Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Star Wars: The Old Republic mierzą w 2 miliony subskrybentów

29 postów w tym temacie

Karta nie wymaga konta w wbk, nie wymaga dochodów, jest ważna przez rok a płacić nią można tylko przez internet a i to nie wszędzie, ale z tego co sprawdzałem to wszelkie subskrypcje kart kredytowych takie jak opłaty abonamentowe działają. Karta ważna jest 12 m-cy, i działa jak zwykły prepaid w telefonie. Chcesz coś kupić za 100pln idziesz do banku i wpłacasz na kartę 100pln(lub robisz przelew-dowolnie) i kupujesz/opłacasz abo. Sprawdź na >> http://kartainternetowa.pl<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 10:43, Dann napisał:

Problem jest taki, że nie mam możliwości uzyskania karty kredytowej (mam konto w PKO
BP) z powodu braku tzw. zdolności kredytowej (spłacam już inne kredyty i tak będzie co
najmniej przez najbliższy rok).
Przeniesienie konta nawet do WBK nic tu nie zmieni (chociaż cały czas mam taki zamiar,
ale to za jakiś czas).
Chyba że uzyskanie takiej "karty internetowej" nie wiąże się z koniecznością uzyskania
zdolności do spłaty... lub np. posiadania tam konta. ;-)


Jak już wcześniej pisałem: mBank.
Zakładasz konto, uruchamiasz telefonicznie płatności internetowe za pomocą karty (visa electron) i hulaj dusza!
Karta nie jest kredytowa, więc nie musisz się martwić, że się zadłużysz. Prowadzenie konta nic nie kosztuje.
W ten sposób opłacałem abonament wow/war/lotro, kupowałem punkty bioware i turbine do DLC. Jedyne na co mi ta karta nie pozwoliła to zmiana imienia w WoW :/

Propo wcześniejszych komentarzy żeby gra była z mikropłatnościami... Jeśli by były mikropłatności, ta gra by skończyła jak wiele nietrafionych projektów z kilkudziesięcioma tysiącami użytkowników -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech nie wyedytowało już, więc
PS-pod koniec 2009 dodawali kartę do CDA w numerze z podkładką pod mysz itp. Dodam, że nie ma ukrytych opłat, rachunków i innych pierdół a przelicznik na Euro miałem jak do tej pory niższy niż podawany w dniu transakcji kurs wg. NBP. Imo świetny produkt dla wszystkich, którzy nie chcą/nie mogą mieć karty kredytowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 10:54, Waaazuuup napisał:

Karta nie wymaga konta w wbk, nie wymaga dochodów, jest ważna przez rok a płacić nią
można tylko przez internet a i to nie wszędzie, ale z tego co sprawdzałem to wszelkie
subskrypcje kart kredytowych takie jak opłaty abonamentowe działają. Karta ważna jest
12 m-cy, i działa jak zwykły prepaid w telefonie. Chcesz coś kupić za 100pln idziesz
do banku i wpłacasz na kartę 100pln(lub robisz przelew-dowolnie) i kupujesz/opłacasz
abo. Sprawdź na >> http://kartainternetowa.pl<<


OK... ;-)
Dzięki wielkie za informacje. W razie czego nie omieszkam zajrzeć do lokalnego oddziału BZ WBK i wypytać co i jak. ;-)


@ Astropath

W sensie że dostaję zwykłą kartę płatniczą, którą mogę dokonywać płatności online ? No, można i w ten sposób. W każdym razie też się o to popytam, o warunki itd. Dzięki również. ;-)

Nie ma to jak fachowe porady finansowe na gram.pl. ;-P


PS. Broń Boże żadnych mikropłatności, to jest najgorsze co można było wymyślić dla MMO. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 11:32, Dann napisał:

OK... ;-)
Dzięki wielkie za informacje. W razie czego nie omieszkam zajrzeć do lokalnego oddziału
BZ WBK i wypytać co i jak. ;-)

Niema za co :) Tylko nie zdziw się jak w banku zrobią wielkie oczy 8/ U mnie laska musiała dzwonić do nadrzędnych bo pierwszy raz się spotkała z takim czymś :P Ale może to zależy od rozmiarów oddziału. W każdym razie powodzonka.

Dnia 19.03.2010 o 11:32, Dann napisał:

PS. Broń Boże żadnych mikropłatności, to jest najgorsze co można było wymyślić dla MMO.
:-(


Do mnie też ta metoda nie przemawia. Za dużo będzi dzieciarni i niepoważnych ludzi. Takie w każdym razie mam doświadczenia. Zresztą nie wierzę, by Lucas Arts/Bioware/EA nie dali abo. Mają przecież świadomość, że to kura znosząca złote jaja, więc raczej jej nie wysterylizują :P Poza tym myślę, że TOR ma zastąpić SWG na polu mmo więc kolejny powód do stałych opłat miesięcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 11:40, Waaazuuup napisał:

Niema za co :) Tylko nie zdziw się jak w banku zrobią wielkie oczy 8/ U mnie laska musiała
dzwonić do nadrzędnych bo pierwszy raz się spotkała z takim czymś :P Ale może to zależy
od rozmiarów oddziału. W każdym razie powodzonka.


Zobaczymy jak będzie. Dzięki i nawzajem. ;-)

Dnia 19.03.2010 o 11:40, Waaazuuup napisał:

Do mnie też ta metoda nie przemawia. Za dużo będzi dzieciarni i niepoważnych ludzi. Takie
w każdym razie mam doświadczenia. Zresztą nie wierzę, by Lucas Arts/Bioware/EA nie dali
abo. Mają przecież świadomość, że to kura znosząca złote jaja, więc raczej jej nie wysterylizują
:P Poza tym myślę, że TOR ma zastąpić SWG na polu mmo więc kolejny powód do stałych opłat
miesięcznych.


Może nawet nie tyle dzieciarni i innego chamskiego elementu (chociaż to też ;-)), co po prostu taki system jest IMO lekko niesprawiedliwy.
A co do SWG, TOR jest chyba nieco bardziej reklamowany i generalnie (mam nadzieję) bardziej się doń przykładają. ;-) No i w SWG nie było pre-paidów. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 12:05, Dann napisał:

Może nawet nie tyle dzieciarni i innego chamskiego elementu (chociaż to też ;-)), co
po prostu taki system jest IMO lekko niesprawiedliwy.


Niesprawiedliwy? Bo ja wiem. Za darmo grasz w tytuł, który wymaga stałej "opieki" i wkładu finansowego. Nie ma nic za darmo jak to mówią, w tym przypadku są równi i równiejsi. Niemniej jednak możesz grać i robić wszystko(no prawie) to co równiejsi tyle, że później, dłużej... Niestety obsługa tytułu online wymaga ludzi, a ci za friko nie będą tyrać :P

Dnia 19.03.2010 o 12:05, Dann napisał:

A co do SWG, TOR jest chyba nieco bardziej reklamowany i generalnie (mam nadzieję) bardziej
się doń przykładają. ;-) No i w SWG nie było pre-paidów. :-(


No wiesz, rynek gier przez te 10 lat zmienił się z niszowej branży dla "dziwaków" w ogromną machinę do ubijania kapusty, więc zmiany w reklamie nie dziwią po głębszym przemyśleniu sprawy. A czy się bardziej przykładają? Też mam nadzieję, że tak, a przede wszystkim, że wyciągają wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 12:32, Waaazuuup napisał:

Niesprawiedliwy? Bo ja wiem. Za darmo grasz w tytuł, który wymaga stałej "opieki" i wkładu
finansowego. Nie ma nic za darmo jak to mówią, w tym przypadku są równi i równiejsi.
Niemniej jednak możesz grać i robić wszystko(no prawie) to co równiejsi tyle, że później,
dłużej... Niestety obsługa tytułu online wymaga ludzi, a ci za friko nie będą tyrać :P


Albo dajemy wszystkim równe szanse albo faworyzujemy tych z grubszym portfelem. Ja jestem za tym pierwszym. To jeden z tych czynników, dla których WoW jest tak bardzo grywalny... bo za kasę z RL można tam kupić co najwyżej pieska preriowego jako kompaniona, a to nie ma żadnego wpływu na przebieg rozgrywki... poza estetycznym. ;-)

Dnia 19.03.2010 o 12:32, Waaazuuup napisał:

No wiesz, rynek gier przez te 10 lat zmienił się z niszowej branży dla "dziwaków" w ogromną
machinę do ubijania kapusty, więc zmiany w reklamie nie dziwią po głębszym przemyśleniu
sprawy. A czy się bardziej przykładają? Też mam nadzieję, że tak, a przede wszystkim,
że wyciągają wnioski.


No właśnie napisałem, że mam nadzieję. ;-) Bioware... go kick Blizzard''s @#$. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpiszę się pod tą grą obiema łapami i jeśli trzeba to i stopami, jeśli będzie bez opłat abonamentowych, w MMO gram sobie tylko od czasu do czasu i nie zamierzam płacić idiotycznego abonamentu tylko po to żeby pograć dwa razy w tygodniu. Niech nawet zrobią grę droższą, ale bez tego abonamentu, nie wiem czemu wszyscy wzorują się na WoW''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować