Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

Gratulacje wszystkim koszykarzom.
Ja siediałem przed kompem 7 godzin dziennie i miałem tylko 620 wpln, to pierwsza piątka musiała siedzieć jakieś 20 godzin na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy możliwe jest otrzymanie informacji o osobach, które były na miejscach od 6 do 20 i dlaczego ludzie z czołówki (w tym ja) nie mogło w niedziele znaleźć koszyka? Spędziłem na forum 18godzin w niedziele i nie znalazłem nic. Reszta ludzi też, wydaje mi się to conajmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie te wyniki ja mialem 240pln zadnych szans chyba nigdy nie wygram w takim konkursie czekam juz na nastepny moze bedzie na innych zasadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:17, Luk15 napisał:

Widzicie te wyniki ja mialem 240pln zadnych szans chyba nigdy nie wygram w takim konkursie
czekam juz na nastepny moze bedzie na innych zasadach


oby nie na zasadach: losowo na stronie będzie generowana bomba/czasza/jajeczko.kurczaczek. Oszalec mozna a ja musze sie do matury uczyc a nie moge sie oprzec cdprojektowym konkurom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:15, Mistic napisał:

CZy możliwe jest otrzymanie informacji o osobach, które były na miejscach od 6 do 20 i dlaczego
ludzie z czołówki (w tym ja) nie mogło w niedziele znaleźć koszyka? Spędziłem na forum 18godzin
w niedziele i nie znalazłem nic. Reszta ludzi też, wydaje mi się to conajmniej dziwne.

niestety to nie jest dla mnie dziwne :(
ja siedziałem prawie non-stop i od środy od 12:00 do Niedzieli 9:40 nie znalazłem NIC
To dopiero było dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:17, Luk15 napisał:

Widzicie te wyniki ja mialem 240pln zadnych szans chyba nigdy nie wygram w takim konkursie
czekam juz na nastepny moze bedzie na innych zasadach

Dobrze by było , ponieważ konkurs w tej formie mogły wygrać tylko osoby posiadająceo sporo czasu.Miałem bardzo pracowity tydzień i niestety nie mogłem poświęcić za dużo czasu , ale muszę przyznać , że swoje 430 dość szybko odnalazłem.Nie wspominając o 20 i chyba 50 , które przepadły bo się zagapiłem.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:08, Modest-Vermin napisał:

Heh ziomkowi co miał bota nie poszczęściło się, a miał chyba około 3000 wPLN <lol2>

jaaa... nie było przecież tego bota. to ściema perfidna była - co było kilkakrotnie poruszane na tym forum ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:32, Evil Khan napisał:

jaaa... nie było przecież tego bota. to ściema perfidna była - co było kilkakrotnie poruszane
na tym forum ... :)


No to ja wiem :) Pośmiać się można :P Niedawno wróciłem ze szkoły musiałem poruszyć to tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować