Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilkadziesiąt gier konsolowych w niższej cenie w sklepie gram.pl

28 postów w tym temacie

Niestety aukcje internetowe często zwyciężają, włącznie z nawet zawyżonymi kosztami przesyłki. Już wolę, jak obniżycie chwilowo góra 3 tytuły, a bardziej :) Ale nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom tak fajna obniżka o 10 zł a przy wysyłce wyjdzie o 5 zł wiecej co to za interes ? Heh przestańcie się osmieszać -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"# Red Faction: Guerrilla PL na X360 i PS3 – stara cena: 179,90 zł – nowa cena: 89,90 zł;
# The Chronicles of Riddick: Assault on the Dark Athena na X360 i PS3 – stara cena: 249,90 zł – nowa cena: 89,90 zł; "

Jedyne zniżki warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam, Riddick na Allegro, nowka i tak o 20 zł tanszy :))

Powiem tak, nie dla mnie te ceny gier konsolowych, oj nie ;/ I niestety narazie tylko Allegro mi zostaje :))

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest lista tych kilkudziesięciu gier co? Ja tu widzę 19 produkcji, ale może już mam coś ze wzrokiem. Poza tym to przecenianie gier o 10 zł. jest po prostu żałosne. No cóż, inicjatywa dobra, ale powinniście obniżać ceny mniejszej ilości produkcji, ale za to o więcej, bo teraz wątpie by ktoś to kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to chyba z kosmosu. To już Ultima ma niższe, o Allegro nie wspominając. Pierwszy z brzegu Bioshock 2 - na gram.pl 189 PLN, w Ultimie i...149 PLN. Dziękuję, ale nie. Jak gram.pl chce promocji, to niech przejdzie się w weekend na giełdę komputerową w Warszawie i zobaczy, w jakich cenach tam są gry i wtedy niech swoje zmniejszy do 100 PLN. Wtedy to będzie jakaś promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować