Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

A na kierownicy bys urwał kolejna sekunde albo wiecej xD. Ja za to jestem ciekaw czy bedzie choc namiastka takich ustawien jak w rfactor...te camber toe in/out anti roll bar itp. Fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:55, DuduTutu napisał:

A na kierownicy bys urwał kolejna sekunde albo wiecej xD. Ja za to jestem ciekaw czy
bedzie choc namiastka takich ustawien jak w rfactor...te camber toe in/out anti roll
bar itp. Fajnie by było :)


No jeżeli ma być tryb realistyczny to może coś takiego być, ale pełnego symulatora bym się niestety nie spodziewał... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie samej rozgrywki... wystarczy zwykły pad czy może coś z górnej półki, jak na przykład : http://allegro.pl/pad-microsoft-xbox-360-pc-usb-xbox360-gw-zabrze-i1195182152.html ? Czy może lepiej zaopatrzyć się w kierownicę, choć jak mniemam, na dobrej jakości tego rodzaju sprzęt poświęcić trzeba minimum te 100 złotych. Nie grałem wcześniej w symulatory czy też gry je przypominające, dlatego zadaje to pytanie jako laik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 15:18, MSPRISON napisał:

? Czy może lepiej zaopatrzyć się w kierownicę, choć jak mniemam, na dobrej jakości tego
rodzaju sprzęt poświęcić trzeba minimum te 100 złotych.


100zł na kierownicę dobrej jakości?? Zapomnij.
Najtańsza sensowna propozycja z której byłbyś zadowolony to Logitech Formula Force EX. Jej koszt to ok 130zł, z tym, że będzie ona UŻYWANA.

Miałem z nią do czynienia na licznych turniejach niższej półki i całkiem przyjemnie się na niej grało, do MOMO trochę brakuje ale narzekać nie można, tym bardziej za taką cenę.

Za to za 280zł masz już nówkę Logitecha MOMO Racing a to już klasa wyższa, mam taki egzemplarz od 3 lat i polecam go każdemu, kupiłem ją aby trenować na turnieje i opłaciło się, kierownica zwróciła mi się już dawno i przyniosła kolosalne zyski:)

Wszelkie Manty, Apollo, Saiteki i inne badziewia nie ma co kupować i psuć sobie radość z jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 16:05, Damianuss1 napisał:

Swego czasu używałem Logitech Formula Vibration Feedback Wheel. Teraz leży i się kurzy
:P, ale fajnie się na niej gra. Ciekawy jestem czy to dobry sprzęt?



Najtańsza i najprostsza kiera od Logitecha która na allegro stoi używana po 80zł i moim skromnym zdaniem warto jest dopłacić jeżeli ktos ma zamiar kupić, te 50zł i mieć o niebo lepszą Formule Force EX.

Moim zdaniem lepszy jest choc najtańszy model Logitecha niż jakakolwiek manta i inny badziew wiec jak nałogowo nie grasz w wyscigówki to ci taka wystarczy jaką masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky <-- Tak prawdę powiedziawszy to spodziewałem się tego rodzaju odpowiedzi. Z racji faktu, że nie jestem nałogowym fanem wyścigówek, zastanowię się nad kupnem kierownicy z niższej półki, ale czołowego producenta - jak już mam grać, to niech ta gra sprawia mi radość.

Edit: Sprawdziłem, cena taka, jak pisałeś , natomiast nówka kosztuje już dość sporo, bo ponad 200 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

To jest inwestycja na bardzo długi okres czasu a przy średnio rzadkim użytkowaniu starczy ci spokojnie na 8-10lat tak więc lepiej raz zainwestować troszke więcej niż co 2 lata kupować kolejną mantę bo poprzednia się popsuła a frajda z grania na czymś takim jest żadna.

Ja już czekam by swoją MOMO wykorzystać do siepania w F1 2010:)

Formula Force EX to zacna kiera dla mniej wymagających, tak jak mówiłem, poszukaj używki, trochę tego jest a kiery są w bardzo dobrym stanie bo oprócz luzów na kierownicy nic innego złego się nie przytrafić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 15:19, peter000 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Wsgf9j3nOzw

Nie wiem czy ktoś widział to wideo, ale jeśli nie to polecam obejrzeć, bo bardzo wiele
informacji można się dowiedzieć o grze. I jeszcze takie pytanko. On gra na Xboksie, czy
na piecu, bo aż mi się nie chce wierzyć żeby był polski dubbing na konsolach?


Prezenter taki sobie, ale gra zapowiada się ciekawie, no może poz tym "tunelem spalinowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 15:19, peter000 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Wsgf9j3nOzw

Nie wiem czy ktoś widział to wideo, ale jeśli nie to polecam obejrzeć, bo bardzo wiele
informacji można się dowiedzieć o grze. I jeszcze takie pytanko. On gra na Xboksie, czy
na piecu, bo aż mi się nie chce wierzyć żeby był polski dubbing na konsolach?

A zauważyłeś tytuł filmiku? To jest Xbox 360.

Gra zostanie całkowicie spolszczona, w polskiej wersji weźmie udział nawet Maciej Zientarski jako jeden z dziennikarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2010 o 10:40, Zarajev napisał:

Gra zostanie całkowicie spolszczona, w polskiej wersji weźmie udział nawet Maciej Zientarski
jako jeden z dziennikarzy.


Jakieś takie mieszane uczucia mam co do udziału Zientarskiego w tym przedsięwzięciu. Ale nie graczom decydować o takich rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 15:38, Michal_Raven napisał:

> Maciej Zientarski jako jeden z dziennikarzy.
A nie drugi Zientarski przypadkiem? :P

Ten stary. Czyli Włodzimierz, fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować