Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 19:22, ShadowG napisał:

> Jak tylko wyzdrowieję biegnę do sklepu lub kiosku po CDA!
> CDA to najlepszy magazyn o grach w Polsce! (według mnie)

Dnia 22.03.2006 o 19:22, ShadowG napisał:

magazyn DLA GRCZY


Nie zmienia to chyba faktu, że jest to czasopismo o grach, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś przysłał do ciebie list, który potem był w AR. Napisał tam, że jesteś rudy, gruby i masz okulary. Czy to prawa?? Czy tak wygląda tajemniczy Smugg z CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 19:41, Yamamoto napisał:

Kiedyś ktoś przysłał do ciebie list, który potem był w AR. Napisał tam, że jesteś rudy, gruby
i masz okulary. Czy to prawa?? Czy tak wygląda tajemniczy Smugg z CDA?

na stronie 136 w tipsomaniaku jest jego zdjecie nie wyglada zle (z profilu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy splinter cell z CDA chodzi bez płyty
chodzi mi o oto jaką wersję wybrać CD czy DVD
bo mam tylko nagrywrkę cd
i jesli by chodziło z plytą to wypadało by zrobić kopię bezpieczeństwa, bo w końcu cd będzie ciągle uzywany, a jak bym kupił wersję dvd to nie miał bym jak zrobić kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 19:41, Yamamoto napisał:

Kiedyś ktoś przysłał do ciebie list, który potem był w AR. Napisał tam, że jesteś rudy, gruby
i masz okulary. Czy to prawa?? Czy tak wygląda tajemniczy Smugg z CDA?


Tak ten, wysoki (1.50 m) chudzielec (95 kg) z lysym lbem i rudymi wlosami w okularach spawalniczych. To ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak wyglądasz to współczóje:P Dobrze też,m że sie nie ujawniasz i nie chcesz żeby twoją twarz pokazywali na zdjęciach w CDA. Gdybyś tego nie robił KUPA antyfanów zwaliła by ci się na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie zwaszcza tipsomaniak, choć niektóre pozycje niektórych gier zaskakują :) W samym piśmie jest nie gorzej, a i ten Gothic na DVD... Po prostu mistrzostwo świata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miarę, jak czytam tiXoManiaka, a konkretnie Plebiscyt..., to odnoszę wrażenie, że niektóre teksty były pisane "na kolanie" lub co najmniej w dużym (baaaaardzo) pośpiechu ("trochę" różnych pomyłek znalazłem :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2006 o 08:16, smuggler napisał:

Tak ten, wysoki (1.50 m) chudzielec (95 kg) z lysym lbem i rudymi wlosami w okularach spawalniczych.
To ja.


Fajnie musisz wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:34, Draqoon napisał:

mam problem ze splinter cellem- po intrze gra mi sie wylancza i pokazuje sie jakis critalc
error:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources
<- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine
moj komp to 1,7 GHz 256 DDR ram GF 4 MX420 wiec powinien chodzic.....
o co chodzi?


Mam podobny problem- włączam grę, przez chwilę wszystko wygląda normalnie, potem robi się czarny ekran i wyskakuje mi taki napis:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Mój komp: P4 2,8GHz, 512 MB RAM, Radeon 9200.
Wie ktoś, dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe cda jak i tipsomaniak sa genialne.ale musze tu cos przytoczyc co mnie kompletnie rozwaliło normalnie text roku!W tipsomanikaku ten wiersz a szczegulnie ta zwrotka:

"O gierki moje, gierki kochane!
Ja myśleć o was nie zaprzestane
Nawet gdy w trumnę będą pakować,
To ja się będę respawnowac."

roftl,lol,roftl normalnie serio tazałem się po podłodze jak to przeczytałem.Autor tego "wiersza" zasługuje na jakąś nagrode.: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 08:16, smuggler napisał:

Tak ten, wysoki (1.50 m) chudzielec (95 kg) z lysym lbem i rudymi wlosami w okularach spawalniczych.
To ja.



Właśnie się strasznie zdziwiłem gdy oglądam zdjęcia redaktorów cda w Tipsomaniaku a tu pod jednym z nich pisze smuggler cos tam dalej i nawet dobrze cie było widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 08:16, smuggler napisał:

Tak ten, wysoki (1.50 m) chudzielec (95 kg) z lysym lbem i rudymi wlosami w okularach spawalniczych.
To ja.


Niezłe... Więcej takich tekstów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta lista gier dziesieciolecia :/
nie ma na niej Najdluzszej Podrozy (numer jeden w mojej kolekcji) ale jest "małysz" - straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej u was w SC też są takie potworne czcionki ??? Grałem w angielską wersję i było miodzio, grałem czasem i po 4h dziennie, a na to MONSTRUM nawet nie moge patrzeć:/ Nie wiecie czy jest jakiś patch żeby przywrócić angielski?
Nie przeszło by mi przez myśl że tak dobrą grę można tak spaścić :( Właśnie odinstalowuje bo aż niechce mi się grać:/ Jutro zainstaluje angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 19:54, scooby01 napisał:

dziwna ta lista gier dziesieciolecia :/
nie ma na niej Najdluzszej Podrozy (numer jeden w mojej kolekcji) ale jest "małysz" - straszne.


Zgadzam się, dużo gier bym z tamtej listy powywalał i dał inne, ale cóż. I mało jest tytułów, które zostawiłbym na miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 00:31, Vaxinar napisał:

Zgadzam się, dużo gier bym z tamtej listy powywalał i dał inne, ale cóż. I mało jest tytułów,
które zostawiłbym na miejscu. :)

Cóż każdy ma własny gust, a jak dochodzi jeszcze że paru redaktorów decydowało co wrzucić to już totalny pogrom. Ja osobiście nie mogłem się nadziwić że nie wrzucili nic o "WH40K: Dawn of War/Winter Assault"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes 3 na pierwszym miejscu... z tym się zgadzam w stu procentach. Ale jak do jasnej anielki można było umieścić Operation Flashpoint dopiero na 96 miejscu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować