Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Musze pogratulowac tego jubilleuszowego numeru CD-Action !!! Choc recenzje sa dosyc slabe (Bitwa o Śrudziemie2 9+ i tylko tyle mi sie podoba) to zapowiedzi sa ciekawe. Co do Tipsomaniaka mam dwie uwagi: pierwsza Heroes 3 najlepszą grą 10-lecia ?! Wiem, że to subiektywne odczucie redaktorów, ale dla mnie to była duża niespodzianka.
Druga sprawa: Smuggler pokazales swoje zdjęcie, po 10 latach ........

PS Co do F.E.A.R. czego nie doceniacie tej swietniej gry ??!!
PPS Gothic + Splinter Cell = dobry zestaw super gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomity nowy numer. Gratulacje!! Świetne teksty, wspaniałe pełniaki i ciekawy Tipsomaniak. Dziwi mnie jedynie, że wśród 100 najlepszych gier ostatniego dziesięciolecia znalazł się DSJ!!!! I do tego był gdzieś w połowie stawki! Ale reszta gier zajmuje, mniej więcej, takie miejsca, jakie według mnie im się należą. Cieszą mnie też wysokie pozycje obu Gothiców. Podsumowując - najlepszy numer od paru dobrych lat.


________________________________________________________________________________________________
www.rpggothic.prv.pl nowa strona o gothicu i innych cRPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek-Glowa

FEAR jest swietne dzis ale za dwa lata, gdy beda gry z lepszym engine, nikt nie bedzie o niej pamietal.
A moje zdjecie - pamietaj o prima aprilis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się zmylić, na 90% to nie jest fotka Smugglera - w którymś z numerów (12/98 lub 12/99) była taka choinka pod wstępniakiem, na której, jak się później okazało, wisiało też jego zdjęcie (sam się przyznał w AR, nie napisał tylko, które jest jego) i na żadnym nie ma osobnika podobnego do tego łysawego gościa :).
PS Jakim cudem zabrakło w Plebiscycie... Ground Control?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na razie tylko tiXomaniak - i jestem baaardzo zadowolony. Prawie wszystkie moje ulubione gry sie znalazly... A pozycje oczywisice (prawie) zupełnie rozbiezne w stosunku do moich gustów. Ale texty bardzo mi sie podobaja, a i widac, ze screeny nowe [W2 po niemiecku rox:D]. Jak poczytam troche same CDA, to pewnie tez cos o tym napisze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skad wytrzasneliscie (cda) informacje ze cenega wyda w polsce onimushe3 na pc po 130zl ?? mozna o jakiegos linka prosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem, numer super wypasiony, właśnie taki jakiego się spodziewałem, pełniaki (zwłaszcza Gothic) wymiatają. Tipsomaniak dobra rzecz. A i w samym pismie nieźle. Co tu dużo mówić chłopaki się postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już mam. Jak zwykle bardzo fajny numer, Na Luzie jest świetne. Tipsomaniak naprawde udany, no i wreszcie wiem jak wygląda Smuggler :D:D. Oby tak dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już przesadziliście - nie ma Guild Wars! Fakt - to nie WoW, ale 1mln graczy to też chyba coś? Naprawdę nikt nie oddał na nią głosu?

PS. Widziałem jakiegoś pracownika Cenegi - miał własny "tytuł". Tobie też powinni taki sprawić (czy to nie brzmi dumnie -" Pracownik CDA" lub "Redaktor Nakwiększego Pisma o Grach Komputerowych i Nie Tylko", ew. mogłoby być "Wszechwiedzący Geniusz (z poczuciem humoru)", ale to nie oddaje całej wielkości :PPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:37, DragonLord napisał:

No to teraz już przesadziliście - nie ma Guild Wars! Fakt - to nie WoW, ale 1mln graczy to
też chyba coś? Naprawdę nikt nie oddał na nią głosu?

PS. Widziałem jakiegoś pracownika Cenegi - miał własny "tytuł". Tobie też powinni taki sprawić
(czy to nie brzmi dumnie -" Pracownik CDA" lub "Redaktor Nakwiększego Pisma o Grach Komputerowych
i Nie Tylko", ew. mogłoby być "Wszechwiedzący Geniusz (z poczuciem humoru)", ale to nie oddaje
całej wielkości :PPP.



Wydaje mi się, że "własny tytuł" to jedna z rang... Może kiedyś Smugg do niej dobije ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:51, dRaiser napisał:

Wydaje mi się, że "własny tytuł" to jedna z rang... Może kiedyś Smugg do niej dobije ^^.


Tak, to być może jest jedna z rang, ale widziany przeze mnie jegomość był "Pracownikiem Cenegi" - wątpliwe, by ktoś się tak nazwał dla żartu. Zreszta w temacie o statusach na forum najwyższy póki co jest "Delegat", zostało jeszcze parę stopni do "własnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem ze splinter cellem- po intrze gra mi sie wylancza i pokazuje sie jakis critalc error:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine
moj komp to 1,7 GHz 256 DDR ram GF 4 MX420 wiec powinien chodzic.....
o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem te wasze zestawienie najlepszych gier 10lecia. Tak sobie przeglądam, czytam i patrze i coraz bardziej mnie zastanawiało gdzie umieściliście WoW''a. Jak na maniaków przystało zapewne gdzies wysoko, pomyślałem. Ale drugie miejsce?!? Lekkie przegięcie. Pierwsza dziesiątka moooże tak, ale nie podium. Na szczęście zrekompensowaliście się pierwszym miejscem z którym to się całkowicie zgadzam. Ale ogólnie zestawienie pierwszej dziesiątki wydaje się logiczne i dobrze zrobione. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować