Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: pierwsze obrazki i pełna wersja trailera

37 postów w tym temacie

Screeny bardzo ładne (artworki też swoją drogą). Zaczynam mieć obawy czy mój poczciwy GF 8800 to pociągnie... Mam nadzieje że "Redzi" się przyłożą do optymalizacji, bo nie chciałbym rezygnować z zakupu gry z powodu niemocy sprzętu. Anyway - postęp graficzny względem pierwszej częsci jest spory - choć "jedynce" pod względem grafiki nie miałem absolutnie nic do zarzucenia. Wkurzały jedynie częste i przydługie loadingi, ale to już była wina aurory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 11:40, Harpen napisał:


Dzięki Harpen, ale to też nie jest 720. Mnie chodzi o jakość, a nie o rozmiar. Po rozciągnięciu na pełny ekran wygląda praktycznie tak samo. Czyli słabo. Trzeba poczekać może pojawi się w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć obawy czy mój poczciwy

Dnia 24.03.2010 o 11:06, Lordpilot napisał:

GF 8800 to pociągnie... Mam nadzieje że "Redzi" się przyłożą do optymalizacji, bo nie
chciałbym rezygnować z zakupu gry z powodu niemocy sprzętu. Anyway - postęp graficzny
względem pierwszej częsci jest spory


Trzeba przyznać , że wygląda wszystko całkiem ładnie , chociaż zastanawiam się , czy w całej grze ma być podobnie , jak na migawce z wielkim potworem , czyli oddalone obiekty stopniowo coraz bardziej zakryte mgłą.Mam nadzieję , że nie i w trakcie gry da się podziwiać naprawdę piękne widoki.
Za to coś innego zupełnie mi się nie podoba.Gdzie w tym filmie wiedźmiński klimat? Ja w ogóle tego nie czuję.Grafika jakby bardziej barwna , inaczej wyglądający bohater , jak na razie kiepsko dopasowana muzyka.Jedyne , co uspokaja , to fakt , iż ładne jest to co widzimy , poza tym , jak dla mnie , same obawy.
A trailer , w ocenie za całokształt , to co najwyżej słaby średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fabułę i system się nie martwię. Zapowiada się jak poprzednio - mrocznie, klimatycznie i brutalnie.
Byle tylko znów nie dali dupy na całej linii z optymalizacją kodu [cudna stara płonąca wyzima z pierwszego wieśka rox]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się znakomicie! :D Aż chce się wrócić do jedynki i przeżyć przygodę na nowo. Czekam z niecierpliwością na kolejne materiały! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila - Geralt miał nie mieć kitki! :/ Mam nadzieje, że to się rzeczywiście zmieni w przyszłości, a to są jeszcze stare screeny... A grę kupię, nie ma co! Mnie też naszła ochota na przejście pierwszego Wieśka na nowo, jednak nadal czeka na skończenie Dragon Age (wiem, wiem... czasu nie mam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jeszcze słabszy niż ten wczorajszy. Screeny za to bardzo fajne, grafika zapowiada się naprawdę dobrze. Pytanie czy mój GeForce 8600 to uciągnie ;/... Jedyne co mnie martwi to brak tego klimatu co z jedynki, wszystko to jakieś za kolorowe, bajkowe itp. Uff oby do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 12:01, Magwisienka napisał:


Rozbudza nadzieje ;]

Podobnie jak artykuł na Polygamii. Zapowiada się mroczniejsza, bardziej tajemnicza fabuła, bardziej rozbudowany system interakcji i wpływania na innych bohaterów, inny system walki i w ogóle... Łaa, byle do czwartku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować