Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony obiecuje: będzie Killzone 3

22 postów w tym temacie

Co jak co ale targi E3 zapowiadają się na bardzo ciekawe widowisko. Znowu trzeba będzie oglądać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była genialna (grafika po prostu wyciskała wszystko z PS2), dwójka była świetna (znowu graficznie i fabularnie miód, z drobnymi potknięciami), na trójkę czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu będziemy lać hellgastów tylko za to, że wyglądają jak naziści, czy dorobi się na przykład jakąś ideologię jak niesienie demokracji? Bo z tego co pamiętam z jedynki, to "cnotliwi" sami stworzyli tego potwora, a gdy ten ruszył z vendettą to zaczęło się kombinowanie, że ustrój nie ten i trzeba im złożyć rewizytę.

gdzieś popełniłem błąd w tym telegraficznym skrócie? ;) Osobiście męczył mnie ten amerykański-tylko-w-kosmosie patos i aż się boję jaką głupotę jeszcze można wymyślić, by uzasadnić kopanie leżącego. Normalnie druga gra o iraku tylko hellgaści zamiast na szkopach tym razem na arabach będą wzorowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, grałem w jedynkę i spodobała mi się... W dwójkę nie bo nie mam konsoli... do trójki może się wyrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 16:41, pustelnik21 napisał:

I tak na E3 bedzie królowały zapowiedzi Natala i GoW 3 .A killzone 3 zje go czas i
zapomnienie.

To ty jeszcze nie zostałeś zbanowany? Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2010 o 16:51, Kaucz napisał:

To ty jeszcze nie zostałeś zbanowany? Żenada.


No niestety jak widać ten człek ma specjalne względy;/

Co do newsa. Grałem tylko w pierwszą część i gra aż tak bardzo mi się nie podobała. Jako, że PS3 pojawi się u mnie na dniach to planuje zakupić dwójkę, a nóż mi się spodoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 16:41, pustelnik21 napisał:

I tak na E3 bedzie królowały zapowiedzi Natala i GoW 3 .A killzone 3 zje go czas i
zapomnienie.



Fakt God Of War 3 okazał się niesamowitym sukcesem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 kupiłem dla Killzone2, więc nie ma co- czekam na trójkę. Mam nadzieję, że produkcja gry została już rozpoczęta i nie będzie (tak jak to ostatnio w modzie) przekładania premiery "bo chcemy jeszcze coś dopracować", bo to odrzuca. No i żeby poprawili takie elementy jak np. wykorzystanie sixaxisa (myślałem, że będzie głupio, a było jeszcze gorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:43, Piotrek_K napisał:

Idealne! Zapisuje na dysku i bede wklejal wszedzie tam gdzie ktos popelnia te herezje,
ze GoW to sjakis produkt na X-Boxa.


Skąd to oburzenie? Skrót MW (dla przykładu) coś ci mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej silnik graficzny mają już gotowy... chyba, że strzeli im do głowy destrukcja otoczenia... wtedy będą mieli trochę pracy. A ogólnie to liczę na dłuższą i lepszą fabułę, więcej broni i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To PS3 będzie miało świetne gry zapowiedziane, jeśli ogłoszą to na E3. Mam nadzieję, że zapowiedzą też wyczekiwane wspieranie gier z PS2, bo wg mnie w slimce również będzie, gdy tylko spadnie sprzedaż PS2, chociaż teraz mówią, że slim już kompletnie nie ma tej funkcji. A co do skrótu. Czepiacie się. To tak jak ja bym się burzył, że używa się skrótu U2 na Uncharted 2. Przecież U2 jest tylko jedno - super zespół. Inne U2 nie istnieją, więc żadnej krzywdy to Wam nie wyrządza, a niektórym lepiej się tak pisze. Albo K2. przecież K2 to jest szczyt, więc jakim prawem jest to skrót od Killzone 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować