Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 08:52, szerszeń45 napisał:

Gratuluję :) Ale chyba jednak nie całkiem normalny, bo przecież kupujesz ten magazyn :P

Napisali, że jak mam tyle to POWINIENEM być normalny... =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 08:54, Grucha91 napisał:

> Gratuluję :) Ale chyba jednak nie całkiem normalny, bo przecież kupujesz ten magazyn :P

Napisali, że jak mam tyle to POWINIENEM być normalny... =]

Jakby w CDA napisali, że za tydzień bedzie inwazja UFO też byś uwierzył??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 08:55, szerszeń45 napisał:

Jakby w CDA napisali, że za tydzień bedzie inwazja UFO też byś uwierzył??? xD

Jakby był to podpis pod zdjęciem Smugglera w mocherze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tych testów traktować na poważnie :). W teście na Oldshoolowca jest np. że pierwszą polską grą na CD byli Polanie, a coś mi się wydaje, że Teenagent CD był wcześniej :) (zresztą Polanie pierwotnie zostali wydani w wersji dyskietkowej, bodajże na 3 dyskietkach :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:02, Blackhand napisał:

Nie ma co tych testów traktować na poważnie :). W teście na Oldshoolowca jest np. że pierwszą
polską grą na CD byli Polanie, a coś mi się wydaje, że Teenagent CD był wcześniej :) (zresztą
Polanie pierwotnie zostali wydani w wersji dyskietkowej, bodajże na 3 dyskietkach :)).


Mozna by dyskutowac, bo czas zaciera pamiec :). Ale tak czy siak testy nalezy trakltowac jako zabawe, a nie Powazny Egzamin. Punkt w ta czy tamta, jaka roznica w sumie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 08:20, Harmegidon napisał:

A tak się zapytam z ciekawości czy to ty jesteś tym smuggler z tego CD-A czy tylko nadałeś
sobie taki nick bo ci sie podobał ?


To on. Z atestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 09:38, Harmegidon napisał:

Uwierzę jak on mi to napisze ze swojej wypowiedzi.
Atest?? może i takiego coś ma nie wiem ale nie obraziłbym się jak by mi także takie coś zescreenował.



To nie on. Po prostu jakiś losowy koleś przybrał taką ksywę i od wielu miesięcy regularnie pisze na forum zapowiedzi kolejnych numerów (robił to nawet jak nie było jeszcze strony CDA - skąd on brał te informacje!?) i odpowiada na pytania czytelników CDA, którzy wszyscy (no, prawie) wierzą, że to Smuggler. I nikt się jeszcze nie zorientował w oszustwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabardzo mnie nie rozumiesz, mnie chodzi o to czy ten kto się podpisuje pod odpowiedziami jako Smuggler w Action Redaction jest typkiem tu na forum jako gośc o tej samej nazwie.
O jakim oszustwie mówisz??
Co wy się z nacie z gościami ze CD - Action ? - przecież to jest gazeta a nie sklep intenetowy z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 08:17, smuggler napisał:

...
Mozna by dyskutowac, bo czas zaciera pamiec :). Ale tak czy siak testy nalezy trakltowac jako
zabawe, a nie Powazny Egzamin. Punkt w ta czy tamta, jaka roznica w sumie...?


Oczywiście, wątpię, by ktokolwiek traktował takie testy poważnie, wystarczy przeczytać parę postów wyżej na post B. Riva (ale Ty na pewno o tym wiedziałeś :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego do każdego numeru CDA zakładany jest nowy temat? Nie lepiej założyć ogólny temat o CDA ?? Zastanawia mnie też czemu moderatorzy nic z tym nie zrobili. Nie, zebym miała coś przeciwko CDA, ale nie wydaje wam się, że to nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widzeliscie w tipsomaniaku te foto elda i reszty ziomow z WOWA? same 60 lvl wypas max szczegolnie ten tauren zarabista taka praca tez kiedys chce isc do redakcji jakiejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 15:06, natkasuper1 napisał:

Tak się zastanawiam dlaczego do każdego numeru CDA zakładany jest nowy temat? Nie lepiej założyć
ogólny temat o CDA ?? Zastanawia mnie też czemu moderatorzy nic z tym nie zrobili. Nie, zebym
miała coś przeciwko CDA, ale nie wydaje wam się, że to nie ma sensu?


Teraz jest bardzo przejrzyście. Wiadomo kiedy smuggler daje cynk o nowym numerze, forumowicze wyrażają swoje opinie na jego temat (numeru, nie smugglera, chociaż i tak też się zdarza xD). Jakby wszystko było "w kupie" to zrobiłby się straszny bałagan. Przecież jeden topic na miesiąc to chyba nie tak dużo? =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 10:06, Harmegidon napisał:

Zabardzo mnie nie rozumiesz, mnie chodzi o to czy ten kto się podpisuje pod odpowiedziami jako
Smuggler w Action Redaction jest typkiem tu na forum jako gośc o tej samej nazwie.
O jakim oszustwie mówisz??
Co wy się z nacie z gościami ze CD - Action ? - przecież to jest gazeta a nie sklep intenetowy
z grami.


Widać, że to Ty chyba nie bardzo rozumiesz. Wiem, że forum internetowe to nie prawdziwa rozmowa twarzą w twarz, ale wyłapać ironię wcale nie jest tak trudno xD
Smuggler z forum to TEN SMUGGLER z CDA (nie mylić z kolesiem, który postanowił się nazwać "SmugLLer"). On tu siedzi od baaardzo dawna, pamiętam tematy o cda jeszcze z początków(?) starego forum. W wizytówce miał nawet info o ateście =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 16:39, ArtuRPGpl napisał:

mi sie wydajeczy smuggler pracuje w cda?

Ależ oczywiście, że nie! No skąd ten pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 15:21, bruli napisał:

> Zabardzo mnie nie rozumiesz, mnie chodzi o to czy ten kto się podpisuje pod odpowiedziami
jako
> Smuggler w Action Redaction jest typkiem tu na forum jako gośc o tej samej nazwie.
> O jakim oszustwie mówisz??
> Co wy się z nacie z gościami ze CD - Action ? - przecież to jest gazeta a nie sklep intenetowy

> z grami.

Widać, że to Ty chyba nie bardzo rozumiesz. Wiem, że forum internetowe to nie prawdziwa rozmowa
twarzą w twarz, ale wyłapać ironię wcale nie jest tak trudno xD
Smuggler z forum to TEN SMUGGLER z CDA (nie mylić z kolesiem, który postanowił się nazwać "SmugLLer").
On tu siedzi od baaardzo dawna, pamiętam tematy o cda jeszcze z początków(?) starego forum.
W wizytówce miał nawet info o ateście =]



Aha czyli to ten smuggler który odpisuje odpowiedzi w zakładce Action Redaction w czasopiśmie CD-Action ???

Jednak Domek nie miał racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:15, Harmegidon napisał:

Aha czyli to ten smuggler który odpisuje odpowiedzi w zakładce Action Redaction w czasopiśmie
CD-Action ???


Tak, to właśnie ten "ziomuś" xD

Dnia 03.04.2006 o 22:15, Harmegidon napisał:

Jednak Domek nie miał racji.


Miał. Po prostu się zgrywał =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować