Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 11:08, rywin2006 napisał:


Atakujesz ludzi bez powodu.


Nie atakuje. Bronie sie. I bronie CDA 04/06 sklasyfikowanego przez niektorych za syf i porazke, tylko dlatego, ze mieli wielkie nadzieje i wielkie marzenia - ktore z zalozenia sa przeciez nierealne. Ale jak rozumiem ktos kto NP.oddaje np. pieciu walacych go bejsbolami dresiarzom - on ich atakuje? :)


Powiedziałem że myślałem że będą lepsze pełne wersję z oczywistego

Dnia 16.03.2006 o 11:08, rywin2006 napisał:

powodu. X lat to się zdarza tylko raz...


>>>A 9 lat czy 6 la czy 20 lat ile razy sie zdarza?

A pamiętasz co siędziało jak daliście bllodrayne ???

>>>Fukslo sie. Bardzo fajnie sie nam udalo wyrwac swietna gre na jubileusz. Ale fuks to fuks, nie regula. Uwierz, ze bedzie kilka naprawde swietnych gier w tym roku - ale z roznych przyczyn zadnej z nich nie moglismy dac w kwietniu. I co, swiat sie zawali, ze bedziecie je mieli np. w lipcu albo grudniu?

Dnia 16.03.2006 o 11:08, rywin2006 napisał:

Wszyscy gadali "ooo! bloodrayne 99zł w sklpie ! super ide kupić!" Teraz wiadomo - cena pisma
zmalała do 15zł więc coś za coś :( ale i tak myślałem że będą lepsze pełniaki


>>>Powtorze po raz 4677: NIE ODPOWIADAM ZA TO CO SOBIE MYSLCIE I MARZYCIE. Pretensje miejcie - jesli juz musicie je miec - do siebie, za to, ze uwierzyliscie, ze damy wam gwiazdke z nieba, choc NIC o tym nie swiadczylo. Rozumialbym jeszcze jakbysmy wczesniej podkrecali atmosfere, ze beda supergigahity, ze takich gier w hstorii CDA nie bylo itd, itp. Ale tak? Dostaliscie wypasiony numer CDA z takimi pelniakami, jakie w danym momencie moglismy dac. Jesli to ci/wam nie wystarcza to niestety poszukajcie pisma, ktore da wiecej za te cene. Bedzie mi przykro ale to zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:47, smuggler napisał:


>
> Atakujesz ludzi bez powodu.

Nie atakuje. Bronie sie. I bronie CDA 04/06 sklasyfikowanego przez niektorych za syf i porazke,
tylko dlatego, ze mieli wielkie nadzieje i wielkie marzenia - ktore z zalozenia sa przeciez
nierealne. Ale jak rozumiem ktos kto NP.oddaje np. pieciu walacych go bejsbolami dresiarzom
- on ich atakuje? :)


Powiedziałem że myślałem że będą lepsze pełne wersję z oczywistego
> powodu. X lat to się zdarza tylko raz...

>>>A 9 lat czy 6 la czy 20 lat ile razy sie zdarza?

A pamiętasz co siędziało jak daliście bllodrayne ???

>>>Fukslo sie. Bardzo fajnie sie nam udalo wyrwac swietna gre na jubileusz. Ale fuks
to fuks, nie regula. Uwierz, ze bedzie kilka naprawde swietnych gier w tym roku - ale z roznych
przyczyn zadnej z nich nie moglismy dac w kwietniu. I co, swiat sie zawali, ze bedziecie je
mieli np. w lipcu albo grudniu?

> Wszyscy gadali "ooo! bloodrayne 99zł w sklpie ! super ide kupić!" Teraz wiadomo - cena
pisma
> zmalała do 15zł więc coś za coś :( ale i tak myślałem że będą lepsze pełniaki

>>>Powtorze po raz 4677: NIE ODPOWIADAM ZA TO CO SOBIE MYSLCIE I MARZYCIE. Pretensje
miejcie - jesli juz musicie je miec - do siebie, za to, ze uwierzyliscie, ze damy wam gwiazdke
z nieba, choc NIC o tym nie swiadczylo. Rozumialbym jeszcze jakbysmy wczesniej podkrecali atmosfere,
ze beda supergigahity, ze takich gier w hstorii CDA nie bylo itd, itp. Ale tak? Dostaliscie
wypasiony numer CDA z takimi pelniakami, jakie w danym momencie moglismy dac. Jesli to ci/wam
nie wystarcza to niestety poszukajcie pisma, ktore da wiecej za te cene. Bedzie mi przykro
ale to zrozumiem.

Po najlepszych zawsze się spodziewa najwięcej - to chyba zaskoczeniem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:00, rywin2006 napisał:

>
>
Po najlepszych zawsze się spodziewa najwięcej - to chyba zaskoczeniem nie jest.


Ale nawet po mistrzu skoku o tyczce nikt nie oczekuje, ze przeskoczy 10 pietrowy budynek na Olimpiadzie... A przeciez Olimpiada tylko raz na 4 lata i taka okazja i ja liczylem, ze...

Troszke tu widze syndrom Malysza - kochamy cie, Adas, bo wygrywasz ale nie waz sie skakac gorzej, bo sie strasznie na ciebie obrazimy, ze zawiodles nasze nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:04, smuggler napisał:

> >
> >
> Po najlepszych zawsze się spodziewa najwięcej - to chyba zaskoczeniem nie jest.

Ale nawet po mistrzu skoku o tyczce nikt nie oczekuje, ze przeskoczy 10 pietrowy budynek na
Olimpiadzie... A przeciez Olimpiada tylko raz na 4 lata i taka okazja i ja liczylem, ze...

Troszke tu widze syndrom Malysza - kochamy cie, Adas, bo wygrywasz ale nie waz sie skakac gorzej,
bo sie strasznie na ciebie obrazimy, ze zawiodles nasze nadzieje.


Skoro tak to był wyjątek od "reguły olimpijskiej" - BloodRayne

PS> Czy ja gdzieś wymieniłem JAKIE pełne wersje chciałbym abyście dodali ?? -Nie. Więc czemu piszesz że ja oczekuję czegoś wielkiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 12:37, Dziki Marczak napisał:

> Szkoda że Gothic tylko na DVD :(

Ja już mam Gothica na CD. Był kilka lat temu w Playu.


Właśnie teraz go ciężko zdobyć za rozsądną cene !! a DVD niestety niemam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 12:37, Dziki Marczak napisał:

> Szkoda że Gothic tylko na DVD :(

Ja już mam Gothica na CD. Był kilka lat temu w Playu.

Gothic jest dodany jako bonus na DVD. A poza tym nie każdy kupuje
Play''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2006 o 15:09, rywin2006 napisał:

PS> Czy ja gdzieś wymieniłem JAKIE pełne wersje chciałbym abyście dodali ?? -Nie. Więc czemu
piszesz że ja oczekuję czegoś wielkiego??


>>>A NIE oczekujesz/oczekiwales? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego czepiaćie się tych pełniaków? Bieżcie co dają i nie marudźcie. W końcu CDA to jedne z najporządniejszych, jeśli nie najporządniejsze pismo o grach w polsce. Ja terz często myślałem o pełnych grach w CDA. ale zawsze zanim zaczne grać w pełną girke przeczytam choć troche z CDA. Mam tylko cichą nadzieje, że zdąrze kupić egzęplarz urodzinowy zanim znikną jak świerze bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te pełniaki! Co prawda Gothica mam już od dawna, ale w Splinter Cella sobie z chęcią pogram. Teraz czekam już tylko kiedy pojawi się, w końcu, Temat Numeru o Gothicu 3. Mam nadzieję, że niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten numer narazie nie jest niczym specjalnym... Ale to tylko dlatego że mam w pamięci numer (zdaje się 100-tny) w którym był Deus Ex... Ale do ostatecznej oceny na temat tego nowego numeru poczekam aż go sobię zakupię, przeczytam i pogram w gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 14:13, -Elk- napisał:

Tia... pytanko. Któy numer jest ważniejszy dla redkacji CDA? 100tny czy na 10lecie? Bo to dosc
ciekawe daty :P


Dzisiaj wazniejszy jest 10-letni. A czemu? Bo jest najnowszy. Za mieisiac najwazniejszy bedzie numer 125 (czyli 10 lecie + 1 nr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować