem z fotelem w podłogę. O_O Prawdopodobnie najlepszy trailer jaki kiedykolwiek widziałem.
To jest dopiero zachęta do kupna gry. ;-)) Brawa Bioware.

Dnia 19.03.2010 o 10:30, Waaazuuup napisał:

A tak z innej beczki to ten alalityk ma nazwisko jak pewien mąż pewnej marine z Mass
Effect, poległej w ataku na Eden Prime :P


Brawa za pamięć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować