Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Passing doda coś więcej do Left 4 Dead 2

18 postów w tym temacie

Nie chcę ryzykować kupna lewego klucza z allegro, mam na Steamie zarejestrowanych bardzo dużo gier i nie chciałbym żeby mi całe konto szlag trafiło. Ale dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj tego newsa na steam, liczyłem na inną broń melee a nie nudny kij golfowy ;p

Na internecie jest filmik pokazujący jak ta witch w nowym wdzianku rozszarpuje gracza fajnie wygląda nawet wymyśliłem do tego archiwementa:

Niedoszła Panna Młoda - zabił witch i wszystkich zarażonych na obszarze wesela bez straty jakichkolwiek obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 16:21, maggit napisał:

Zaraz... 3 ocalałych? Kto zginął?


Ma się to okazać w trakcie kampanii, jeden ma zginąć w trakcie te passing. Osobiście myślę że to będzie Bill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:14, Inferno0009 napisał:

> Po prostu ktoś z czwórki graczy będzie musiał się poświęcić, żeby reszta wygrała
kampanię
> :P
>
> http://kotaku.com/5498032/one-left-4-dead-character-wont-survive-the-passing

Jak nie wiesz to bohaterowie L4D będą NPC''tami więc nie pogramy nimi ;p

W dwójce tak. W DLC do jedynki to my wybieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja protestuję! Czemu ma ginąć jedna z fajniejszego zestawu postaci w uniwersum L4D? Ci z dwójki mogą sobie ginąć do woli, są drętwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 19:54, maggit napisał:

A ja protestuję! Czemu ma ginąć jedna z fajniejszego zestawu postaci w uniwersum L4D?
Ci z dwójki mogą sobie ginąć do woli, są drętwi. ;)

odpowiedz jest prosta: bo tak się zachciało gościom z Valve. ja też wolę pierwszy skład ale widać Valve woli ten drugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować