Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun z gry Wiedźmin 2

105 postów w tym temacie

Mi się całkiem podobało ;P

Uwaga!!! Jeśli jesteś osobą która obawia się zepsuć sobie niespodziankę z grą słuchając mojej teorii niech nie czyta następnego akapitu

Ale wiesz Terrorite mówisz że nic nie pokazuje ale po tym trailerze można już (co prawda dość odważnie) zakładać tożsamość tego asasyna, widać zaostrzone uszy więc elf (nic nadzwyczajnego w końcu połowa z nich to rebelianci) ale pod tą bandamą czy co to tam jest można zauważyć pewien szczegół mianowicie wystaje mu spod niej głęboka blizna na twarzy, możliwe więc iż jest to Isengrim Faolthiarna legendarny dowódca Wiewiórek w czasie wojny oficer brygady Vrihhed (czy jakoś tak) biorąc pod uwagę jak rzeczony elfik traktował ludzi nawet tych po jego stronie pasuje mi do roli zabójcy próbującego rozbić Północne Królestwa. Pasowało by to też nieco do fabuły pierwszego Wieśka bo po wojnie Faolthiarna pod mianem Wolfa Isengrima zbiegł do... Zerikanni, skąd jak zapewne pamiętacie pochodził Azar Javed więc możliwe że mogliby to jakoś powiązać.

Swoją drogą w życiu się nie spotkałem z pomysłem żeby używać magii do striptizu xD

Ciekawe co to właściwie było za monstrum na trailerze. Szkoda że będzie jednak ten głupi kitek :(

No to czekam z niecierpliwością na następne wieści o 2 Wieśku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 10:33, pustelnik21 napisał:

I tak czy siak jakby Wiesiek 2 wychodził w tym roku gry roku RPG nie zdobędzie ten tytuł
zarezerwowany jest dla Mass effecta lub Fallouta new vegas.Przykro mi polacy musicie
obejśc się smakiem.

Oups, ani jedna nie jest eksem X-pudła. Słabo coś. Ciekaw jestem co będziesz pisał o Wieśku jak wyjdzie na twoją konsolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować