Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

F1 2010 to kolejna produkcja brytyjskiego dewelopera Codemasters stworzona w pełni na licencji F1, a zarazem pierwsza wyprodukowana z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a także komputerach osobistych. Za jej powstanie odpowiada ekipa mająca w dorobku wiele uznanych gier wyścigowych, w tym doceniane na całym świecie serie DiRT oraz GRID.

http://www.gametrailers.com/video/uk-debut-f1-2010/63370

Fajnie to wygląda.
Ciekawe czy będzie Robert Kubica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Jeśli cena będzie przystępna to pewnie kupie. Ale jeśli nie będzie Kubicy gra u mnie będzie miała naprawdę duży minus. Na screenach gra wygląda zeje***cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam, bo mam już dość jeżdżenia w mody do F1 Challenge. Jak widzę po filmikach i różnych screenach szykuje się naprawdę smakowity kąsek wśród samochodówek. Oby tylko dodali coś takiego jak starsze sezony i możliwość update jak startuje nowy sezon (pewnie to będzie DLC no ale cóż na to poradzę...). Ciekawe jak będzie się prezentować "osa" Roberta na tle innych bolidów w grze... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 19:27, Orion napisał:

Ale jeśli nie będzie Kubicy gra u mnie będzie miała naprawdę duży minus.


O obecność naszego kierowcy w licencjonowanym produkcie raczej bym się nie obawiał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie - jakie będą wymagania (tudizeż optymalizacja) w stosunku do DIRT 2? :) Czekam na tę grę z zapartym tchem (w końcu trochę czystych odgłosów silnika, bez ciągłego i nieprzerwanego nawijania Borowczyka i Kochańskiego :P) i bardzo chciałbym, żeby u mnie jako tako działała...

Przy okazji - mój kumpel (równie wielki fan F1) planuje grać na laptopie z GF 7600 (256MB RAM), 1 GB RAMu (ale chyba dokupi jeszcze 2) i procesorem Core Duo (chyba 2,3 GHz)... To się nazywa wytrwałość, choć życzę mu jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, aż ujawnią się wymagania to będziemy dokładnie już wiedzieć. Myśle jednak, że na minimalnych pójdzie na większości komputerów (chyba, że masz 512 RAM i procka 1.8 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie tytułem jest ogromne :P. Pewnie wszyscy wolą oglądać prawdziwą w TV. Tak patrzę, że oprócz Forzy3 na Xboxa nie mam żadnych innych ścigałek, a tu już niedługo dosłownie premiera F1 :). Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałem się F1, ale produkcja Codemasters wydaje się bardzo fajna, oprawa graficzna jest po prostu genialna. Jako, że zawiodłem się ostatnio na pewnych dwóch innych tytułach mam nadzieję, że F1 2010 będzie produkcją bardzo dobrą. Łapię haczyk :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

W ogóle widać, że forum powolutku upada. Nie wierzę, że nie ma zainteresowanych tą grą która zdaje się być świetną produkcją (sam kupuję w dniu premiery głównie dla multi) tak jak i małe zainteresowanie jest NFSem Hot Pursuit czy chociażby kompletnie zerowym zainteresowaniem tematem Kane & Lynch 2;)

Urodzinki mam 3dni po premierze tej F1 to akurat sprawię sam sobie taki prezent na te 22 urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 13:33, Citkowsky napisał:

>>..........

W ogóle widać, że forum powolutku upada. Nie wierzę, że nie ma zainteresowanych tą grą
która zdaje się być świetną produkcją (sam kupuję w dniu premiery głównie dla multi)
tak jak i małe zainteresowanie jest NFSem Hot Pursuit czy chociażby kompletnie zerowym
zainteresowaniem tematem Kane & Lynch 2;)

Urodzinki mam 3dni po premierze tej F1 to akurat sprawię sam sobie taki prezent na te
22 urodziny:)


Heh ja mam urodziny 15 września (śmierć Colina Mcrae...) Więc też kupuje jakoś na premierę ;) Ale na prawdę nie rozumiem dlaczego takim małym zainteresowaniem cieszy się ta gra jak i nowy NFS... Pierwsza gra to wyścigi F1 które gościły tylko na konsolach, a nowy NFS to powrót do pierwszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zainteresowanie jest słabe z racji, że F1 jakoś specjalnie nigdy się nie odsłaniała wśród wszystkich głośnych tytułów. Teraz jest szansa, że o grze będzie się pisało, mówiło itd. Może zainteresowanie jeszcze wzrośnie. Natomiast słabego zainteresowania NFS Hot Pursuit nie jestem w stanie wytłumaczyć :P, też czekam na tego NFSa bo zapowiada się rewelacyjnie. Może dlatego tak słabo bo za dużo ostatnio tych NFSów? Ludzie mają dość czy jak? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę że zainteresowanie wzrośnie w momencie premiery i potem jak ludzie będą się pytać jakie ustawienia na jaki tor i.t.p...

Ale gra wygląda wyśmienicie i nie wiem dlaczego tak się dzieje... Ale żeby powiedzieć że F1 2010 będzie jak GRID to się znajdzie miliony... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja info o F1 sledze od momentu kiedy sie o niej dowiedziałem,a na forum nie pisałem bo sam ze soba nie bede pisał xD i moze ludzie z takiego załozenia wychodza. Ja kupuje zaraz po premierze na ps3,sppecjalnie dla tej gry i GT5 kupiłem kiere :)pozdr dla fanów F1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:00, Damianuss1 napisał:

Zobaczymy. Taki oto ciekawy filmik na stronie CDA jest :) - http://www.cdaction.pl/news-14536/f1-2010-porownanie-gry-z-rzeczywistoscia-rzeczywistosc-przegrywa-wideo.html
- świetna ta grafika.


No nie spodziewał bym się... Ale po tym gameplay''u ze Spa to naprawdę, czapki z głów. Ja jestem ciekawy Szanghaju i tego czy mi ta gra pójdzie na przynajmniej minimalnych. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czy F1 się lubi czy nie mam nadzieję, że dostaniemy kawał dobrych wyścigów. Chyba z wrażenia pogram sobie wcześniej w TRD:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:06, Damianuss1 napisał:

Ja tam na padzie sobie będę śmigać :P. Jego precyzja w tego typu tytułach jest niezastąpiona.


No najbardziej odczułem to jak grałem w moda do F1 2007... Ja miałem na Albert Park 1,27 grając na klawiaturze a mój kolega 1,25 na padzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować