Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne informacje o Test Drive Unlimited 2

25 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Niedawno pisaliśmy o pierwszych szczegółach dotyczących Test Drive Unlimited 2. Wtedy konkretnych informacji było niewiele, teraz, dzięki magazynowi Joypad, o produkcji Eden Games możemy dowiedzieć się znacznie więcej. Na przykład czym przyjdzie nam w dwójce jeździć.

Przeczytaj cały tekst "Kolejne informacje o Test Drive Unlimited 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do test drive''a się nie przekonałem i myślę, że z "drugą" częścią będzie podobnie. No chyba, że będą inne super samochody i model zniszczeń będzie super hiper mega wypasiony. No grafika też nie powala. Szczególnie, że jest to pojedynczy obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam zniszczenia czy grafika, mam nadzieję, że poprawią fizykę auta, bo w jedynce miałem wrażenie, że zamiast poruszać się na czterech kółkach, to pojazd ma kontakt z ziemią poprzez kulę na środku pojazdu. Wiem dziwny opis, ale nie potrafię tego inaczej określić ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 00:04, MisioKGB napisał:

Chwilka, pierwszej wyspy nie okrążało się znacznie dłużej? Mam nieodparte wrażenie, że
jednak tak.


Masz rację, potrzeba było do tego trochę więcej czasu. Ale jak wiemy Ibiza jest mniejsza od poprzedniczki więc to wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chwila, moment, czy dobrze sobie przypominam że teren po którym przyjdzie nam jeździć w TDU2 jest 2,5 razy większy ???

Chyba takie nowinki ostatnio były podawane przez różne portale o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 01:47, marko79 napisał:

Ale chwila, moment, czy dobrze sobie przypominam że teren po którym przyjdzie nam jeździć
w TDU2 jest 2,5 razy większy ???

Chyba takie nowinki ostatnio były podawane przez różne portale o grach.


Nie teren, a długość dróg do przejechania, na Oahu było 1600 km teraz ma być tak jak piszesz 2.5 raza więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okrążenie mapy 40 minut? Łeee, ja Oahu jechałem chyba z półtorej godziny. :-)
Ale jak ma być więcej dróg to im to mogę wybaczyć. Jedynę co chcę od nich to to, żeby w tej grze nie zniszczyli tego za co wszyscy (?) kochamy "jedynkę" czyli tej radochy z jazdy. Tak sobie wsiąść do tego swojego Pontiaca Firebirda, czy Lambo Miury i jazda obojętnie gdzie.... Tak jechać nie wiadomo gdzie, byle by jechać. Może i być nawet mniej aut (chociaż to na pewno nie jest pewna lista bo nie ma tych zwyklejszych samochodów).

Tylko WTF? serwwery na 8 graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję w kościach,że na tej Ibizie będzie trochę ciasnawo.Aż z ciekawości sprawdzę dzisiaj ile czasu zajmuje przejechanie od latarni do latarni na Oahu,np w Ferrari F430 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolalbym więcej ,,zwyklych" wozow typu A6, a3, mercedes CLK itp. Tak jak to bylo w TDU 1. Jakos egzotyczne gumperty czy saaleny nie bardzo mnie podniecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 10:32, Citkowsky napisał:

wolalbym więcej ,,zwyklych" wozow typu A6, a3, mercedes CLK itp. Tak jak to bylo w TDU
1. Jakos egzotyczne gumperty czy saaleny nie bardzo mnie podniecaja.



Spokojnie, na pewno będzie dużo "zwykłych" pojazdów:) Ta lista to była jedynie przystawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co martwić:) skoro w tej grze będą 4 modele Pagani... to można wywnioskować, ze pozostałych marek też nie zabraknie i otrzymamy ich w dostatku :D

A co do 40 minutowego czasu okrążenia wyspy... nie ma co tragizować w TDU1 najszybsze kółko po wyspie najlepszym motorem zajęło mi ok 50 minut :)
10 minut różnicy to nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Test Drive Unlimited ale sprzedałem. Super się grało. Może dwójeczkę też bym kupił i raczej nie sprzedał. Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz, zaraz... 8 graczy w multi? czyli najlepsza rzecz w TDU zniknie? Znaczy się już nie będzie MMO? Spotykania co krok nowych kierowców w różnych partiach wyspy? Kupa, nie kupuję tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 12:36, Arachnos napisał:

zaraz, zaraz... 8 graczy w multi? czyli najlepsza rzecz w TDU zniknie? Znaczy się już
nie będzie MMO? Spotykania co krok nowych kierowców w różnych partiach wyspy? Kupa, nie
kupuję tego :(


LOL. Przecież ten sam system działa w TDU1 o_O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować