Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun z gry Wiedźmin 2

105 postów w tym temacie

Taki sobie ten trailer. Graficznie będzie widać dobrze, ale gdzie jest ten "swojski klimat" który znamy z książek i z poprzedniej części? Ja wiem, że to dopiero początki jednak coś mi się zdaje, że Wiedźmin z dobrego RPG''a zmieni się w grę akcji dla nastolatków i zamiast na klimat CDPRojektRed postawi na BUM! ;/ Obym się mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:36, Pralkosuszarka napisał:

Oczywiście że oglądałem i na mnie on absolutnie nie działa, trailery Avatara i 2012 tez
działają na miliony ludzi ale ja znam wielu takich którym się one nie podobają.


Podoba Ci się za to potworek, miecz i wywalenie dziury w ścianie. Fajnie. Czyżbys jeszcze bawił się Tamagotchi?

Dnia 23.03.2010 o 13:36, Pralkosuszarka napisał:

Opinie
speców od reklamy nie bardzo mnie interesują, ja najwidoczniej nie jestem "targetem"
tego typu reklam. Możesz tak napisać ale poprzyj to jakimiś spostrzeżeniami, bo narazie
nie widzę żadnych poza "ludzie od reklamy tak powiedzieli więc tak jest".


Więc czytaj ze zrozumieniem. Montaż, muzyka, połączenie wideo z audio. Nie musi podobać się treść, ale kunszt wykonania całości jest na najwyższym poziomie. Czego o Wiedźminie powiedzieć nie można.

Dnia 23.03.2010 o 13:36, Pralkosuszarka napisał:

Dla mnie wcześniej
wspomniane produkcje to filmy 3 kategorii z kilku względów: są płytkie, nastawione na
efekciarstwo, nie wymagające niczego od widza.


http://www.youtube.com/watch?v=lsLXQEeLiI0 taki nie jest, dobre, dobre :D Głeboki, zmuszający do myślenia, nie nastawiony na efekciarstwo trailer The Secret World :> Masz rozdwojenie jaźni? :>

Dnia 23.03.2010 o 13:36, Pralkosuszarka napisał:

Dlatego też uważam że zachwycanie się
tego typu produkcjami nie świadczy najlepiej o człowieku.


Nienajlepiej świadczy to o Tobie, Twój rasizm i bazowanie na stereotypach.

>Ale to oczywiście tylko i wyłącznie

Dnia 23.03.2010 o 13:36, Pralkosuszarka napisał:

moje zdanie ;)


I całe szczęście. Mało istotne zresztą.

Dnia 23.03.2010 o 13:36, Pralkosuszarka napisał:

Reszty twojej wypowiedzi nawet nie będę komentował, stosuj sobie takie
odzywki do kolegów z koryta a nie do mnie prymitywie ;)


Próbowałem zbliżyć się do Twojego poziomu :) Co do prymitywa - spójrz w lustro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miooodzioooo i to jeszcze dodatkowo zapakowane w słodką bułke, oblaną toną czekolady.
A jak na złośc na CDP wciąż nie ma odpowiedzi co do konkursu :/ Myślą że każdy w wawie mieszka....?


Polska gra, a wy się kłócicie jak 150... Cieszyć się trzeba że wysmienite tytuły powstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trailer wiedzmina super :), widze grafike monco ulepszyli, mam tylko nadzieje ze engine bedzie troche zoptymalizowany, jedynki nie ukonczylem bo chodzil gorzej niz crysis

@aope: dla mnie ten trailer me2 byl slaby ale ja sie nie znam, zreszta mogles napisac "uwaga spoilery", dobrze ze juz me2 ukonczylem, ale sa tam sceny mocno spoilerowe, nawet kilka urywkow z koncowki, dlatego nie ogladam duzo trailerow bo pozniej w grze juz nic nie widze nowego :P, tak ze za same spoilery musze stwierdzic ze tak sie nie powinno robic trailerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się kłócicie. Po to trailerów jednej gry powstaje kilka żeby trafić do większej grupy odbiorców. Co dla jednego jest super to dla drugiego już wcale być nie musi, nie jest to powód do bezsensownych kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:50, Longer napisał:

Nie wiem o co się kłócicie. Po to trailerów jednej gry powstaje kilka żeby trafić do
większej grupy odbiorców. Co dla jednego jest super to dla drugiego już wcale być nie
musi, nie jest to powód do bezsensownych kłótni.


Ja sie nie kłócę. Zwróciłem uwagę na montaż, dźwięk, video, napisałem, że ten trailer z Wiedźmina jest fatalny. W odpowiedzi usłyszałem o "półdebilach amerykanach". Ciekaw jestem, na jakiej podstawie ludzie uważają amerykanów za debili? Bo co chwilę można o tym od kogoś przeczytać, a ciekaw jestem, czy ktokolwiek piszący w ten sposób kiedykolwiek był w stanach i zna jakiegoś amerykanina, czy opiera się na bzdurnych stereotypach. Niektórzy naprawdę maja takie kompleksy, że musza wyzywać się na innych narodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

1 Nauczy się czytać ze zrozumieniem.
2 Porównaj sobie ile czasu w poszczególnych trailerach poświęcane jest na budowanie nastroju a ile na pokazywanie wybuchów i efekciarstwa.
3 Kiedy powiedziałem że montaż, audio itd w ME2 są słabe albo że Wiedźmin ma lepsze? Ja mowie tutaj tylko o tym co na mnie działa a co mnie odrzuca.
4 O "głębokich i zmuszających do myślenia" mówiłem w kontekście filmów, nie trailerów.
5 Nie wiesz co to jest rasizm. Dokształć się.
6 Tak samo istotne jak i twoje i reszty forumowiczów tutaj.
7 Nie dasz rady się zbliżyć, musiałbyś za wysoko podskoczyć, chyba że zamontujecie sobie z kolegami trampolinę w korycie.
8 Kończę tego offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:56, Pralkosuszarka napisał:

8 Kończę tego offtopa


Na całe szczęście. Idź bawić się swoim Tamagotchi z kumplami przy budce z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie będzie widać dobrze, ale gdzie jest ten "swojski klimat"

Dnia 23.03.2010 o 13:42, Longer napisał:

który znamy z książek i z poprzedniej części?


To samo postawiłem jako główny zarzut.Pal licho byle jaki zlepek 1-sekundowych migawek i mało wnoszącą muzykę.Słodka twarzyczka Geralta , przeszkadzająca , jak widać w tym wątku , wielu graczom - jakoś zniosę.Tylko dlaczego to wszystko absolutnie nie ma nic wqspólnego z klimatem Wiedźmina? Jestem fanem prozy Sapkowskiego , ale jak dla mnie , filmik jest do bólu bezpłciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:43, Ichibanboshi-kun napisał:

Polska gra, a wy się kłócicie jak 150...


Co do kłótni , to masz rację.Jednak fakt powstawania gry w Polsce , nie daje żadnej taryfy ulgowej.Wręcz przeciwnie.W końcu kto ma stworzyć grę wstrzeloną w nasze gusta , jak nie Polacy? Dlatego też każde niedociagnięcie nie podoba się podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat książek był świetny. Ponury, szary i bezwzględny...W pierwszej części gry udało się go przenieść, teraz jak na moje oko wszystko jest zbyt kolorowe...Mam nadzieję, że w samej grze będzie to już inaczej wyglądać. Ten pierwszy kawałek wczesnego gameplay''u był o wiele lepszy niż to co mamy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wybredni jesteście ;p
Poczytajcie komentarze kolegów zza granicy tam nikt nie narzeka tylko się cieszy że nowy Wiedźmin nadchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 14:05, KrzychW napisał:

Co do kłótni , to masz rację.Jednak fakt powstawania gry w Polsce , nie daje żadnej taryfy
ulgowej.Wręcz przeciwnie.W końcu kto ma stworzyć grę wstrzeloną w nasze gusta , jak nie
Polacy? Dlatego też każde niedociagnięcie nie podoba się podwójnie.

Dlatego nie powinniśmy się kłócić, ale odwiedzić tę część forum:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=181
lub tę stronę:
http://wiedzmin.blox.pl/html
i zwierzyć się ze swoich spostrzeżeń. Wierzę, ze ludzie z CDPred to ludzie w porządku i że chętnie przeczytają uwagi kierowane do nich przez graczy, no bo w końcu chcą zrobić grę na 90+ a kto lepiej niż gracze się zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy filmik lecz twarz Geralta w ogóle nie jest podobna do tej z pierwszej częsci. Mam nadzieje ze panowie poprawią XD Czekamy na więcej info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rzeczy na które zwróciłem uwagę w trailerze:

- Niezwykle piękna grafika
- Niezwykle dobry dubbing i tekst
- Trochę "inszy" wygląd Geralta mi nie przeszkadza! Ani jego fryzura! Wygląda dobrze, prawie tak samo jak go sobie wyobrażałem w książkach...
- Animacje (porównując do tych z jedynki... A wiadomo - były one nędzne)
I coś co przykuło moje zainteresowanie, to (co prawda krótkie) scenki, w których widać takie elementy bardziej fabularne, w których Geralt podróżuje wraz z swoimi kolegami, a nie jak w poprzedniczce, że wszędzie idzie się samemu, wciąż w te same miejsca i z tymi samymi osobami... Widać też zwiększono względem jedynki jakość animacji i cut-scenek, w których będzie widać normalne i realistyczne (motion-capture) ruchy.

W ogóle nie rozumiem ludzi którzy uważają, że w tym trailerze nie ma nic ciekawego, ani nic nowego!!! ;/ LUDZIE, PRZECIEŻ TO WIEDŹMIN! I TO TAKI JAKIEGO NIGDY NIE WIDZIELIŚCIE!!!

Ogólnie jestem prawie usatysfakcjonowany. Prawie, bo teraz mi ślinka cieknie i nie mogę się doczekać...

Edit:

- Właśnie, zapomniałem o najważniejszym - pochwy na miecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- styl graficzy podobny do Risen tak na pierwsze spojrzenie
- ogień sprawa dyskusyjna
- mimika ok
- głosy bardziej niż ok
- Geralt chyba wygląda na młodszego i prawdopodobnie historia dzieje się przed grą Wiedzmin
- pochwy na miecze
- to dziewczę to chyba Triss
- detal jak na rgp masakra, ale na + żeby nie było
- kucyk, to zależy jak na to spojrzeć, osobiście wolę wersję z rozpuszczonymi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować