Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

Mozecie mi powiedziec co mam zrobić żeby pitstop nie trwał po 20sek....? to juz jest nudne, super idzie wyścig, podium będzie, a tu nagle wymiana opon 21sek i spadam na 18 miejsce.

Druga sprawa, nie moge zmaxymilizować okna. ktos do mnie napisal na gg, gra sie zminilaniwaloala, a teraz nie moge jej przywrocic do normalnosci. tzn jest wieksza , ale okno zostaje. nawet reset kompa nic nie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 21:54, ThoruS napisał:

Druga sprawa, nie moge zmaxymilizować okna. ktos do mnie napisal na gg, gra sie zminilaniwaloala,
a teraz nie moge jej przywrocic do normalnosci. tzn jest wieksza , ale okno zostaje.
nawet reset kompa nic nie przynosi.


Naciśnij alt+enter bądź shift+enter (nie pamiętam który wariant a nie chce mi się szukać :P) Na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 21:54, ThoruS napisał:

Druga sprawa, nie moge zmaxymilizować okna. ktos do mnie napisal na gg, gra sie zminilaniwaloala,
a teraz nie moge jej przywrocic do normalnosci. tzn jest wieksza , ale okno zostaje.
nawet reset kompa nic nie przynosi.


ALT+ENTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 21:54, ThoruS napisał:

Mozecie mi powiedziec co mam zrobić żeby pitstop nie trwał po 20sek....? to juz jest
nudne, super idzie wyścig, podium będzie, a tu nagle wymiana opon 21sek i spadam na 18
miejsce.


To jest właśnie ten bug z pit stopem. Rozwiązanie jest jedno: zjeżdżać na pit stop w tym momencie aby za tobą nie było całej reszty stawki. Może potem wyjdzie jakiś patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to jest jakaś bzdura.

Mam Intel Core 2 Quad Q8200 2.33 GHz, 2 GB RAM i GeForce 9800GT 512MB i jak dotychczas wszystko chodziło OK, jedyne kłopoty jakie napotkałem to GTA IV przed patchami. Jasne, nie śmigam na max detalach, ale każdą grę aż do dzisiaj spokojnie odpalałem na co najmniej "high": co prawda tylko 1024x768 (stary monitor), ale jednak.

DIRT 2 śmiga bardzo ładnie, także online, więc spokojnie odpalam F1 2010. FPS w menu 80+, wychodzę na tor... 15 FPS!!! Nie ważne co robię, max to 18-22 FPS! Uprzedzę pytanie: zmieniałem sterowniki dźwięku z Rapture 3D na software i nie zanotowałem żadnej różnicy.

Co jest, nagle mój komp nadaje się do śmieci,czy coś jest spier...? Sytuacja jest niezwykle marszcząca czoło, że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FCK YEAH!!

Wczoraj pograłem kilka godzin, dzisiaj siadłem na świeżo i w karierze pierwsze pole position i 1wsze miejsce w wyścigu (Stambul) syfiastym HRT na poziomie HARD;) A wczoraj ledwo dwa razy 10 bylem a tak to ok 18 miejsca. Jestem mocno zadowolony z wyścigu:) Kurczę, ile ta gra radochy może dostarczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zauważyłem dopiero teraz, jakim jestem leszczem w grach wyścigowych grając na kierownicy:P Jazda bolidem zespołu HRT nie należy do fajnych rzeczy (zwłaszcza, jak inni odstawiają mnie na prostych:D). No cóż, pozostaje ćwiczyć, ćwiczyć, a może się uda coś fajnego osiągnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>............

Trzeba trenować:) Jak widać mi tym lipnym HRT na hardzie udało się wygrać wyścig a wczoraj na 6GP bylem tylko 2 razy na punktowanym miejscu:)

Aha, jeżdżę na Logitech MOMO Racing;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 23:27, Citkowsky napisał:

>>>>>............

Trzeba trenować:) Jak widać mi tym lipnym HRT na hardzie udało się wygrać wyścig a wczoraj
na 6GP bylem tylko 2 razy na punktowanym miejscu:)

Aha, jeżdżę na Logitech MOMO Racing;)


Ja właśnie zainwestowałem w momo racing i zaczynam uczyć się grać na kierownicy (moja pierwsza). Korzystając z okazji, że masz taką samą, napisz jak ją dobrze skalibrować, jakie ustawienia polecasz? A co do gry - kupa frajdy. Po godzinnym zapoznaniu z torem (SPA) i włączeniu samego wyścigu, mój Kubica startując z 12. pozycji wygrał po trzech okrążeniach. Chyba trzeba zmienić z normala na hard, bo nie jest zbyt trudno, nawet bez wspomagaczy( nie licząc automatycznej skrzyni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 23:51, berbelek napisał:

> >>>>>............



Co do ustawień kiery to nic nie zmieniałem, jest tak jak domyślnie gra zaproponowała.
I tak, polecam gre na hardzie bez wspomagaczy bo na niższym poziomie z ułatwieniami jest za łatwo i ciągle kończy się w pierwszej dziesiątce a nie oto przecież chodzi:) Na hardzie punktowane miejsce smakuje o wiele lepiej a podium to już w ogóle kosmos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha,a ja miałem sie włąsnie pytac. Otóż tak..jestem w czwartym wyscigu w karierze (chiny),i jak do tej pory udało mi sie dwa razy wejsc do q2,a w wyscigu najwyzej byłem 12/13.Gram bez zadnych asyst,z wyjatkiem wyłaczenia zuzycia opon. Poziom AI mam na średni, czy kurde cos ze mna jest nie tak czy ta gra jest na tyle realistyczna ze lotusem nie ma szans zajsc wyzej. Próbowałem na ustawieniach inżyniera jak i na stworzonych przez siebie.Trasy znam dosc dobrze z rfactor,z kiera tez sobie nawet radze. Gram na ps3,kiera to logitech driving force gt.

@citkowsky a jakie masz asysty powłączane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2010 o 00:24, DuduTutu napisał:


@citkowsky a jakie masz asysty powłączane??



włączone mam automatyczne zmniejszenie prędkości jak wjeżdżam do pit stopu, mam włączony abs i kontrola trakcja w poziomie średnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 00:39, Citkowsky napisał:


>
> @citkowsky a jakie masz asysty powłączane??


włączone mam automatyczne zmniejszenie prędkości jak wjeżdżam do pit stopu, mam włączony
abs i kontrola trakcja w poziomie średnim.


Sam zmieniasz biegi, czy automat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano zamierzam trenować, nie chcę być na końcu stawki:P Zamierzam sporo poświęcić czasu w najbliższym weekendzie wyścigowym, bym był zadowolony z moich osiągów:) Ja za to ścigam się na Logitech Driving Force GT. Posiadasz może wersję F1 2010 na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 10:06, paweldomar1 napisał:

Ano zamierzam trenować, nie chcę być na końcu stawki:P Zamierzam sporo poświęcić czasu
w najbliższym weekendzie wyścigowym, bym był zadowolony z moich osiągów:) Ja za to ścigam
się na Logitech Driving Force GT. Posiadasz może wersję F1 2010 na PS3?



Niestety ani F1 2010 na PS3 ani tym bardziej samej konsoli nie posiadam. Gram tylko i wyłącznie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Z tym bywa różnie. Na trasach typu Monaco używam automatu ale na takim Stambule na manualu.

Musze chyba zmienić poziom trudności na najwyższy legenda czy jakoś tak:) Znowu dzisiaj pole position na AI professional i znowu pierwsze miejsce:) Na legendzie to juz chyba bedzie jazda ostra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 11:34, veron3 napisał:

Panowie uruchamiam grę i za cholerę nie mogę grać na padzie. w opcjach gry dostępna jest
jedynie klawiatura. wie ktoś jak to zmienić?



Witam kolegów. Ja pozwolę sobie podpiąć się do prośby kolegi. Posiadam wersję PC kierownicę Logitech G25 i gra nie widzi kierownicy a raczej nie posiada opcji wyboru kierownicy. W opcjach mam do wybory tylko klawiatura i własne. Gram obecnie na ustawieniach własnych i kierownica działa ale nie mam możliwości ustawienia jej.. Mam też rFActora i tam jest wszystko ok. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować