Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 11:14, Darkstar181 napisał:

Czytaliście zapowiedź polskiej gry Two Worlds? Wygląda nieźle...
Ta polonizacja Splintera to jest pełna? Jeszcze nie zainstalowałem.Mam nadzieje że nie jest
ona tą pierwszą bo ta była ponoć nieźle skopana.



Też mnie zaciekawił Two Worlds wcześniej nic kompletnie nie slyszalem dopiero w CDA przeczytałem i wyglada to bardzo dobrze troche jeszcze trzeba bedzie poczekac. A jesli Two Worlds i The Witcher(jednak dluzej sie tym interesuje i uwazam ze jest na bardzo dobrej drodze do mian hitu) okażą się grami naprawde dobrymi to moze oprocz Painkiller`a bedziemy mogli pochwalic sie czyms jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst o benchamrkach w tym numerze. Wreszcie jakiś głos rozsądku w tym wyścigu zbrojeń komputerowych. :-)
Czytałem tez recenzję WP:BoŚ II. Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć pierwsze zdanie wstępu: "John Ronald Reuel Tolkien - wszyscyśmy, czy się komuś podoba, czy nie - z niego." Nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi. Albo wpadam we wtórny analfabetyzm, albo to błąd druku.
Poza tym jaki sześcioksiąg WP GEM miał na myśli? Zawsze myślałem, że były trzy księgi WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem niezły ubaw czytając teksty w tym całym plebiscycie :). Im bliżej końca (czyli I pozycji), tym częściej jakieś bzdury się pojawiały :D - chyba te ostatnie teksty powstały tuż przed wysłaniem tiXoManiaka do druku (a autorów pilnowali Smuggler z MacAbrą uzbrojeni we wszelkich rodzajów broń białą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się tak naprawde czarną robote odwalali Wania z Kałaszem oraz Mr Jedi z gumowymi tomahawkami w łapach i chomikiem Alfredem jako pomagierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 13:20, HumanGhost napisał:

Poza tym jaki sześcioksiąg WP GEM miał na myśli? Zawsze myślałem, że były trzy księgi WP.

Tolkien przewidział swoją powieść na 6 ksiąg. Natomiast drukiem ukazały się w trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:20, ShadowG napisał:

Ja bym tej grze dał III miejsce, zaraz po Deus Ex i Thief: DS.


Ja bym tam dał Tormentowi 1 miejsce. To gra dla inteligentnych, oczytanych ludzi. To nie tylko gra, to wspaniałe przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 21:41, Łowca Gier napisał:

Ja bym tam dał Tormentowi 1 miejsce. To gra dla inteligentnych, oczytanych ludzi. To nie tylko
gra, to wspaniałe przeżycie.


Przeszedłem Tormernta i poweim tyle: nie zachwycił mnie. Ja jednak wolę tradycyjne klimaty quasi- mediewalne z domieszka fantasy.

Co do pierwszego miejsca- postawiłbym na Fallout

Zdziwił mnie natomiast brak trzech gier na liście: Jagged Alliance, Arcanum, X-Com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 09:23, Bajuj napisał:

Dla mnie największa lipa - w zestawieniu nie ma Guild Wars i The Longest Journey. Nie zasłużyły
?


Tu sie nie wrzucalo gier "bo zasluzyly" tylko na zasadzie "a jakbys musial wziac na bezludna wyspe 10 gier, to jaki bys wzial"...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 13:20, HumanGhost napisał:

Czytałem tez recenzję WP:BoŚ II. Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć pierwsze zdanie wstępu: "John
Ronald Reuel Tolkien - wszyscyśmy, czy się komuś podoba, czy nie - z niego." Nie mam kompletnie
pojęcia o co chodzi. Albo wpadam we wtórny analfabetyzm, albo to błąd druku.



>>>Tak ma byc. CHodzilo o to, ze cala wspolczesna literatura fantasy korzeniami tkwi w Tolkienie.

Dnia 26.03.2006 o 13:20, HumanGhost napisał:

Poza tym jaki sześcioksiąg WP GEM miał na myśli? Zawsze myślałem, że były trzy księgi WP.


>>>WP to szescioksiag (sprawdz!), a ze wydany w 3 tomach, to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:23, Hubi Koshi napisał:

Nie znasz się tak naprawde czarną robote odwalali Wania z Kałaszem oraz Mr Jedi z gumowymi
tomahawkami w łapach i chomikiem Alfredem jako pomagierem.


Teraz to już chyba tylko sam Wania - Jedi przecież odszedł z redakcji a Alfred chyba zdechł (bo ostatni raz gościł na łamach w ''99 lub 2000 i od tego czasu nie dawał znaków życia) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 08:44, smuggler napisał:

> Dla mnie największa lipa - w zestawieniu nie ma Guild Wars i The Longest Journey. Nie
zasłużyły
> ?

Tu sie nie wrzucalo gier "bo zasluzyly" tylko na zasadzie "a jakbys musial wziac na bezludna
wyspe 10 gier, to jaki bys wzial"...


Masz racje. Bardzo trudno jest zaprezentować najlepsze gierki X-lecia w liczbie zaledwie 100... Ja ową listę potraktowałem jako zabawę i chyba własnie tak należy ją traktować, bo wiadomo każdy gracz ma inne zdanie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:41, Łowca Gier napisał:

> Ja bym tej grze dał III miejsce, zaraz po Deus Ex i Thief: DS.

Ja bym tam dał Tormentowi 1 miejsce. To gra dla inteligentnych, oczytanych ludzi. To nie tylko
gra, to wspaniałe przeżycie.

Zgadzam się z tobą, jednak tamte gry więcej dla mnie znaczą. Również są dla inteligentnych i oczytanych ludzi i też stanowią wspaniałe przeżycie( przynajmniej dla mnie). Dlatego P: T dałbym trzecie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos zauwazyl ale w tescie na wspolpracownika CDA maja szanse tylko panie, dlaczego?
poniewaz wszystkie punkty w najlepszym razie dla mezczyzny wynosza 28 wiecej nie da rady ,a dla pań?
32 punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:50, B. Riv napisał:

nie wiem czy ktos zauwazyl ale w tescie na wspolpracownika CDA maja szanse tylko panie, dlaczego?
poniewaz wszystkie punkty w najlepszym razie dla mezczyzny wynosza 28 wiecej nie da rady ,a
dla pań?
32 punkty

Dlaczego? Jeśli jesteś facetem i nosisz krótką spódniczkę, to też masz szanse... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:56, Grucha91 napisał:

> nie wiem czy ktos zauwazyl ale w tescie na wspolpracownika CDA maja szanse tylko panie,
dlaczego?
> poniewaz wszystkie punkty w najlepszym razie dla mezczyzny wynosza 28 wiecej nie da rady
,a
> dla pań?
> 32 punkty
Dlaczego? Jeśli jesteś facetem i nosisz krótką spódniczkę, to też masz szanse... ;D


Dobre! xD A ja w tescie zdobyłem 22 punkty i nie oszukiwałem ;] Jednak ja ten test potraktowałem jako zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 08:41, szerszeń45 napisał:

Dobre! xD A ja w tescie zdobyłem 22 punkty i nie oszukiwałem ;] Jednak ja ten test potraktowałem
jako zabawę.

Zdobyłem <10 (chyba 8 :] ) i jestem szczęśliwy - JESTEM NORMALNY ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 08:45, Grucha91 napisał:

> Dobre! xD A ja w tescie zdobyłem 22 punkty i nie oszukiwałem ;] Jednak ja ten test potraktowałem

> jako zabawę.
Zdobyłem <10 (chyba 8 :] ) i jestem szczęśliwy - JESTEM NORMALNY ! :)

Gratuluję :) Ale chyba jednak nie całkiem normalny, bo przecież kupujesz ten magazyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować