Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testerzy All Points Bulletin poszukiwani

23 postów w tym temacie

Szkoda , że ostatnia faza testów to mega skrócenie czasu , w którym można grać.Gracze z Europy dzielą się na dwie grupy , jedna gra w soboty 18-22 ,a druga w niedziele 20-22.Ja niestety zaliczam się do tej drugiej.Dwie godziny na tydzień?!Czuję się zaszczycony , że mogę wziąć udział w takich testach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety jest z tymi betami. Nie włączają serwerów na 24h tylko co jakiś czas. 2h to i tak dużo ;-)
Za jakiś czas pewnie będzie cały weekend, a później all time gaming - tyle, że potrwa taki stan rzeczy przez tydzień, dwa, może miesiąc max ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 19:03, Patryk692 napisał:

Klient waży 8GB i gra się raz w tygodniu przez 2h


Chyba ich... 8gb mam ściągać, żeby zagrać raz w tygodniu 2h ?! Jeszcze w niedzielę o 20 gdy czas mam zajęty na TV... eh a miałem nadzieję, że sprawdzę grę przed ewentualnym zakupem w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno ma potencjał, ale...Niby klimaty ciekawe, pomysł dość oryginalny, a jednak "nie zasysa" i czegoś brakuje do ideału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każą mi wypełniać cholernie długą ankietę z durnymi pytaniami, a teraz się jeszcze dowiaduje, że jak się dostanę to będę mógł "aż" grać 2h w tygodniu? Ich chyba poje****, do tego 8GB instalka? To ja podziękuję za taką betę >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kotlecik5
Panie geniuszu, to nie ma być okazja do pogrania za darmo dla CIEBIE, tylko okazja do poprawienia gry dla NICH (Dla nas tym samym). Widocznie dwie godziny wystarczą, żeby wyłapać odpowiednią ilość błędów, które będą naprawiać przez kolejny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snake08 dobrze to ująłeś, chciałem napisać to samo mniej więcej. Dzieci się burzą, że nie mogą pograć rano gdy uciekną ze szkoły a rodzice w pracy, bo wieczorem już starzy nie pozwalają :P Ech jacy testerzy takie produkty finalne :( Nie dziwię się, że po premierach gracze narzekają na błędy...
A pytania wyglądają mi na standardowe, nic nadzwyczajnego nie wyłapałem. Ale może to wina wieku? Wzrok już nie ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wywnioskowaliście, że jestem dzieckiem po moim nicku ta? Rozczaruję was, ale jestem pełnoletni już... Testowałem dziesiątki gier jako beta tester panie "geniuszu", i masz rację, powinienem napisać "to będę mógł "aż" testować 2h w tygodniu?". To se wyłapuj błędy przez 2 godziny w tygodniu, ale najpierw ściągnij 8GB z super szybkim polskim łączem. Ze wszystkich bet w jakich brałem udział żadna nie była taka bezsensowna. Gówno a nie błędy wyłapią przez tyle czasu, równie dobrze mogliby nie robić wcale bety i sami te błędy wyłapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po nicku a po "gadce". Akurat zdrobnienie w nicku nic nie znaczy a "szczeniackie" burzawki na czas trwania testów owszem. Widocznie mają powody, skoro wybrali takie, a nie inne pory. Może mało ludzi zatrudnionych, stąd tylko kilku przydzielają na czas testów, a w tygodniu pracują nad grą etc. To ich beta więc także ich "brocha". Twoje płacze tylko pokazują niedojrzałośc. A pełnoletni już jesteś od dawna? Aż ze dwa tygodnie będzie? Whateveah
Co do super szybkiego polskiego internetu to hmm. Taki właśnie mam. A mieszkam w dziurze ok. 25k mieszkańców i płacę grosze. Sorry ale czasy chrupiących modemów już się dawno skończyły i dobry net nie jest niczym nadzwyczajnym. Poza tym cienki internet to nie powód do jeżdżenia po twórcach gier. Nie ich wina, że nasz kraj "rozwija" się tak a nie inaczej. Zastanów się następnym razem. Zresztą nie tylko ty. W tym tylko temacie podobne jęczenie widzę w co drugim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczeniackie burzawki? Whatever... ja nie mówie o porach, tylko o 2 godzinach tygodniowo, to dla mnie nie ma sensu i to Ty sobie dopowiedziałeś, że dzieci już śpią o tej porze, ja o późnej godzinie niczego nie wspominałem (jakby to była jeszcze późna godzina...). Tobie to na pewno nie przeszkadza, na pewno musisz być bardzo zapracowanym człowiekiem, który może max 2 godziny w tygodniu i tak poświęcić na komputer i do tego na pewno masz super szybki internet, ale nie każdy go ma i bardzo sporo osób (i nie tylko w Polsce) korzysta z 1 Mb, ale tacy ludzie jak Ty tego nie rozumieją i już. Nie płaczę, tylko wyrażam swoje zdanie jak już. Dziwisz się, że widzisz tutaj "jęczenie"? Wszyscy powinni się cieszyć i mówić "hura! jest nareszcie beta i można w nią pograć aż 2 godziny tygodniowo przy instalce 8 GB i wszyscy powinniśmy się cieszyć, że w ogóle się pojawiła". Na pewno mieli powód, żeby to zrobić i każdy to wie, tylko nikt nie wie dlaczego. W każdym razie nie mam zamiaru im dziękować za taką betę i sobie po prostu ją odpuszczam. Nie mam nad czym się zastanawiać, wyrażam swoje zdanie i tyle, i jak sam mówiłeś nie jestem jedyną osobą co jęczy, więc mi to nie przeszkadza. Nie będę się kłócić bo szkoda mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież closed beta nie jest po to żeby "sobie pograć" omg... 2 godziny czy 2 dni bez znaczenia, jak chcecie sobie popróbować to czekajcie na open bete a nie jakieś żale i piski... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wpadłeś Panie dorosły na to, że może chodzić o sprawdzenie jak serwery będą się zachowywać przy dużym obciążeniu? Wszyscy się rzucą właśnie wtedy, gdy serwer będzie uruchomiony.

I kogo to obchodzi jakie łącza mają Polacy? W testach może wziąć udział każdy. Jeżeli można ciągnąć dziesiątki gigabajtów filmów i muzyki, to można też pobrać betę, jeżeli komuś na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2h to i tak dużo jak na testy. Mi czasami wystarcza 30minut z finalną wersją gry, aby wiedzieć, co moglo by być lepiej zrobione.

Nie interesuje się tą grą i betą, więc może coś głupiego palnę, ale fajnie byłoby, że przez te dwie godziny grasz w bete wersje, po sesji przesyłasz producentom błędy, a oni w trakcie tygodnia naprawiają błędy i robią update bety :] aby w weekend znowu przez 2h wykrywać błędy ;p wtedy, gdyby twórcy chcieli nie byłoby kaszanek ;p

A i chciałbym wiedzieć ile beta testerów tej gry, albo BF BC2 albo Starcrafta 2 naprawdę testuje gry i przesyła swoje spostrzeżenia producentowi, a ile osób traktuje wersje betę jako darmową grę, bo jak na razie to czytam (na różnych forach) przede wszystkim tylko o tym, że można grać za darmo, a mało co jest napisane o jakiś błędach czy coś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotlecik5, ale przeżywasz ten rozmiar bety. Żadna gra, a tym bardziej beta nie jest obowiązkowa, więc nie wiem, czemu tak "płaczesz". Dzisiejsze dema zajmują ~2,5GB, a przejść je można w 30minut, więc 8GB za 2h to prawie taki sam stosunek długości do wagi, wieć też nie wiem co za lament. W dema też grasz w kółko? Poza tym skoro to jest beta, to pewnie większość kodu jest już zawarta w plikach, które się ściąga, więc to nic dziwnego, że zajmuje 8GB, bo tyle teraz gry w wersji finalnej zajmują.

Poza tym, możesz rozwiajać swoje zainteresowania, iść na jakiś kurs itd itp skoro juz dorosły jestes :] dzięki czemu znajdziesz lepszą pracę, a wtedy będziesz mieć takie łącze, które pozwoli Ci ściągnąć tą grę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować