Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

Myślę, że gdybym miał wiecej czasu i odrobinę szczęścia, to także znalazł bym się na liście zwycięzców. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:15, Mistic napisał:

CZy możliwe jest otrzymanie informacji o osobach, które były na miejscach od 6 do 20 i dlaczego
ludzie z czołówki (w tym ja) nie mogło w niedziele znaleźć koszyka? Spędziłem na forum 18godzin
w niedziele i nie znalazłem nic. Reszta ludzi też, wydaje mi się to conajmniej dziwne.

wlasnie tez jeste ciekawy kto byl na miejscach od 6 - 20. i moim zdanie bylo to ZLAMANIE REGULAMINU poniewaz juz w niedziele bylo wszystko ustawione i osoby ktore ledwo ledwo byly za czolowka nie mogly nic znalezc po prostu NIE OTRZYMALISMY szansy .. niesprawiedliwe (po co siedzielismy calo niedzile i tracilismy czas jak moglismy robic cos bardziej porzadnego!!! I na koniec zadnych nagrod dla miejsc od 6 - 10 a przeciez nie musialy byc to asrtonomiczne nagrody .oczywisci mozna bylo trzymac regulaminu ale po zlamaniu regol i zablokowani w niedziele to mozna bylo te nagrody ludziom dac!!! ubolewam bardzo nad tymi wszystkimi niesprawiedliwymi rzeczmi!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 18:43, Sq-Ter napisał:

ja znalazłem 120 w niedziele więc koszyki były na pewno...:D ale czy dla wszystkich...?;P nie
wiem nic nie sugeruje..

no ale niestety o dziwo zadne z osob ktore maily ponad 900 a napewno ponad 950 nie znlazlo zadnego koszyka(a przez wszystkie dni 75% tych osob znajdywalo i to calkiem duze sumki) wiec wszystko wiadomo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę i niedzielę znalazłem 320 wPLN,wcześniej nic (normalnie szukałem jak opętany,przestałem szukać na siłę i coś tam znajdywałem).Nie było w tym konkursie niesprawiedliwości,raczej można mówić o braku szczęścia.Głowy do góry ,będą inne konkursy,a może wtedy się uda :)) Powodzenia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować