Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

Alpha Protocol - temat ogólny

207 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 15:37, dark_master napisał:


> <rachciachdziabdziab>


Cóż, zrobiłem to już parokrotnie, ale... cóż, cała noc przede mną :P
Inna sprawa, że gdyby ktoś posiadał jeszcze jakieś porady, to powitam je z przeszczerą radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2010 o 21:41, Tajemnic napisał:

Cóż, zrobiłem to już parokrotnie, ale... cóż, cała noc przede mną :P
Inna sprawa, że gdyby ktoś posiadał jeszcze jakieś porady, to powitam je z przeszczerą
radością.

napisz może na tutejszym forum pomocy technicznej razem z raportem DxDiag, może RobeN coś z tego wyczyta. Równie dobrze gra może mieć uczulenie na jakąś konkretną wersję któryś sterowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, z przyjemnością informuję, że problem rozwiązałem. Poszperałem trochę po necie, w poszukiwaniu nie tylko problemów z AP i tym błędem, ale także samego błędu. Znalazłem dwie dodatkowe rady - upewnienie się, że posiadamy najnowszą wersję Javy i... zainstalowanie QuickTime''a. I wiecie co? Nie wiem które - stawiam raczej na to pierwsze, ale... - pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wypuszczeniu Nasriego powinienem mieć możliwość zakupu od niego wyposażenia (stosowne dane wywiadowcze zakupiłem). Przeszedłem całą misję Investigate Jizan Weapon Stackpile i żadna taka możliwość się nie pojawiła. Wg poradnika powinienem natknąć się na laptop umożliwiający dokonanie zakupu, niestety nie znalazłem. O co chodzi z tym zakupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Alpha Protocol. A mianowicie po prawnym zaisntalowaniu gry włączam ją i problem polega na tym ze wybieram nową grę a następnie wybieram poziom trudności. Następnie jest wybór postaci. Wybieram postać i zatwierdzam jego zmiany. Po tym wszystkim jest filmik po którym znów wraca do wybierania poziomu trudności. Co mam zrobić? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 10:50, zolenderek napisał:

Po wypuszczeniu Nasriego powinienem mieć możliwość zakupu od niego wyposażenia (stosowne
dane wywiadowcze zakupiłem). Przeszedłem całą misję Investigate Jizan Weapon Stackpile
i żadna taka możliwość się nie pojawiła. Wg poradnika powinienem natknąć się na laptop
umożliwiający dokonanie zakupu, niestety nie znalazłem. O co chodzi z tym zakupem?

Wydaje mi sie ,że tylko ceny spadaja. Ew. jakies nowe bronie wskakuja ale sklep nie dzieli sie na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mam polską wersje alpha protocol wszystko ładnie ale w pierwszej misji mam angielskie napisy !!! jak powrócić do polskich ? bo w treningu miałem polskie napisy normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i w TV masz angielskie napisy... Ja miałem to samo, wystarczy ściągnąć ze strony CD Projekt, łatkę do naszej polonizacji i wszystko będzie ok.

Co do gry, wczoraj skończyłem i od razu drugi raz zacząłem. Gra wymiata - mnogość wyborów przytłacza. Gra może mieć różny przebieg przez twoje wybory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc związku z zanikiem napisów w scneckach filmowych gdzie mam odpowiednio zearagować. Dialogiem od momentu rozmowy w willi niema napisów przy wyborze. Mam polską wersje sklepową tej gry z paczami i hotfixami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, związane ze steamowa promocją na Alpha Protocol. Czy warto? Obawiam się kupowania ze względu na niedoróbki o których czytałem. Zachęca mnie za to strona fabularna gry i sposób w jaki rozwiązali dialogi. Jak bardzo owe niedoróbki psują zabawę i czy gra uległa jakiejś poprawie po premierze (patche itp.)?
Najchętniej usłyszałbym jakieś opinie od osób które przeszły całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 20:53, Daimon_Frey napisał:

Pytanko, związane ze steamowa promocją na Alpha Protocol. Czy warto? Obawiam się kupowania
ze względu na niedoróbki o których czytałem. Zachęca mnie za to strona fabularna gry
i sposób w jaki rozwiązali dialogi. Jak bardzo owe niedoróbki psują zabawę i czy gra
uległa jakiejś poprawie po premierze (patche itp.)?
Najchętniej usłyszałbym jakieś opinie od osób które przeszły całą grę.


Bardzo psuja. Wlasciwie dziela czlowieka na dwoje. Gra jest naprawde fajna ale przez bugi chyba z 10 razy chcialem rzucic ja w kat. Jakos sie jednak zmusilem ostatecznie. Reasumujac, bierz na wlasna odpowiedzialnosc:) Zalezy jaka masz tolerancje na bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 20:53, Daimon_Frey napisał:


trudne pytanie, bo bugi są. I co gorsza losowo, zależnie od focha instalki. U mnie np wszystko było ok, tylko raz napisy za szybko przeleciały i przy używaniu ''wczytania ostatniego zapisu'' znikali przeciwnicy w obrębie spawnu, ale dalej już się pojawiali. Znajomy miał gorzej, bo mu żaden autosave nie działał.
Ale grę kupić imho zdecydowanie warto, zwłaszcza za pół ceny. A nieczęsto cokolwiek rekomenduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie mam pytanko na temat gry o której tu można rozmawiać, a pytanie brzmi: opłaca się kupować czy nie ponieważ słyszałem od niektórych że giera ma troszeczkę klimatu z filmów o Bondzie no i że rozwój postaci też ma dość dobrze rozbudowany.

To jak polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 01:44, twardy90 napisał:


To jak polecacie?


Sama rozgrywa trzyma poziom, mocne plusy to właśnie rozwój postaci i świetna, przynajmniej moim zdaniem fabuła. Gra nie przeszła bez echa, została jednak dziwnie pominięta.

Do rzeczy które mogą w niej irytować można zaliczyć, średnią grafikę i kulejącą animację. Bugi również się zdarzają.

Moim zdaniem warta ukończenia - grafika nie decyduje o miodności rozgrywki a błędy jakich nie udało się twórcom usunąć nie są aż tak rażące żeby uczynić tytuł niegrywalnym.

Zresztą do tego czasu ukazało się tyle recenzji, że nie będziesz miał problemu z decyzją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można legalnie i nie zmieniając za wiele w plikach gry (tzn. żadnego "pozyskiwania" zagranicznej kopii i przenoszenia z niej wybranych archiwów) przywrócić angielską wersję Alpha Protocol?

Nie wątpię, iż tłumacze musieli przy też grze popracować, ale jestem zdania, iż w każdej grze powinna być możliwość wyboru wersji językowych - tak, aby zadowoleni byli i ci, którzy chcą koniecznie pograć po polsku, jak i ci, którym tłumaczenia przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować