Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid Peace Walker - spot promujący... w formie teledysku.

24 postów w tym temacie

Nie wiem czy grę na samo PSP, które nie jest tak popularne jak PS3, można nazwać "prawdziwym Metal Gear Solid 4"... Jeśli to jest prawdziwy MGS 4, to dlaczego nie wychodzi na coś większego? Bo ja nie chcę wydawać 800 zł na maluśką konsolkę, tylko po to aby pograć w "prawdziwego" kolejnego MGS''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdziwy Metal Gear Solid 4" bląd Koji o PW zawsze mówił, że to prawdziwy MGS 5 ;)

Co do teledysku no cóż nie dziwi mnie taka forma promocji tym bardziej, że gra jest kierowana przede wszystkim do Japończyków. Dla zachodniego gracz będzie on kiczowaty i śmieszny, ale Japończy już pewnie sikają w majtki ;P
Na szczęście gra zapowiada się na całkiem poważny tytuł, np może nie licząc tych japońskich naleciałości typu love box, czy cudaczne roboty w latach 70. Ale nawet Koji nie ukrywał i czesto powtarzał jaki jest target tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, MGS4 już 2 lata temu przeszedłem, chodziło chyba o "prawdziwy MGS5".

Szkoda, że Peace Walker nie wychodzi na PS3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:19, Andurril napisał:

Nie wiem czy grę na samo PSP, które nie jest tak popularne jak PS3, można nazwać "prawdziwym
Metal Gear Solid 4"... Jeśli to jest prawdziwy MGS 4, to dlaczego nie wychodzi na coś
większego? Bo ja nie chcę wydawać 800 zł na maluśką konsolkę, tylko po to aby pograć
w "prawdziwego" kolejnego MGS''a

Postawię sprawę inaczej, czemu mam wydawać kase na dużą konsolę tylko po to, żeby zagrać w "prawdziwego"kolejnego MGSa?
MGS:PW to pełnoprawny MGS ze względu na na otworzenie się na kooperację i nowe rozwiązania w gameplayu. Nie rozumiem czemu większść uważa, że jeśli gra nie ma super nowoczesnej grafiki to już nie moze by cpełnoprawnym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:19, Andurril napisał:

Nie wiem czy grę na samo PSP, które nie jest tak popularne jak PS3, można nazwać "prawdziwym
Metal Gear Solid 4"... Jeśli to jest prawdziwy MGS 4, to dlaczego nie wychodzi na coś
większego? Bo ja nie chcę wydawać 800 zł na maluśką konsolkę, tylko po to aby pograć
w "prawdziwego" kolejnego MGS''a

Czy to że jest na konsolkę przenośną musi oznaczać że to nie jest ekhm... "prawdziwa gra"? Gry na konsolki potrafią być równie rozbudowane co te na duże konsole, jedynie czym ustępują to grafika. I to że ty nie posiadasz psp nie oznacza też że na nią wychodzą same "cienie dużych gier" Demo PW pokazało że ma wszystko czego dla MGS potrzeba.

A co do samego teledysku, może muzycznie wypada słabo ale pomysł jest niezły no i ładnie pokazuje możliwości silnika PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima trochę przegiął z tym teledyskiem :P

Wnerwia mnie, że MGS 5 wychodzi na PSP, a nie na PS3. Mówię to mimo posiadania obu konsol. Po prostu na PSP sterowanie leży i kwiczy przez brak drugiego analoga i fakt, że po godzinie zabawy palce drętwieją. Do tego MGS to taka seria, która najlepiej się cieszyć na dużym TV - w to się nie gra, to się przeżywa :D

Grałem w demko i powiem, że mimo próby rozwiązania problemu z brakiem analoga nadal wygodne do końca to nie jest. Trochę szkoda, że tak sobie to wymyślili, ale cóż zrobić? Kupić i grać - w końcu to Metal Gear Solid.

Aha, dajcie trofea do MGS4 z okazji wydania Peace Walkera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

悪くない

Choć mogło być lepiej, za bardzo disco :P Wolę jednak styl a''la Crisis Core Promotion Movie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he fajny teledysk. Widać, że Kojima ma trochę dystansu do tego co robi i to mi się podoba ;) Jak wyjdzie to pewnie kupię, ale obawiam się, że to będzie Metal Gear Coop, a w Polsce znaleźć drugiego gracza z PSP i ta grą (oryginalną to już w ogóle) będzie ciężko. Nie to co w Japonii gdzie ludzie noszą konsolki przenośne przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:13, Namaru napisał:

Nie to co w Japonii gdzie ludzie noszą konsolki przenośne przy sobie.


Kouban ftw :P Czemu u nas tak nie ma, nierzadko bym sobie w tramwaju pograł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:21, R3nO napisał:

> Nie to co w Japonii gdzie ludzie noszą konsolki przenośne przy sobie.

Kouban ftw :P Czemu u nas tak nie ma, nierzadko bym sobie w tramwaju pograł ^^

W tramwaju to trochę słabo bo trzęsie ;) A u nas tak pewnie nie ma bo za duża bandyterka po ulicy łazi, no i stosunkowo mało ludzi ma PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może w tramwaju to nie, ale jak ja ciągle podróżuje busikami to tak (cisza, spokój i nikt się na ciebie nie gapi...). Raz jak grałem w Pokemony na GBA to każdy się gapił jak na debila. Ale teraz do rzeczy... I tak bym kupił i pewnie kupię jak będę miał PSP (dobrze by było jakby był jakiś pack z tą grą...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:50, Tomoya-kun napisał:

> Nie wiem czy grę na samo PSP, które nie jest tak popularne jak PS3, można nazwać
"prawdziwym
> Metal Gear Solid 4"... Jeśli to jest prawdziwy MGS 4, to dlaczego nie wychodzi na
coś
> większego? Bo ja nie chcę wydawać 800 zł na maluśką konsolkę, tylko po to aby pograć

> w "prawdziwego" kolejnego MGS''a
Czy to że jest na konsolkę przenośną musi oznaczać że to nie jest ekhm... "prawdziwa
gra"? Gry na konsolki potrafią być równie rozbudowane co te na duże konsole, jedynie
czym ustępują to grafika.


Grafika. A sterowanie? I co za tym idzie - grywalność? Gra może i duża, ale konsolka za mała i za mało popularna, aby to była na prawdę taka "wielka" gra. Większy efekt i więcej emocji oddaje zawsze co najmniej 35'' telewizor, a nie 2'' konsoleczka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:59, Andurril napisał:

Grafika. A sterowanie? I co za tym idzie - grywalność? Gra może i duża, ale konsolka
za mała i za mało popularna, aby to była na prawdę taka "wielka" gra. Większy efekt i
więcej emocji oddaje zawsze co najmniej 35'' telewizor, a nie 2'' konsoleczka ;/

Sterowanie to kwestia przyzwyczajenia, ja nie mam najmniejszych problemów z psp. No i co ma popularność konsolki do tego jaka gra jest? Gdyby psp było tak rozreklamowane jak NDS to od razu PW stał by się "wielką grą"? I się też nie mogę zgodzić że więcej emocji daje jakieś tam ustawienie monitor/sprzęt, jeśli tytuł jest dobry to niezależnie na czym grając będziesz miał takie same emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować