Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

>>> a w gridzie do dzisiaj wiszą

Dnia 30.09.2010 o 11:14, AdamSloma napisał:

moje rekordy świata, także daj mi cel, a ja go osiągnę:)


Ale to ja zdobyłem Mistrzostwo Polski w GRIDa na turnieju w Warszawie:P


Co do poziomu Legend to dzisiaj sobie go ustawiam i pocisk;) Professional już stał się dla mnie za łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie instalacja trwała chyba rekordowo długo, zostawiłem komputer na noc z instalacją i włączając monitor rano poprawił mi się humor, gdy zobaczyłem informacje o końcu wgrywania. :)) Pograłem trochę i imo - gra rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 12:04, Citkowsky napisał:

Ale to ja zdobyłem Mistrzostwo Polski w GRIDa na turnieju w Warszawie:P


Bo mnie tam nie było;p A tak na poważnie, to nie mam pojęcia jak bym się sprawdził na turnieju, bo w żadnym nie brałem udziału. Równie dobrze mógłbym zająć ostatnie miejsce... po sieci też bardzo mało grałem i tylko w grida, ale nie byłem taki ostatni;) W F1 na razie sobie onlajna muszę odpuścić, bo głupek przypisałem sobie klucz do Windows Live do polskiego konta... i teraz muszę czekać aż usługa bedzie dostępna w polsce... szlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Widziałem już nawet na allegro ktoś F1 sprzedaje za 5 dyszek bo przypisał klucz na polskie konto i w multi grać nie może;P
Kiedyś możemy się zmierzyć w F1 na necie.
A co do turniejów to jest to całkiem inny świat i całkiem inne emocje, coś czego podczas siedzenia w fotelu w domu i graniu online nie odczujesz nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 13:18, Citkowsky napisał:

A co do turniejów to jest to całkiem inny świat i całkiem inne emocje, coś czego podczas
siedzenia w fotelu w domu i graniu online nie odczujesz nigdy;)


Wiem i dlatego właśnie napisałem, że równie dobrze mogę być w turnieju ostatni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 17:42, berbelek napisał:

Czy ustawia się gdzieś poziom trudności przeciwników, czy tylko poziom trudności zależy
od asyst, które sobie włączamy?

Można zmienić poziom trudności przeciwnika..są cztery możliwości.Nastawia się je tam gdzie asysty tyle że na samym dole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 17:48, maciekjagiel napisał:

> Czy ustawia się gdzieś poziom trudności przeciwników, czy tylko poziom trudności
zależy
> od asyst, które sobie włączamy?
Można zmienić poziom trudności przeciwnika..są cztery możliwości.Nastawia się je tam
gdzie asysty tyle że na samym dole..


Są cztery poziomy trudności, ale ich wybranie powoduje określone ustawienie asyst. Zmieniając jedną asystę, np włączając abs, poziom trudności zmienia się w nazwie na "własny". Z tego wnoszę, że poziom trudności to tylko włączone lub wyłączone wspomagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Wcale nie.
Tak, zmienia się na własny poziom ale ogólny a nie AI przeciwników. AI przeciwników można sobie ustawić jaki się chce i niezależnie od tego można włączyć lub wyłączyć dane asysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 18:16, Citkowsky napisał:

>>........

Wcale nie.
Tak, zmienia się na własny poziom ale ogólny a nie AI przeciwników. AI przeciwników można
sobie ustawić jaki się chce i niezależnie od tego można włączyć lub wyłączyć dane asysty.


Dzięki, już znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, a ja dopiero dzięki waszym postom zorientowałem się, że są dwa menusy ze wszystkimi wspomagaczami i ustawieniami :D Samodzielnie dotarłem tylko do tego, które jest dostępne podczas pauzy. Później zacząłem się zastanawiać: "Kurczę, o jakim ustawianiu zużywania opon oni mówią?!" :D

Dotychczach myślałem, że jestem cwaniak, bo (w zależności od toru) jeżdżę na medium albo na pro. Trochę podłamało mnie wejście do tego tematu :P Czuję się jednak trochę rozgrzeszony, bo na padzie (kiery nie posiadam) specjalnie nie da się poszaleć.

Gra ogólnie - daje niesamowitą frajdę z jazdy. Ale niektóre bugi (pit-stop, niesłusznie wlepiane kary, przeciwnicy jeżdżący z uszkodzonymi samochodami, albo w ogóle niezjeżdżający do boksów) trochę wkurzają... Moim skromnym zdaniem spartaczony jest też model... hm... kontaktów z prasą i kreowania swojego wizerunku. Zresztą sporo jeste rzeczy, które wymagają szlifowania. Ale jak już się wsiądzie do bolidu... To wszystko już nie przeszkadza. Bo jeździ się świetnie. Zwłaszcza w Kanadzie i Walencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:53, szypek26 napisał:

Czuję się jednak trochę rozgrzeszony,
bo na padzie (kiery nie posiadam) specjalnie nie da się poszaleć.


A ja tam szaleje na analogowym padzie, a momo racing w koncie leży... ale dzisiaj ją podłączę i zobaczę jak z tą grą współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 21:32, AdamSloma napisał:

A ja tam szaleje na analogowym padzie, a momo racing w koncie leży... ale dzisiaj ją
podłączę i zobaczę jak z tą grą współpracuje.

Buuu... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra miodzio, ale póki co przyjemność z gry średnia przez liczne bugi, a najbardziej denerwujący jest ten, że w mojej karierze Petrov jest prawie zawsze przed Kubicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:25, berbelek napisał:

Gra miodzio, ale póki co przyjemność z gry średnia przez liczne bugi, a najbardziej denerwujący
jest ten, że w mojej karierze Petrov jest prawie zawsze przed Kubicą :)

No właśnie u mnie to samo, nawet raz wygrał Petrov. W mistrzostwach prowadzi Rosberg a Vettel jest poza dziesiątką, to może nie tyle bug co trochę duża losowość wyników. Nie utrudnia to gry tylko zmniejsza realizm raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mój Logitech Dual Action siada :/ Jakiś czas temu, przy Shifcie, spierdzielił się całkiem, coś tam przy nim pogrzebałem i było ok przez jakiś czas. Teraz znów, objawia się to tak że "odłącza się" i "podłącza" w sposób nieskoordynowany, na początku wyścigu, w środku, pojawia się to często. Fak. W ten sposób nie da się grać, narobiłem sobie dużej ochoty, zaczyna mi iść coraz lepiej, a kasy na nowego pada ni ma :(
buuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować