Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl w Metrze Centrum kończy działalność

70 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że jednak sklep w metrze kiedyś powróci, lubiłem tam zaglądać. Trudno, life is brutal, a business is business

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:52, Budyn napisał:

No i fajnie, może te nieroby w końcu zajmą się czymś pożytecznym, a nie ciągłym napieprzaniem
w klawisze pada.

Tzn. ? Chodzi ci o ekspedientów których praca za ladą raczej nie wiąże z "ciągłym napieprzaniem w klawisze pada" czy z klientami którzy po prostu będą musieli wysiąść na innym przystanku/gdzie indziej zaparkować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 17:05, donard napisał:

A jakaś wyprzedaż w związku z końcem działalności będzie?

"Ci, którzy kupowali gry w Metrze Centrum – i ci, którzy nigdy nie mieli okazji, by do niego przyjść – będą mieli okazję pożegnać się z jego załogą podczas wielkiej wyprzedaży. Jej szczegóły podamy wkrótce."

Nie czytałeś do końca, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Piotrek_k, odpowiedziałeś zamiast odświeżyć stronę. Doczytałem w międzyczasie do końca właśnie i posta zmodyfikowałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny sklep tam byl, w dobrym pukcie, coz trudno :/
teraz jedynym przystankiem w metrze centrum bedzie dla mnie komiksiarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie w metrze bylem ze dwa razy jak akurat bylem w Warszawie. Bardzo fajny sklep, szkoda, ze zostanie zamkniety. Fajnie za to, ze zostana otwarte nowe punkty odbioru osobistego tylko oczywiscie w zachodniopomorskim nie ma duzych miast jak Szczecin i nie ma tam graczy, ktorzy by gry kupowali. Albo przynajmniej takie jest myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:/ a ja tam wszystkie gry odbierałem... ;/ To był (jeszcze jest?) MEGA sklep z MEGA obsługą. A teraz mam zasuwać do Arkadii pomiędzy tych buraczków ze Sferis? Nie, dzięki. Wole allegro. Swoją drogą dziwne że zamykają sklep ze względów finansowych, zawsze jak była jakaś premiera to ludzi ustawiających się po odbiór była masa, a popołudniami zawsze ktoś się w sklepie kręcił. Wielka szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a tak się cieszyłem, że jak będę kiedyś w WWA to wstąpię do Metro Gramu :( Niestety nie mam czasu i pieniędzy na przyjazd do stolicy na wyprzedaż, a szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo nie miałem jeszcze okazji obczaić tego całego Metra. Pamiętam nawet konkurs z nazwą dla owego interesu (główna nagroda: Xbox 360 którego chyba nikt nie wygrał...).
Spoczywaj w pokoju, sklepie gramowy, będziemy cię zawsze miło wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować