Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun z gry Wiedźmin 2

105 postów w tym temacie

Niestety muszę zgodzić się z przedmówcami - trailer jest nudny a z definicji powinien pokazywać mocną akcję i wszystko co w grze najlepsze. A tu nuda, gadanie ... i paskudna morda Geralta. W jedynce było super, prawidziwie wiedźminowato, szelmowsko i w ogóle z naciskiem na i w ogóle. ;P
A tu mamy małe WTF ...

A poza tym - mi kitka się podoba, wygląda nawet lepiej chyba. Poza tym zdaje się, że w sadze taką fryzurę nosił więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer za bardzo mi się nie podobał, ale po graniu w jedynkę czekam z niecierpliwością na Wieśka 2, bo przy pierwszej części bawiłam się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 16:16, Eguroll napisał:

Buźka Geralta i "słitaśnie" czerwona krew zaczyna mi podchodzić pod japońskie rpg-i.
A Wiedźmin był mrocznym słowiańskim zabójcą a nie mangowym stworkiem z mieczami. Mam
nadzieję, że w finalnej wersji gry będzie to inaczej wyglądało. No i przede wszystkim
czekamy na oficjalną zapowiedź :)


Mało mangowych stworków chyba widziałeś ;-) A wieśminowi akurat by się przydało trochę dopracowania, które charakteryzuje sporo j-rpg produkcji... No i by się przydała ekipa od trailerów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnośnie facjaty Geralta to zgadzam się z przedmówcami - weźcie przywróćcie mu dawny " Ryj " xD twarz z części pierwszej była świetna , sam jej wyraz oddawał usposobienie geralta do tego co się dzieje w okół :D Co do Rozenka to mi osobiście przypadł do gustu , starał się mówić jak Żebrowski z filmowej szmiry co zaliczyłem na plus . No i fajnie wyglądał tyłek Merigold xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już wielu rzeczy z oryginalnej sagi, ale to na końcu kojarzy mi się z jednym... magical girls z anime! Aż dziw, że nikt jeszcze sobie z tego nie zażartował :P . Nie komentuję newsów za często, ale jakoś nie mogłem się tym razem powstrzymać. A już tak na serio to faktycznie i mi twarz Geralta średnio odpowiada. Jak to kolega określił "Zrobili go bardziej ludzkiego" cokolwiek by to znaczyć nie miało, w przypadku wiedźmina nie brzmi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana silnika nie ma nic wspólnego z wyglądem twarzy wiedźmina, gdyby się przyłożyć to dało by się zrobić identyczną. Na początku nie wiedziałem czy to jest Geralt czy jakiś inny wiedźmin, ale blizna i włosy w końcu go zdradziły. Uważam tak samo jak przedmówcy, Geralt wygląda teraz jak bohater bajek animowanych, za grzecznie, polubiłem tą jego obecną mordę.
Poza tym, to nie powinno robić się zmian w wyglądzie głównego bohatera w kolejnej odsłonie gry, nie spotkałem się jeszcze z takim czymś w grach w które gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W finalnej wersji miało nie być kitki! :P Z nią samą jakoś źle nie wygląda, ale to już nie jest Geralt. Co do samej gry, CDP Red zna się na tym co robi, co udowodniło wypuszczając jedynkę więc raczej się nie obawiam. Byle tylko nie przedobrzyli, a będzie genialnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operacjom plastycznym mówimy stanowcze N IE! Na poczatku była mowa, że ze starego modelu Geralta usunięty zostanie kucyk. Okazuje się, że kucyk pozostał, a usunięto twarz Wiedźmina. Zdecydowanie teraz wygląda gorzej i wbrew pozorom bardziej sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 10:33, pustelnik21 napisał:

I tak czy siak jakby Wiesiek 2 wychodził w tym roku gry roku RPG nie zdobędzie ten tytuł
zarezerwowany jest dla Mass effecta lub Fallouta new vegas.Przykro mi polacy musicie
obejśc się smakiem.


Żal Ci d..ę ściska bo Wiedźmin 2 nie wyjdzie na Twojego Xboxa.


A co do filmiku, to nowa twarz jest tragiczna... No ale jakoś to przetrawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie największy minus jak dla mnie to twarze... W zwiastunie daje się zobaczyć Geralta, Jaskra, Zoltana i rudą kobietę, którą pewnie jest Tris, ale wcale a wcale nie jest podobna do tej z pierwszej części. W sumie wygląda lepiej ale inaczej. Sam Geralt też przeszedł mocny lifting co akurat w tym przypadku psuje trochę klimat bo ta nowa buźka jest za ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie -
1. Wiedźmin miał być BEZ tej beznadziejnej kitki. CDP nawet o tym mówiło.
2. Co to, do cholery, jest za twarz?! Jeśli TO jest Geralt... a na to wygląda... jeśli już w trailerze widać, że spieprzyli (mam nadzieję, że nie), to zastanawiam się nad kupnem tej gry... poważnie. Patrząc na tę twarz przypomniał mi się ,,Książę z bajki" z Shreka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczne, zapowiada się całkiem nieźle. Co trochę zaskakuje to pewne podobieństwo konwencji teasera do filmików zapowiadających produkcje z drugiego końca świata (np. MGS lub serie FF) - ten elf, ''przepakowany mieśniak'' i fragmenty dialogów przede wszystkim. Fabuła może się okazać bardzo interesująca, szczerze liczę na kontynuację wątków z pierwszej części i zachowanie bezkompromisowego jak na dzisiejsze czasy podejścia twórców.
No i ta twarz Geralta... wygląda jak z komiksu - nie tędy droga. Jeśli chcecie zachować charakter i klimat zbudowany w części pierwszej drodzy developerzy to konsekwentnie pozostańcie przy realistycznym odwzorowaniu postaci, nie idźcie w stronę ''WoW-like-graphics''. To jest jedyne źródło obaw, ale przyznam że bardzo jednak frapujące. Do tej pory wiemy bardzo niewiele i oby się nie okazało, że w innych aspektach CDPR zdecydowało się na podobne rozwiązania jak w kwestii modernizacji wyglądu głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi na forum Wiedźmina / do którego link dał ktoś w innym temacie / wynika że stara twarz nie wróci gdyż była ona ... źle wykonanym modelem ;)
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28195.msg5396591#msg5396591
a fryzura być może będzie do wyboru - pożyjemy,zobaczymy
Mi to tam nie przeszkadza,byleby gra była równie dobra lub jeszcze lepsza niż oryginał - wszak nie gramy w grę tylko po to żeby się gapić na twarz głównego bohatera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Tak... fabularnie może wyjść bardzo dobrze. Zgodzę się z Tobą.

... Ale wyobrażasz sobie granie w Wiedźmina, wcielenie się w postać Geralta (TEGO Gerata, którego znamy i lubimy) z cukierkową twarzą? Toż to jakaś pomyłka! Pal sześć kitkę, da się przecierpieć (choć trudno) ale to?
Osobiście jestem... zbulwersowany. Nie chcę takiej gry. Nie chcę wydawać pieniędzy na coś, co może okazać się bublem. Bo może to i szczegół, ale właśnie szczegóły irytują najbardziej - tym samym skutecznie mogąc popsuć radość z gry. Bo gdzież jest Wiedźmin bez klimatu? A co tworzy klimat?
Prócz świata, w dużym stopniu paskudna gęba Geralta właśnie.

Dlatego, zwracam się do panów z CDP - posiedźcie jeszcze nad tym. Albo powiedzcie, że to tam, z białymi włosami i mieczem to nie jest nasz Geralt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować