Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 18:58, Jaconen napisał:

Ja w sobotę i niedzielę znalazłem 320 wPLN,wcześniej nic (normalnie szukałem jak opętany,przestałem
szukać na siłę i coś tam znajdywałem).Nie było w tym konkursie niesprawiedliwości,raczej
można mówić o braku szczęścia.Głowy do góry ,będą inne konkursy,a może wtedy się uda :)) Powodzenia
dla wszystkich.


oj niestety mylisz sie jakbys mial 900 to bys inaczej mowil (i tak jak napisalem dziwne ze nagle wszyscy z najlepszych w niedziele nie znlaezli NIC ) no ale trudno i tak sie nic nie zmieni mnie juz tylko denerwuje ta stracona niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie ja powinienem się wypowiadać na ten temat, ale:

CDP miał zapewne ustaloną granicę kwotową dla osób, które miały być w 5. Gdyby takiej granicy nie było, to nagle mogłoby się okazać, że w 5 są osoby z kwotami grubo powyżej 2-3 tys., a to oznacza, że mogą wykupić wszystko i nadal będą miały pieniądze. Z drugiej strony pozwolenie na dobijanie kasy przez pozostałych uczestników mogłoby spowodować, że nagle z 5 zrobiło by się 50 albo i więcej. Z tej strony ich rozumiem.

Z moich osobistych odczuć, to system całej zabawy nie był dostatecznie zrównoważony, bo w pewnym momencie osoby, które wygrały czuły straszny pressing. Ja przykładowo szukałem jak głupi i denerwowałem się. Do ogłoszenia wyników nie miałem pojęcia czy jestem w 5, więc starałem się jak mogłem.

Możliwe, że stystem powinien rzadzej podawać kwoty 100 i 200 albo konkurs powinien się zakończyć w piątek/sobotę, a wtedy zabawa by była do samego końca i wszyscy byliby zadowoleni.

Konkurs się skończył. Myślę, że pomimo tej niewielkiej wpadki i tak był udany. Był to najbardziej stresujący i wyczerpujący konkurs, w jakim było mi dane brać udział.

Pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę im powodzenia w innych i mam nadzieję równie dobrych a nawet lepszych konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 18:59, żyrafa napisał:

oj niestety mylisz sie jakbys mial 900 to bys inaczej mowil (i tak jak napisalem dziwne ze
nagle wszyscy z najlepszych w niedziele nie znlaezli NIC ) no ale trudno i tak sie nic nie
zmieni mnie juz tylko denerwuje ta stracona niedziela

Proponuje utworzyć komisję śledzczą ;P A tak na poważnie to wszystko zależy od szczęścia ja przez kilka dni nie ujrzałem żadnego koszyka dla Ciebie takim dniem była niedziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:02, Cheed napisał:

> oj niestety mylisz sie jakbys mial 900 to bys inaczej mowil (i tak jak napisalem dziwne
ze
> nagle wszyscy z najlepszych w niedziele nie znlaezli NIC ) no ale trudno i tak sie nic
nie
> zmieni mnie juz tylko denerwuje ta stracona niedziela
Proponuje utworzyć komisję śledzczą ;P A tak na poważnie to wszystko zależy od szczęścia ja
przez kilka dni nie ujrzałem żadnego koszyka dla Ciebie takim dniem była niedziela ;)


Dla ścisłości ja pierwsze pieniądze znalazłem dopiero w czwartek rano. Gdybym ich nie znalazł, to bym nie brał udziału w konkursie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:02, Cheed napisał:

> oj niestety mylisz sie jakbys mial 900 to bys inaczej mowil (i tak jak napisalem dziwne
ze
> nagle wszyscy z najlepszych w niedziele nie znlaezli NIC ) no ale trudno i tak sie nic
nie
> zmieni mnie juz tylko denerwuje ta stracona niedziela
Proponuje utworzyć komisję śledzczą ;P A tak na poważnie to wszystko zależy od szczęścia ja
przez kilka dni nie ujrzałem żadnego koszyka dla Ciebie takim dniem była niedziela ;)

dla wszystkich z 12 prowadzacych?:/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:05, żyrafa napisał:

dla wszystkich z 12 prowadzacych?:/;)

Z tego co pisało CDP, wszystko było generowane losowo, więc jest taka możliwość, żeby nawet dla 43 prowadzących osób nie pojawił się żaden koszyczek... Zabrakło wam troche szczęścia, może lepiej będzie następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:07, Cheed napisał:

> dla wszystkich z 12 prowadzacych?:/;)
Z tego co pisało CDP, wszystko było generowane losowo, więc jest taka możliwość, żeby nawet
dla 43 prowadzących osób nie pojawił się żaden koszyczek... Zabrakło wam troche szczęścia,
może lepiej będzie następnym razem :)


Taka możliwość też istnieje ;) Tak jak mówiłem ja znalazłem pierwszą kasę w czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... ja już tak przyzwyczaiłem się do szukania koszyków, że nadal wchodząc na gram.pl przerzucam stronki w ich poszukiwaniu. Normalnie mania jakaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nazywałbym tego aż tak ostro, ale sądze, że jednak ten punt regulaminu został złamany, czy ktoś wogóle mający w niedziele 950wpln znalazł jakikolwiek koszyk? Nie? No cóż, w ten sposób odebrano nam jakiekolwiek szanse na wyrównaną walke w końcówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Ciebie Caramon. Dostałeś może maila lub coś... bo jak na razie pieniążków wydać nie możemy (czy to tylko ja ?)... Mieli się skontaktować :) tylko nie mów, że zrobią to po północy :P tak jak wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właściwie, to ja też czekam. Narazie to pytałem się o PRE-ORDERY i PRE-PAIDY.
Ciekaw jestem jak to czekanie ma się do punktu 5 (b) i punktu 9 regulaminu, które i tak są trochę niezgodne z sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:21, caramon napisał:

No właściwie, to ja też czekam. Narazie to pytałem się o PRE-ORDERY i PRE-PAIDY.
Ciekaw jestem jak to czekanie ma się do punktu 5 (b) i punktu 9 regulaminu, które i tak są
trochę niezgodne z sobą ;)


No zemna jeszcze tez sie nie skontaktowali :( Prosze tu bez przekretow... :> Juz sie tego WoWa nie moge doczekac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW dobry wybór :) ja mam nadzieję na kartę pre paid :) . BTW mam nadzieję, że dostaniemy status koszykarzy zanim nie będzie juz co kupować (a mam parę tytułów co są juz na wyczerpaniu i jednego już nie ma :P )

PS. Wiem "mam nadzieję" głupio obok siebie wygląda, ale naprawdę mam nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować