Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl w Metrze Centrum kończy działalność

70 postów w tym temacie

Jako punkt odbioru gier było spoko. Jako sklep beznadzieja. Ceny wysokie, ale co było najgorsze to jakaś patologiczna atmosfera. Wchodzę sobie do sklepu pooglądać gry. Może akurat będę miał ochotę jakiś tytuł zakupić, a traktują mnie jak złodzieja. Jakiś gościu cały czas się na mnie gapi i za mną chodzi. Podziękowałem i wyszedłem. Napi-
------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------
Swoją drogą - czy dodałeś już loczyna do znajomych w Bad Company 2? Nie!? To dawaj już! Nick: loczyn
------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------
-sałem im o tej sytuacji maila, ale zero odpowiedzi. Wisiała tam kiedyś moja grafika zrobiona na konkurs gram.pl, a oni tak się odwdzięczają ;). Może następnym razem pomyślcie o stosunku do klienta to ludzie częściej będą u Was kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało że tam było za darmo odbiór teraz tak nie będzie to ja nie dość ze musze zapłacić za bilet to jeszcze za obsługę w sferis gdzieś na przysłowiowym zadupiu. Nie dobrze. To ja też wole allegro lub Media Markt bliżej i ceny będą porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... tam...

------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------
Swoją drogą - wiecie, że otwarty przez dwa tygodnie napoj Nestea nie traci swojego koloru i zapachu?
------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------

Wystarczy troche w prawy i sie w pewnym momencie nie zauwaza tych reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 19:30, Matteos napisał:

Krótka piłka - Sklep Metro był dla mnie bardzo dogodnym miejscem na odbiór. Praktycznie
"po drodze". A że ani za przesyłkę płacić nie zamierzam, ani zasuwać gdzieś po Sferisach,
to i z gramplowym sklepem się (być może tymczasowo) pożegnam. Bo cen nie mają obłędnie
niskich, za to przemawiała do mnie właśnie możliwość łatwego skoczenia po zakup. I tyle
w temacie.

PS Ha, ten przybytek wisi mi ok 3 gr (Złota Zasada och-nie-mam-wydać). Teraz im
ujdzie na sucho!


Mam identycznie... Zakupy na gramie bo: fajna atmosfera w sklepie + po drodze + odbiór osobisty za 0zł = zadowolony ja. A teraz? Zamiast fajnych ludzi ze sklepu jakieś buraczki ze Sferisa, nie po drodze i do tego jeszcze muszę płacić za odbiór... Nie dzięki. Kupie sobie taniej na allegro, dorzucę za przesyłkę 7zł i będę miał tą samą albo niższą cenę i bez chodzenia do Sferisa.

byverter Oj, nie przesadzaj ;) Może jednorazowo ktoś za Tobą wyjrzał bo np niedawno ktoś im coś wyniósł i mieli lekką panikę na zakładzie. Ja tam bywałem dość często i nigdy mnie nic podobnego nie spotkało, a lubię sobie połazić po sklepie i "pomacać" parę gier przed decyzją która kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak sklep ten był świetną inicjatywą ówczesnych właścicieli Gramu i za to należy sie Gramowi duże uznanie. Oczywiście decyzja jest OK, bo klienci wciąż mają możliwość bezpłatnego odbioru i to w większej liczbie miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 21:23, Fagno napisał:

Oczywiście decyzja jest OK, bo klienci wciąż mają możliwość
bezpłatnego odbioru i to w większej liczbie miejsc.

Uwaga, cytuję- "Odbiór osobisty w jednym z salonów Sferis - 3,99 zł" To chyba nie jest za darmo : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 21:23, Fagno napisał:

bo klienci wciąż mają możliwość bezpłatnego odbioru i to w większej liczbie miejsc.

Nie wiem czy wiesz, ale

------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------
Miedzy wersami - czy wiesz, ze dzisiaj mamy 22. Marca 2010 roku?
------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------


odbior osobisty obciazony jest oplata manipulacyjna w wysokosci 3.99PLN. ''Bezplatne'' to to wiec nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B gram będzie to tylko sklep on-line wiec czego się dziwić najwiecej zamówień przez neta wiec i tylko stąd kasa płynie .
Mnie ciekawią obietnice , że będzie program lojalnościowy , zniżki dla stałych klientów i na obietnicach sie skończyło. A ja czekam nadal , może gram mnie jeszcze czymś zaskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzało mi się wpaść kilka razy do sklepu obejrzeć półki z grami i ceny nie za bardzo odbiegały od tych empikowych, także nie jestem specjalnie zaskoczony i rozczarowany zamknięciem tego punktu. Brakowało przecen starych gier konsolowych. Jedynie Mirror''s Edge udało mi się nabyć u nich za 50 czy 60zł, już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę, często kręcę się przez metro centrum, a nigdy nie miałem okazji wejść do tego sklepu i zobaczyć jak wygląda w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO!?!?! NIE!!!! Nie róbcie mi tego!!! To jest mój jedyny pobliski i ulubiony punkt odbioru gier z gramu.pl, którego szybko i łatwo odebrać zamówienie, w swojej okolicy nie mam żadnego salonu Sferis którego będę miał dobry dojazd jak do gram.pl w metrze centrum, wiedź nie będę miał okazji już u wasz kupować. :(( Idę się wieszać. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 21:30, Piotrek_K napisał:

odbior osobisty obciazony jest oplata manipulacyjna w wysokosci 3.99PLN. ''Bezplatne''
to to wiec nie jest ...

Hmm ?

No proszę, taki nonsens by mi nawet nie przyszedł do głowy.

Krótko mówiąc - już chciałem pochwalić za coś Gram, a tu znów wychodzi brak profesjonalizmu w każdym calu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować