Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl w Metrze Centrum kończy działalność

70 postów w tym temacie

Tak, do tej "bezpłatności" należy jeszcze dorzucić, że odbiór w Sferis możliwy jest tylko przy opcji "płatne przy odbiorze" a tam, nie przyjmują płatności kartą bo: "to z powodu sposobu rozliczeń z gram''em". Dla mnie to duża, wada, bo zazwyczaj nie zamawiam jednej gry a raczej nie noszę przy sobie większych kwot - mamy w końcu XXI wiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do byverter:

a co Ty gościu dziwisz się? Sklep zlokalizowany był w jednym z najdroższych miejsc w Warszawie - dla Twojej wygody - co wymusiło podwyższenie marży i zaostrzenie kryteriów bezpieczeństwa bo tam wyjątkowo dużo przychodzi hołoty bezpośrednio z dworów w poszukiwaniu łatwych łupów. Ja tam odbierałem gry chyba dwa razy i było bardzo sympatycznie: uśmiechnięta obsługa, ładna dziewczyna :), i fachowe doradztwo. Generalnie zamknięcie tego punktu było kwestią czasu z przyczyn ekonomicznych. A to że Twoja praca tam wisiała to sam powinieneś im podziękować że docenili Twoje wypociny. ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z zamówieniami z odbiorem z sklepie w metrze? Mam zamówionego Alan Wake, miał byc kontakt w sprawie zmiany miejsca odbioru i też do tej pory nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 18:42, wujaszek napisał:

Co z tą wyprzedażą? Już prawie miesiąc od newsa, sklep niedługo kończy działalność a
tu cisza..


Byłem dzisiaj w sklepie - promocje to "kup dwie gry z dowolnej serii wydawniczej, trzecia za 1 grosz", poza tym ceny książek i figurek Wahrmammer obniżone o 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie dziwię się że sklep zostanie zamknięty. był w słabym miejscu i jakoś sam sklep nie był zbyt zachęcający do robienia w nim zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować