Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl w Metrze Centrum kończy działalność

70 postów w tym temacie

R.I.P [*]

Przy obecnym ogólnym dostępem do internetu IMO budowanie jakichkolwiek sklepów z grami mija się z celem. Teraz tylko i wyłącznie punkty odbioru osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rest in Peace [*]

Ostatnio zaczęła być znowu fajna atmosfera, powrócił gościu, który był naprawdę fajny. No to wiem, czemu w czwartek konsola już nie była włączona, było tak puściej, były jakieś kartonowe pudełka na podłodze... No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak kolega Damianuss1 - też go nie odwiedziłem, a żałuję.
Niestety, ale handel taki już jest. Raz się zarabia, a raz traci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True true, parę razy byłem i potwierdzam - fajny sklep z dobrą obsługą. Od jakiegoś czasu przebywała tam też bardzo ładna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze kolejkę, jaka była w siedzibie CD Projektu, przy ich wyprzedaży i dodać do tego znacznie lepsze położenie sklepu gram.pl, to tłumy będą duże. Jeszcze przejście przez pasaż zablokują.:P Chyba, że inaczej będzie wyglądała ta wyprzedaż. Miło by była, jak by Ci co kupowali w tym sklepie, dostali jakąś zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywa, takie życie. Nie ma w sumie sensu dublować placówek, jeśli jest teraz cała masa punktów odbioru osobistego. Decyzja czysto finansowa i ze wszech miar racjonalna. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mimo że bliżej mam do Arkadii to wolałem chodzić tam odbierać gry ponieważ to był sklep dla graczy prowadzony przez graczy. Zawsze można było pogadać o grach a nie jak np. w Empiku tylko kupujesz i do widzenia.

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwujące są reklamy w środku każdego newsa?
------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 18:31, Fang napisał:

-------------------------------------------------------------------------------------
------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwujące są reklamy w środku każdego
newsa?
-------------------------------------------------------------------------------------
------------------------


Nie czepiaj się! Gram.pl wymyśliło nowego mema, Murderer of Suspense, Annoying Crappy Note, Happy Meal czy jak tam to nazwiecie :P.

------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------
Swoją drogą - wiecie, że Happy Meal potrafi przetrwać rok i w ogóle się nie psuje?
------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc co dalej? Czy nadal będą pobierane opłaty za odbiór osobisty w Sferisach, czy też nie? No bo jak miałem wybrać Sferis''a a Metro to wybierałem Metro, a teraz jak będzie?

P.S A do Metra było mi wygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda. Czekałem na otworzenie nowego sklepu w Łodzi, a tu zamykają ten w Warszawie...
------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------
Swoją drogą - czy dodałeś już mnie do znajomych w Bad Company 2? Nie!? To dawaj już! Nick: loczyn
------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------
...nawet sam chciałem wystąpić z taką propozycją, ale w świetle tych wydarzeń chyba trzeba otworzyć sklep pod swoją nazwą i logiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj ulubiony punkt odbiory gier...
Szkoda naprawde atmosfera naprawde fajan byla, coz trudno mam nadzieje ze w centrum pojawi sie jakis punkt odbioru osobistego bo mam tam najlepszy dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - Sklep Metro był dla mnie bardzo dogodnym miejscem na odbiór. Praktycznie "po drodze". A że ani za przesyłkę płacić nie zamierzam, ani zasuwać gdzieś po Sferisach, to i z gramplowym sklepem się (być może tymczasowo) pożegnam. Bo cen nie mają obłędnie niskich, za to przemawiała do mnie właśnie możliwość łatwego skoczenia po zakup. I tyle w temacie.

PS Ha, ten przybytek wisi mi ok 3 gr (Złota Zasada och-nie-mam-wydać). Teraz im ujdzie na sucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować