Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

A może by zrobić imprezę urodzinową online?
Najlepiej byłoby w jakiejś gierce [UO jest wprost do tego stworzone], ale cóż, jak mniemam to niewykonalne. To moze odswietnie redaktorzy wskoczyli by na IRCa? Taka mała uroczystość, w ktorej moga uczestniczeyc bez problemu tez fani CDA;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 09:38, szerszeń45 napisał:

> > A kiedy bedzie temat numeru z grą Gothic 3 w roli głównej? ;]
>
> >>>Pozyjemy, obaczymy. :)
O jasny gwint Smugg mnie wysłuchał i nie powiedział:''''NIE!''''! Mam swój wkład w CDA. Ale
radocha... hehe, kumple zzielenieja z zazdrości :]


Idź szybko zrób zdjęcie/zrzut ekranu i opraw sobie w pozłacane ramy. Za kilka(naście/dziesiąt) lat wnukom pokażesz, że rozmawiałeś z TYM smugglerem. Możemy tylko przypusczać jakie stanowisko będzie wtedy zajmował... dyrektor generalny wrocławskich szaletów publicznych, prezydent RP, imperator całej Ziemii? Któż to wie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 11:45, bruli napisał:

Idź szybko zrób zdjęcie/zrzut ekranu i opraw sobie w pozłacane ramy. Za kilka(naście/dziesiąt)
lat wnukom pokażesz, że rozmawiałeś z TYM smugglerem. Możemy tylko przypusczać jakie stanowisko
będzie wtedy zajmował... dyrektor generalny wrocławskich szaletów publicznych, prezydent RP,
imperator całej Ziemii? Któż to wie xD

Bardzo zabawne ;]. Ja sie ciesze nie dlatego, że mi odpowiedział (niektórzy po jego odpowidzi są jedynie zawidzieni "chamskością"), lecz dlatego, że zastanowił się przez chwilę nad moim pomysłem. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacunek dla ziomków z redakcji CDA. Jak zwylke pokazaliście klasę chłopaki. Dalej tak trzymać. SKoro tyle zajefajnych rzeczy w tym CDA to juz trzeba od starych kase zacząć dębić... A tak na serio to ciesze się, że będize pełna wersja Splinter Cella - dawno chaciałem zagrać w tą gierke a zawsze kupowałoem sobie inna (nie znaczy ciekawszą). Jeszcze raz wielki RESPEKT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 15:05, General Sturnn napisał:

Wielki szacunek dla ziomków z redakcji CDA. Jak zwylke pokazaliście klasę chłopaki. Dalej tak
trzymać. SKoro tyle zajefajnych rzeczy w tym CDA to juz trzeba od starych kase zacząć dębić...
A tak na serio to ciesze się, że będize pełna wersja Splinter Cella - dawno chaciałem zagrać
w tą gierke a zawsze kupowałoem sobie inna (nie znaczy ciekawszą). Jeszcze raz wielki RESPEKT!!!!

Respekt musi być a jakże inaczej! I chwała im za to, że wykonują kawał bardzi dobrej roboty. A pełne wersję hmmm lepiej być nie może. To jeden z najlepszych numerów w hisorii CD-A! Jeszcze raz brawa dla Smugglera i reszty w szczególności Elda ulubieńca moich kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 08:56, smuggler napisał:

Logo MUSI byc czytelne. Naklepka "kenwood" na przednia szybe nie moze zalepiac calej szyby,
bo wtedy leci mandat dla kierowcy. To samo z logiem pisma. MUSI byc widoczne i to wyraznie.

spoko, logo byloby bez zmian tak samo czytelne - tylko wtedy napis mamy 10 lat lepiej by sie komponowal do calosci;) ale ja mam jakies zboczenie na pkt. estetyki i chyba za bardzo marudze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 08:58, smuggler napisał:


> Smugg, a kiedyś sie na tym forum upirałeś, że to nie Ty! Nieładnie, nieładnie, starego
czytelnika
> oszukiwać!

Co? Gdzie? jak? Moja nie rozumic :). Moglbs prosciej albo co?

te-te-te! tera sie nie wykrecaj:> obiecales podeslac kilka darmowych egzemplarzy CDA, co "przypadkiem!!!" "spadly!" z transportu:>
jak mozesz to podeslij na:
Brunhild Ogorek
ul. pod budka 1/1i1/2
Piwo 66 700
nie spoznij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 15:15, Smugller napisał:

A jaka będzie polonizacja Splinter cella? Ta kaszankowata czy pożadna?

ta pozadana!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki któryś raz z rzędu nie dla mnie - pomijając gatunki, pewnie żadnego nie odpalę na moim zabytku xD. Szkoda, że znowu dacie na CD/DVD CDA 1, formalnie to powinien być już 3 :) (w 50 był 1, w 100 - 2). Jak zwykle kupię wersję DVD, ale coś mi się zdaje, że mój nałóg kupowania CDA nieco słabnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:14, Blackhand napisał:

Pełniaki któryś raz z rzędu nie dla mnie - pomijając gatunki, pewnie żadnego nie odpalę na
moim zabytku xD. Szkoda, że znowu dacie na CD/DVD CDA 1, formalnie to powinien być już
3 :) (w 50 był 1, w 100 - 2). Jak zwykle kupię wersję DVD, ale coś mi się zdaje, że mój nałóg
kupowania CDA nieco słabnie ;).


Ale niedawno dali Ci przecież Mafię, czy jakoś tam! :) Dranie nie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:25, Smugller napisał:

A nie moglibyście dawać każdego numeru do poczytania na swojej stronie? Może chociaż jakiś
wybrany dział?



mam Little question
Czy w numerze kwietniowym będzie recka crashday??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 17:28, NyGgA MiLy napisał:

mam Little question
Czy w numerze kwietniowym będzie recka crashday??


Nie mógłbyś pomyśleć a little and take a look na pierwszy post w temacie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować