Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek – Przebudzenie - poradnik dla specjalistów

20 postów w tym temacie

Jakby nie patrzeć to najlepszy zestaw dostał Łotrzyk.
Liczyłem na jakieś ciekawe rozwinięcie dla mojego, wyłącznie ofensywnego, maga, no ale muszę obejść się smakiem:/ Choć dodatek i tak będę kontynuował wspomnianym magiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:25, Scorpio100 napisał:

A mi i tak Dragon Age się nie podoba. Nie wiem czemu.


Najwyższy czas się dowiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah moj mistyczny wojownik dostanie niezlego kopa xD
Scorpio100 Gdybyś sie wgrał w gre zrozumiałbyś że chyba jedyny z nielicznych tytułów co wypada kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojownik w DA to wieczny tank, prawie żadnych ofensywnych skili w Przebudzeniu ale ja zrobiłem taką hybrydę że biegam w płytowej zbroi i kosze dwoma długimi mieczami :D.
PS: Polski Oghren przegina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:22, sirufok1987 napisał:

Jakby nie patrzeć to najlepszy zestaw dostał Łotrzyk.
Liczyłem na jakieś ciekawe rozwinięcie dla mojego, wyłącznie ofensywnego, maga, no ale
muszę obejść się smakiem:/ Choć dodatek i tak będę kontynuował wspomnianym magiem;)


Szczerze mówiąc Opiekun ma całkiem fajne, dość potężne skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już Przebudzenie i powiem że bardzo się zawiodłem. Choć fabuła od czasu do czasu ma parę fajnych zwrotów i do tego dostaje się własną twierdzę to poza tym nic ciekawego. Nowi towarzysze są trochę nudni z czego do grupy dołącza tylko 1 wojownik więc jeśli macie łotrzyka lub maga to może być ciężko no i da się go skończyć w ok. 10 godzin. Ok, może to i dużo jak na dodatek ale na Początek trzeba było co najmniej 35-40 godzin więc myślałem, że na dodatek tak z 15-20 trzeba będzie poświęcić :( Najbardziej jednak boli mnie że nie będzie można odwiedzić żadnej znanej z Początku lokacji i zobaczyć jak się zmieniła po Pladze. No cóż, może i mam wysokie wymagania ale po Bioware naprawdę spodziewałem się więcej. Tak więc 7,5/10 (1 punkt jest za teksty Oghrena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 00:21, Aisha napisał:

Przeszedłem już Przebudzenie i powiem że bardzo się zawiodłem. Choć fabuła od czasu do
czasu ma parę fajnych zwrotów i do tego dostaje się własną twierdzę to poza tym nic ciekawego.
Nowi towarzysze są trochę nudni z czego do grupy dołącza tylko 1 wojownik więc jeśli
macie łotrzyka lub maga to może być ciężko no i da się go skończyć w ok. 10 godzin. Ok,
może to i dużo jak na dodatek ale na Początek trzeba było co najmniej 35-40 godzin więc
myślałem, że na dodatek tak z 15-20 trzeba będzie poświęcić :( Najbardziej jednak boli
mnie że nie będzie można odwiedzić żadnej znanej z Początku lokacji i zobaczyć jak się
zmieniła po Pladze. No cóż, może i mam wysokie wymagania ale po Bioware naprawdę spodziewałem
się więcej. Tak więc 7,5/10 (1 punkt jest za teksty Oghrena)


W Przebudzeniu może sie do nas dołączyć 6 postaci, po 2 z każdego rodzaju. I nie wiem czy zauważyłeś, ale łotrzykowie w Przebudzeniu są najlepszymi postaciami, zwłaszcza łucznicy. Miałem ok. 170 obrażeń, 75% a na końcu 98% na strzał krytyczny, co przekładało się na to że każdy biały przeciwnik padał na jeden, góra dwa ciosy. Teraz mam zamiar przejść magiem bo łotrzykiem było zdecydowanie za łatwo.
A co do postacii mi się podobały. Pan Skoczysław mnie zniszczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 23:25, Bravo4 napisał:

Wojownik w DA to wieczny tank, prawie żadnych ofensywnych skili w Przebudzeniu ale ja
zrobiłem taką hybrydę że biegam w płytowej zbroi i kosze dwoma długimi mieczami :D.
PS: Polski Oghren przegina :D


Osobiście nie bawię się w żadne "tanki", wyposażam drużynę równomiernie w dobry sprzęt. Mój Orghen w porównaiu ze Stenem byłe raczej słaby, więc tym bardziej nie rozumiem, o co co chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie The End. I sam nie wiem jak mam ten dodatek ocenić. Chyba jednak negatywnie biorąc pod uwagę jego cenę.Bo jeśli podstawka kosztowała 129,00 zł. i spędziło się przy niej prawie setkę godzin to za 79,00 zł. można by wymagać przynajmniej 50 godzin grania a nie dosłownie ok.20-stu z wykonaniem 99 % questów.Owszem, scenariusz tego dodatku jest napisany wzorowo. Mamy kilka niespodziewanych zwrotów akcji oraz dylemat z wyborem zakończenia. Mamy też w większości " bezpłciowych " towarzyszy poza Oghrenem. No i mamy łatwiznę w przejściu całej gry. Ja podstawkę skończyłem na 35 poziomie i nawet ostatnia napierducha z "Matką" to była bułeczka z masłem. Podsumowując: mam niesmak i czuję się troszeczkę oszukany lub jak kto woli przekręcony na sporą kasę." Przebudzenie" NIE JEST WARTE 79,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:05, Perkoz_1 napisał:

Ja podstawkę skończyłem na 35 poziomie i nawet ostatnia napierducha
z "Matką" to była bułeczka z masłem.


A możesz mi powiedzieć w jaki sposób dotarłeś na 35 poziom?
Bo ja po przejściu gry z zaglądaniem w każdy kąt i zabijaniem co się tylko dało skończyłem na 22 levelu...
Więc trochę to dziwne jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sirufok1987

Ech dziwne jest to co Ty piszesz. On mówi o dodatku a nie o podstawowej wersji. Sam podstawkę skończyłem na 23lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 00:48, sirufok1987 napisał:

A możesz mi powiedzieć w jaki sposób dotarłeś na 35 poziom?


Wiesz, ja podstawkę skończyłem na 25 levelu i eksportowałem swoją postać do dodatku. Tak, jest taka opcja.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 01:18, Longer napisał:

sirufok1987

Ech dziwne jest to co Ty piszesz. On mówi o dodatku a nie o podstawowej wersji. Sam podstawkę
skończyłem na 23lvl...


Longer, Grzech
Sorry chłopaki, ale wyraźnie napisał, że podstawkę ukończył na 35 levelu i stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2010 o 23:21, sirufok1987 napisał:

Longer, Grzech
Sorry chłopaki, ale wyraźnie napisał, że podstawkę ukończył na 35 levelu
i stąd moje pytanie

Ło zwyczajnie mu się pomyliło, na 100% chodziło mu o dodatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować