Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Napisano w CDA ze do nic lepszego z dzialu rts fantazy od Wladcy pierscieni Bitwa o Srodziemie 2 w tym roku nie zobaczymy chyba Panowie z CDA zapomnieli ze w kwietniu ma byc Rise of Legends ktore moim zdaniem trylogie powali na kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wrecz zniesmaczony ze w rankingu nie ma chociaz jednego tytulu z serii totalwar a sa np. disciplesy2 :/
splinter cell pl na ktorym jest patchu bo nie moge dojsc? ma te dodatkowe misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę kolejnych dziesięciu lat dominacji na polskim rynku w tej branży. Jesteście wielcy, i pochodzicie z mojego ukochanego, najpiękniejszego i najfajniejszego miasta w Polsce - Wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 09:08, Tar The Dark napisał:

Chciałem kupić wersję DVD ale nigdzie nie mogłem znaleźć :( Nawet w kiosku gdzie zawsze były
TYLKO wersje DVD teraz były same CD. No mówi się trudno i kupiłem wersję CD :) Numer bardzo
fajny, jest dużo zapowiedzi i recenzji fajnych gierek.

>> Ja wiedziałem, że nowy CDA pójdzie jak świeże bułeczki i dla tego kupiłem z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musz eWas teraz pochwlić z akonkursy. Bardzo fajnie pod tym względem prezentuje się obecny numer. Większosć konkursów oferuje nagrody, którymi bym nie pogardził. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 08:28, smuggler napisał:

>>>Tja, tu sie autor nie popisal ale coz.


Nie przesadzaj Smuggie, mi tam się to nawet podobało, zawsze ciekawie zobaczyć jedną z ulubionych gierek w innym języku ^^.

Jest dziś pierwszy dzien beyond CDA i jestem juz oczywiscie po lekturze. I powiedziec moge, że
zarówno tiXomaniak, jak i samo cedea jest wspaniałe. Artykuły o Mrocznym Mesjaszu[ Yollum XD ],Mage Knight, a także AR i NL na poziomie REWELACYJNYM [a, doliczę też texciki z OGI do tego grona], reszta na klasycznym b. dobrym poziomie. Chciałbym pochwalić też DTPówców [jeśli to ich zasługi;)] - ulepszona "belka" z ocenkami jest bardzo ładna[jakas taka profesjonalniejsza], podoba mi sie też klimacik bijący z recenzji WP [własnie z powodu layoultu].

Ach, zeby kazde CDA takie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, wkoncu Cie pkazali hehe, prawde mówiąc sądziłem, ze jesteś troche młodszy xD
A tak btw, jaka jest średnia wiekowa w redakcji? Jak tak patrze na wasze facjaty to widze, że większość z Was to powoli do emeryturki się zbliża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w lokalizacji Splinter Cella nadal nic nie zrobiono z brakiem napisów, albo polskiego podkładu w dialogach i filmach na silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:14, Robek 009 napisał:

Jak tylko wyzdrowieję biegnę do sklepu lub kiosku po CDA!
CDA to najlepszy magazyn o grach w Polsce! (według mnie)

magazyn DLA GRCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 15:30, hujek123 napisał:

tego gothica mogliście sobie darować.on juz był przedtem w dwóch innych gazetach i w extra
grze.


W jakich dwoch? W jednej. I dlatego jest BONUSEM. A ze w Extra Grze? A jak HL2 sie pojawi w EG to znaczy, ze nie warto bedzie tego dac w CDA? Dziwna - hujkowa az sie chce powiedziec - logika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 15:44, Alamar napisał:

Noo, wkoncu Cie pkazali hehe, prawde mówiąc sądziłem, ze jesteś troche młodszy xD


>>>Prima aprilis, brotha :)

Dnia 22.03.2006 o 15:44, Alamar napisał:

A tak btw, jaka jest średnia wiekowa w redakcji? Jak tak patrze na wasze facjaty to widze,
że większość z Was to powoli do emeryturki się zbliża :D


>>>Tja, jeszcze z 30 lat i out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:10, ShadowG napisał:

Ale w lokalizacji Splinter Cella nadal nic nie zrobiono z brakiem napisów, albo polskiego podkładu
w dialogach i filmach na silniku gry.



>>>Bo tu niestetey nic sie zrobic nie dalo :(
Trzeba byloby modyfikowac engine, bo tam nie ma opcji wstawienia napisow. A to juz nas przerasta, pomijajacac fakt, ze to by chyba z pol roku trzeba bylo robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 08:34, smuggler napisał:

> Noo, wkoncu Cie pkazali hehe, prawde mówiąc sądziłem, ze jesteś troche młodszy xD

>>>Prima aprilis, brotha :)


No już wiem, ale saker ze mnie

Ale zdjęcie Mr Jediego to jego prawdziwe i nie wiem jak Ty wyglądasz ale chyba nie aż tak tragicznie jak on.To on sie powinien nie ujawniać xD
Powinien sie nazywać raczej Joda(czy jak mu tam było) a nie Jedi :D

A w Tipsomaniaku tam gdzie autor ujawnia pochodzenie Waszych ksywek, chyba zapomniał o jednym osobniku
jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować